Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Śląsk - gdzie uderzyć ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Piotr (mechanik) stwierdził, że poprzedni właściciel(e) trochę olał podstawową obsługę silnika. Mówił coś o podpartych zaworach. Gładzi jeszcze nie sprawdzał, ale tego się specjalnie nie bał, bo mówił, że na tyle, nawet całkowicie zajeżdżonych super tenerek co serwisował, żadna mu się nie trafiła z tłokami i cylindrami do wywalenia. Ja to bym w takim przypadku chyba szukał silnika z TDM 850, ale nie wiem na ile wyszedł kosztorys, a kupno używanego silnika może wyjść na to samo, czyli na remont Ale nie ma co rozpaczać - po remoncie będzie cacy malina

    Kamaz, a opony jakie będziesz wrzucał? Widziałem, że kartofle na tylnym laćku już takie na wykończeniu. Mam nadzieję, że szosówek nie założysz? Ja niedługo będę się kręcił za TKC+E09 Piotr (KLE) i Majkel (Africa) z Motohybrid często wymyślają ciekawe weekendowe wyjazdy z dala od asfaltu, nazwijmy to w wersji "ekonomicznej", czyli namiot itd , więc jest się do kogo podpiąć. Jak się coś w moto rozleci, to dwóch mechaników w grupie zawsze jest Majkel zdaje się walczył kiedyś w motocrossie, więc przy okazji byłoby się od kogo uczyć jazdy w offie
    Ostatnio edytowany przez ArturS; 427.

    Komentarz


      #17
      hehe dzieki za info jo w stałym kontakcie z nimi jestem bo coś wyskakuje co chwila generalnie moto kupiłem od peytra z forum po dobrej cenie.....i to by było na tyle z tych "dobrych" wiadomości generalnie trochę na szybko trochę zaufałem że bedzie dobrze trochę z swojej winy.....jest w huj do roboty w huj kwota ALE już sobie dałem luzu bo ile sie idzie wkurwi$# czasu tez nie mam za dużo to też będą mieli co robić.Co do opon to szosówek na pewno nie kupie (ostatnie moje moto lc4) także ja to szuter i wio No do wiosny wszystko będzie zajebiście super zrobione że jeszcze mój synek na tym będzie jeździł za 20 lat (tak se to tłumacze)Spotkamy się na pewno w tym sezonie to się pogada przy piwie !

      Komentarz


        #18
        No to czekamy na sezon i piwko Może na Bieszczady byś się pisał? http://forum.motocyklistow.slask.pl/...ngi-vt1358.htm Jak na razie to chyba tylko ja tam będę na enduraku, a z chęcią bym zjechał nieco z asfaltu.

        Komentarz


          #19
          ArturS powiedź ty mi wybierasz się na zlocik CZ PL SK ?

          Komentarz


            #20
            Gdzie ten zlot i kiedy? Chodzi o Verdynię? Tam to ponoć zawsze jest grubo, więc sobie nie odpuszczę tym razem

            Komentarz


              #21
              chodzi mi o ten zlocik XTZowski i nie tylko ! http://xtzclub.pl/threads/1797-Zlot-....06.2011/page1

              Komentarz


                #22
                Panowie, proszę się trzymać tematu, a ew załatwić sprawę wyjazdu na PW.
                "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                Komentarz


                  #23
                  Ze swojej strony mogę polecić serwis w Booster w Katowicach . Główny mechanik , Marcin (Licha) , bardzo kumaty gość , ujeżdża 3VD , w mojej TDMie robił przekładkę silnika 4tx . Jestem zajebiście zadowolony. Niestety nie powiem jak z cenami - ostatnio rzadko tam zaglądam .

                  Komentarz


                    #24
                    Zamieszczone przez kamaz77 Zobacz posta
                    (Nie)stety moja no i jak zwykle miało być pięknie a są duże wydatki.....
                    Kamaz77, jak tam tereska? Zrobiona? Zdaj relację cenową i jakościową

                    Komentarz


                      #25
                      Zamieszczone przez maniek Zobacz posta
                      Ze swojej strony mogę polecić serwis w Booster w Katowicach . Główny mechanik , Marcin (Licha) , bardzo kumaty gość , ujeżdża 3VD , w mojej TDMie robił przekładkę silnika 4tx . Jestem zajebiście zadowolony. Niestety nie powiem jak z cenami - ostatnio rzadko tam zaglądam .
                      takie ceny jaki poziom za dobry serwis trzeba zapłacić a oni znają sie na tych sprawach
                      Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X