Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Mikołaja nie ma! Kup sobie prezent sam! Aukcje TUAREG od 1zł BCM

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Mikołaja nie ma! Kup sobie prezent sam! Aukcje TUAREG od 1zł BCM

    Kup sobie prezent pod choinkę. TUAREG uruchomił świąteczne aukcje od złotówki BCM. Święty Mikołaj nie istnieje! Teraz go nie potrzebujesz. Zobacz nasze aukcje i nie czekaj na grubasa w kominie - nie przyjdzie!

    Na aukcjach nie ma tego czego szukasz? Napisz na info@tuareg.pl i powiedz, co chciałbyś wylicytować. Postaramy się spełnić Twoje świąteczne życzenie!



    Zobacz więcej na:

    Zostań fanem naszej strony i bądź na bieżąco!

    Pozdrawiamy
    Zespół TUAREG Biker Accessories

    P.S.
    My wysyłamy wszystko i zawsze na nasz koszt. Przez cały rok! I co to ma być niby za promocja
    Ostatnio edytowany przez Bombel; 542.

    #2
    A może tak najpierw powitalnia?
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Bombel Zobacz posta
      Zespół TUAREG Biker Accessories
      Po pierwsze powitalnia, a po drugie wprowadzasz ludzi w błąd. Tuareg to jest nazwa własna pewnego modelu odzieży Hein Gericke. Jakoś nie zauważyłem żadnych ciuchów H-G w aukcji.

      Ja bym proponował zrobić jakąś listę co macie na składzie. Ile razy pytam o jakąś rzecz to albo nie ma, albo cena o kilka zł mniejsza niż w oficjalnym detalu. Byznes...
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
        Tuareg to jest nazwa własna pewnego modelu odzieży Hein Gericke.
        Niekoniecznie, tuaregowie to ludzie pustyni http://pl.wikipedia.org/wiki/Tuaregowie
        Aprilia Tuareg
        Vw tuareg

        Więc i kolega bombel mógł skorzystać z tej nazwy, jak to wygląda prawnie nie wiem.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Powitalnie odwiedziłem już parę lat temu po zakupie Super Tenery, więc pozwoliłem sobie pominąć kurtuazję. Ale jeśli drodzy forumowicze poczuli się urażeni, to najmocniej przepraszam!

          TUAREG to jak wspomniał kolega lud berberyjski zamieszkujący obszary Sahary. Jesli Hein Gerike mogło skorzystać z tej nazwy to przypuszczam, że i mnie wolno... Bynajmniej nie zamierzam nikogo wprowadzać w błąd.

          TUAREG Biker Accessories jest firmą wspierającą ludzi kochających motocykle. Nazwa nie przypadkowa, bo naszą pasją są motocykle enduro i wyprawy na krańce świata. Mamy jednak w swojej ofercie akcesoria dla każdego bikera.

          Temat założyłem w dziale komercyjnym z nadzieją, że nie zostanie odebrany jako spam. Okazja jest niecodzienna, bo można wylicytować fajny prezent od zlotówki. Gdyby nie było okazji, to nie zawracałbym głowy

          Produkty dla enduro to przede wszystkim pełna oferta firm takich jak:

          CIUCHY:
          O'neal
          Fox
          Held
          Shift
          HJC
          KBC
          Nitro
          i inne...

          BAGAŻ:
          Shad
          SW-MOTECH

          SERWIS:
          D.I.D.
          JT
          RK
          Motomaster
          HIFLO
          MEIWA

          Dużo by wymieniać... Po prostu zapraszam na aukcje od złotówki na:


          Jeśli ktoś jest zainteresowany innym asortymentem, proszę o kontakt na info@tuareg.pl Ustalimy dostepnośc i wystawimy aukcję tak, aby zakończyła się jeszcze przed świetami.

          Pozdrawiam

          Komentarz


            #6
            Panowie tylko spokój może nas uratować. Nie tak nerwowo i nie brać wszystkiego tak do siebie. Znerwicowany Kowal wa mać.
            podrozemotocyklowe.com

            Komentarz

            Pracuję...
            X