Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

mechanik Dandy czyli Paweł Kawalec

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Kolego - w Krasnymstawie to nawet jogurty są taniej niż pod Warszawą stąd te ceny

    Proponuję też dopytać o cenę za rozebranie i ew regenarację zacisków hamulcowych - to też warto zrobić, jeśli ktoś tego nie dotykał przez lata
    Trzeba przyznać że Dandy ma na prawdę dobrą opinię

    ps.
    ja mam zaufanego mechanika, o którym pisałem już gdzie indziej
    Ostatnio edytowany przez kamilltee; 308.
    ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
    FB: http://www.facebook.com/kamilltee

    Komentarz


      #17
      Pozwolę zacytować sobie treść PW od Dandego z końcówki lipca 2010r.:

      "Cześć
      regulacja luzów w tenerce 750 180zł + wymiana płynu chłodzącego 35zł + płyn 48zł
      mapkę masz tu :
      http://www.dandymotocykle.pl/kontakt.htm "

      Trochę cena przez te pół roku wzrosła- w odniesieniu do wcześniej podanych cen w tym temacie... Zobaczę, jakie info uda mi się ustalić na dzień dzisiejszy.
      sigpic
      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

      Komentarz


        #18
        Dobra, jestem po rozmowie z Dandym. Jest możliwe przeprowadzenie zbiorowej akcji serwisowania Tenerek. Oficjalny cennik mam na mailu, tylko niezbyt wiem jak go wrzucić do ściągnięcia z netu (help). Akcja zbiorowa- dotyczy to min 5 motocykli- byłaby przeprowadzana na początku marca. Czas przeznaczony na serwis to 2- 5 dni, w zależności od tego czy pójdzie gładko (sama regulacja 2 dni), czy też z oporami- np z zamówieniem uszczelki pod pokrywę zaworów (całość do 5 dni). Czyli motocykle musiałyby być odstawiane np 1, 3, 5 marca po 1- 2 sztuk na dany dzień. Cena za regulację wynosi 180 zł + wymiana płynu chłodzącego 35zł + płyn 48zł= 263 zł. To powiedzmy jest cena podstwowa, jeżeli wyskoczy uszczelka to wiadomo, że dochodzą dodatkowe koszta. Dandy serwisował min 2 forumowe ST i ludzie są z tego co wiem zadowoleni. Akcja byłaby przeprowadzana dla osób zarejestrowanych na forum do dnia dzisiejszego. Dodatkowo serwisowany motocykl ma zakładaną książeczkę serwisową. Jest również możliwość odbioru motocykla z Wawy- np z Ursusa 60 zł przywóz na serwis i odprowadzenie do właściciela. Co do rabatu- owszem będzie, ale najpierw trzeba uzbierać chętnych.
        sigpic
        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

        Komentarz


          #19
          Oficjalny cennik mam na mailu, tylko niezbyt wiem jak go wrzucić do ściągnięcia z netu (help).
          Możesz chyba dodać sobie jako załącznik i wystawić w poście, a jak się nie uda, to wyślij mi lub Adamowi na maila (maile są w powiadomieniach o raportach postów) to któreś z nas wrzuci na zasoby forum.
          Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

          Komentarz


            #20
            Cennik_DANDY_MOTOCYKLE.pdf
            sigpic
            "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

            "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
              Cena za regulację [zaworów] wynosi 180 zł + wymiana płynu chłodzącego 35zł + płyn 48zł= 263 zł. To powiedzmy jest cena podstwowa, jeżeli wyskoczy uszczelka to wiadomo, że dochodzą dodatkowe koszta.
              Prawie 50 zł za litr płynu?!
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz


                #22
                sigpic
                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                Komentarz


                  #23
                  Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                  Prawie 50 zł za litr płynu?!
                  Dandy wlewa płyn VWgena innym nie ufa. Mnie nic nie wlewa do motocykla bo nie mam z takimi rzeczami problemu.
                  podrozemotocyklowe.com

                  Komentarz


                    #24
                    Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
                    Dobra, jestem po rozmowie z Dandym. Jest możliwe przeprowadzenie zbiorowej akcji serwisowania Tenerek.
                    Hej,
                    są chętni na tę akcję?

                    Komentarz


                      #25
                      Cisza była w temacie, ja daÅ‚em ST do Yamahy w Toruniu.
                      sigpic
                      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                      Komentarz


                        #26
                        ja już umówiony u kogo innego. Bliżej przede wszystkim i mam nadzieję taniej

                        Komentarz


                          #27
                          ja też już po serwisie

                          znalazłem nowego Konsultanta_Mechaniki_Motocyklowej - zajrzał do zaworów (jedna setka na plus i jedna setka na minus , skontrolował rozrząd (9/15)
                          (blisko mnie pracuje, dojeżdża i dłubie u mnie w garażu bo tak wole - z polecenia Junaka i Piotra K jestem bardzo zadowolony)
                          ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                          FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                          Komentarz


                            #28
                            najważniejsze dorwać kogoś sprawdzonego. Wbrew pozorom to wcale nie łatwe. Ja z polecenia Adama oddam swoje maleństwo jednemu z panów. Jeżeli Pan się sprawdzi to ma we mnie stałego klienta, a że pod nosem to inna para kaloszy

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X