Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lutowe browarzenie przy Tenerze, czyli Rzułty Śniek nad Wisłą :)

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Łyżki też mogę zabrać - mam 2, tylko najlepiej puść SMSa koło 17.30 bo po dniu przed kompem mogę być mało przytomny i zapomnieć.
    Gosia - tiaaaa..... albo nic nie mówisz, albo nie możesz przestać
    sigpic

    Komentarz


      #32
      Napiszę
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #33
        ha myślałem że tym razem się po raz pierwszy pojawię na "browarzeniu" a tu okazało się że jadę do Gdańska no i jestem teraz w Pruszczu Gd. także pozdrawiam z okolic GD

        Komentarz


          #34
          Szkoda. Również Cię pozdrawiamy i do zobaczyska nst. razem!

          Tylko nst. browarzenie proszę przed 12.III albo po 21.III..

          Pozdrawiam,
          Gosia

          p.s.
          Zamieszczone przez fxrider Zobacz posta
          Gosia - tiaaaa..... albo nic nie mówisz, albo nie możesz przestać
          Ten egzemplarz już tak ma
          Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

          Komentarz


            #35
            pozdrowienia dla "browarzacych" i nie tylko z plazy we Wladyslawowie

            Komentarz


              #36
              Ty sie tu nam plażą nie wykręcaj

              Ja byłem, przejadłem się Dziękuję za miłe spotkanie!
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz


                #37
                Również dzięki i do następnego!

                I że tak powiem... Nikt co się zapowiadał, poza tymi co i tak zawsze są, nie przyszedł... No co jest?

                Pozdrawiam,
                Gosia
                Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                Komentarz


                  #38
                  Szalona... post pisałaś o godzine "Dzisiaj 05:57"

                  Właśnie, gdzie reszta ekipy? Czyżby w domach siedzieli przed tv i się grzali? Gdzie Wasz Adventure?


                  W sumie Marcin gdzieś pojechał w świat, a Goodbeer? Knajpa jest również dla posiadaczy wszelkiej maści chopperów, cruiserów, dagów itp.
                  Ostatnio edytowany przez LukaSS; 4.
                  --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                  Komentarz


                    #39
                    Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                    Szalona... post pisałaś o godzine "Dzisiaj 05:57"
                    Nie szalona, tylko jeleń
                    Znów zaczynam pracować zamiast 10-"do oporu" to 7-15
                    Niestety zapomniałam powiedzieć, że dziś przyjdę później i trza było się zwlec bladym świtem

                    Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                    Właśnie, gdzie reszta ekipy? Czyżby w domach siedzieli przed tv i się grzali? Gdzie Wasz Adventure?


                    W sumie Marcin gdzieś pojechał w świat, a Goodbeer? Knajpa jest również dla posiadaczy wszelkiej maści chopperów, cruiserów, dagów itp.
                    Xieciu, z tego co wiemy od Bartasa, to klei plastiki... Choć to go wcale nie usprawiedliwia
                    A reszta?

                    Pozdrawiam,
                    Gosia
                    Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                    Komentarz


                      #40
                      najmocniej przepraszam za absencje - checi mialem tak szczere, ze nawet wydrukowalem sobie plan dojazdu komunikacja miejska (;, ale niestety okolicznosci tzw. "obiektywne" stanely na przeszkodzie :/
                      btw. koledzy z forum transalpa organizuja dosc ciekawa oferte na kufry alu:
                      tu szczegoly
                      pomyslalem, ze moze warto rozpropagowac akcje na naszym forum?

                      Komentarz


                        #41
                        Niestety, ale mało kto jeździ XTZ turystycznie i większości kufry alu nie są im potrzebne. Ja się zapisałem, więc i Ty to tez rób jeśli masz ochotę na te skrzynki. Zresztą cena za kufry alu od Randala jest lepsza nawet od plastikowych średniej klasy producenta.
                        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                        Komentarz


                          #42
                          wiem że to już nowy miesiąc ale nie chciałem zakładać nowego tematu. Chciałem zaproponować tym razem marcowe browarzenie przy tenerze ale może w jakimś innym miejscu, np bliżej centrum wawy? Co wy na to?
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X