Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Półwysep kola

Junior Member

Domyślnie Półwysep kola

Hej , hej.Szukam map do wyprawy na półwysep Kola.Czy mozna przejechać na północny wschód od Murmanska.Chcę dobrać się do tamtejsztch rybnych rzek i sprawdzić jak smakują łososie Atlantyckie.Rzeki RYNDA , LITZA, KIERIET, miejscowość DOLNYJ ZIELENIEC.W,, empiku,, pani była zdziwiona ze coś takiego jak KOLA istnieje a map , zadnych na składzie nie ma.W zamian dysponuję dokładnym atlasem /szczegółowym/ całej ALASKI /oczywiście zrobiłbym ksero z mojego atlasu/Pozdrawiam Jurek

Senior Member
    Motocykl
    Atrakcyjna Teresa
    GG
    GG: 1157130

Domyślnie

A, na czym się tam wybierasz?

Kup Pan kufer! Avatar Bartas
    Motocykl
    XTZ 660 Tenere 95

Domyślnie

Po pierwsze- należy się przywitać w powitalni.
    Po drugie- przed założeniem tematu pomyśl, czy zakładasz go w odpowiednim dziale.
    Oszczędzi to nam pracy.
    Ostatnio edytowane przez Bartas ; 07 grudnia 2010 o 09:45
    Hidden Content
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

"Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

Member
    Motocykl
    XTZ 660;

Domyślnie

Chłopina chciał się rozpisać na ciekawy temat aż go zgasili. Jeżeli jedziesz na te ryby motorkiem to szczerze zazdroszczę. Ja kupiłem tenerkę a nie inny żeby właśnie do rzek i jezior dojeżdżać na ryby. Jeżeli wyjedziesz na ten półwysep to opisz to koniecznie.

Junior Member

Domyślnie

Land rover discovery 4

Aha zapomniałem dopisać KOLA ,że to taki test dla fury przed wyprawa do OCHOCKA.Szukamy ,,szajbusów,, na motorach co mogą nam towarzyszyc.Wyprawa przewidziana na 2012 r Petersburg-Ochock sladami Beniowskiego.Pozdrowienia Jurek
    Ostatnio edytowane przez Bartas ; 08 grudnia 2010 o 07:09 Powód: Post po poście.

Uprawnienia