Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wiosna - ściana wschodnia (lubelszczyzna) 14-15 maj

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wiosna - ściana wschodnia (lubelszczyzna) 14-15 maj

    Witam.
    Jest taki chytry plan, zeby na wiosne ruszyc dupe i poendurzyc po lubelszczyznie
    Temat podchwycilem z forum adv ------------>

    Mysle ze moze byc niezle, termin do dogadania, moze jak tylko sie zrobi cieplej mozna ruszac, marzec, kwiecien... Bedzie ktos chetny, bo ja juz nie moge doczekac sie wyjazdu...
    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    #2
    witam witam to mój post z tamtego forum
    ja jestem twórcą i pomysłodawcą tego pomysłu
    zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w "zlocie"
    pozdrawiam

    Komentarz


      #3
      no wyprawa fajna ciekawe tylko czy wszystko się dobrze ułoży, wolał bym nawet pojechać na taką impreze jednodniową z trocinem niż jechać do lublina na rozpoczęcie sezonu jak w tamtym roku 24 kwietnia chyba.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Napisalem przeciez ze temat z adv peny111 mial pomysla - chwala mu za to i nikt tego nie podwaza peny - organizuj temat bo sie wybieramy
        marcin - to chyba polecimy poorać wschód, nie
        Enduro nie klęka
        R 1100 GS '99 - limonka
        Pajero 3.2 DiD '03

        Komentarz


          #5
          a zapraszam zapraszam będzie fajnie tereny nieprzebyte, krajobrazy piekne
          im wiecej Luda tym lepiej

          Komentarz


            #6
            no kurde coś mam napięty coraz bardziej harmonogram, rozpoczecie sozonu w kwietniu, czesiek albo wybrzeże i plażowanie w maju, w czerwcu mińsk mazowiecki, w lipcu przygotowania do rumunii z eriwinem, zapowiada się sezon jazdy jak nic tylko żeby kasiory starczyło
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #7
              ale Marcin obowiązkowo wpadaj na ścianę wschodnią do Włodawy z Kolegami

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez peny111 Zobacz posta
                ale Marcin obowiązkowo wpadaj na ścianę wschodnią do Włodawy z Kolegami
                No postaram się ale z moimi kolegami jak np trocinem to jest tak że do końca nic nie wiadomo więc się nie napalam za bardzo, zawsze coś może wypaść, żona dziecko koledzy wesele i inne pierdoły.
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #9
                  terminy są płynne, wszystko jest do dogadania z Wami

                  Komentarz


                    #10
                    teoretyczna i wstępna trasa jest taka

                    trasa1.jpg

                    Komentarz


                      #11
                      zapodaj linka z googli bo nic nie widać na tym zrzucie ekranu, nawet żadnej nazwy
                      np tak
                      http://mapy.google.pl/maps?q=51.5523...,1.344452&z=10
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #13
                        o to ja już wiem zaczniemy od tyłu a na koniec będzie impreza nad jeziorem w okunince
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          #14
                          Hehe, link wskazuje na Świerże - mam tam rodzinę
                          na Okuninkę się piszę, jezioro Białe z podwójnym dniem i krokodylem spędzałem tam ostatnie wakacje
                          ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                          FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                          Komentarz


                            #15
                            Fajna sprawa, i niedaleko mnie ja bym chętnie pojechał, ale jeszcze nie wiadomo co czas pokarzę
                            .

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X