Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Półwysep kola

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Półwysep kola

    Hej , hej.Szukam map do wyprawy na półwysep Kola.Czy mozna przejechać na północny wschód od Murmanska.Chcę dobrać się do tamtejsztch rybnych rzek i sprawdzić jak smakują łososie Atlantyckie.Rzeki RYNDA , LITZA, KIERIET, miejscowość DOLNYJ ZIELENIEC.W,, empiku,, pani była zdziwiona ze coś takiego jak KOLA istnieje a map , zadnych na składzie nie ma.W zamian dysponuję dokładnym atlasem /szczegółowym/ całej ALASKI /oczywiście zrobiłbym ksero z mojego atlasu/Pozdrawiam Jurek

    #2
    A, na czym się tam wybierasz?

    Komentarz


      #3
      Po pierwsze- należy się przywitać w powitalni.
      Po drugie- przed założeniem tematu pomyśl, czy zakładasz go w odpowiednim dziale.
      Oszczędzi to nam pracy.
      Ostatnio edytowany przez Bartas; 5.
      sigpic
      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

      Komentarz


        #4
        Chłopina chciał się rozpisać na ciekawy temat aż go zgasili. Jeżeli jedziesz na te ryby motorkiem to szczerze zazdroszczę. Ja kupiłem tenerkę a nie inny żeby właśnie do rzek i jezior dojeżdżać na ryby. Jeżeli wyjedziesz na ten półwysep to opisz to koniecznie.

        Komentarz


          #5
          Land rover discovery 4

          Aha zapomniałem dopisać KOLA ,że to taki test dla fury przed wyprawa do OCHOCKA.Szukamy ,,szajbusów,, na motorach co mogą nam towarzyszyc.Wyprawa przewidziana na 2012 r Petersburg-Ochock sladami Beniowskiego.Pozdrowienia Jurek
          Ostatnio edytowany przez Bartas; 5. Powód: Post po poście.

          Komentarz

          Pracuję...
          X