Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kufry aluminiowe.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kufry aluminiowe.

    Witam.
    Mam do sprzedania kufry aluminiowe o pojemności 35L i wymiarach 450mm x 350mm x 210mm. Wszystko jest wycinane laserowo, nitowane i spawane. Zawiasy i zamki są ze stali nierdzewnej. Kufry są wodoszczelne. W skład kompletu wchodzą 2 kufry z gotową płytą do montażu i dodatkowymi zamkami do stelaża.
    Po więcej informacji prosze na PW, mail Pawelw555@o2.pl lub tel 661271442.
    Ps. mam mozliwośc zrobienia również kufrów o innych wymiarach oraz kufry centralne.
    Załączone pliki
    Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

    #2
    Paweł, poproszę o cenę na PW.
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      #3
      jaka cena???

      Komentarz


        #4
        No widzę Paweł fabryka rośnie w pięknym mieście Krośnie ! Gratuluję i życzę sterty zamówień. /Tylko pamiętaj o moich ramkach bo niedługo wyjazd/.
        Ostatnio edytowany przez kowal73; 528. Powód: cóś
        podrozemotocyklowe.com

        Komentarz


          #5
          Pamietam o stelazu, tylko mam problem z gosciem. Nie wiem czy wogole przywiezie ten motor. W ostatecznosci pojade do kolegi z Tarnowa po motor.
          Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

          Komentarz


            #6
            Paweł,podasz cenę,czy każdy ma PW pisać?
            Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
            Loud pipes save lives...
            https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Pawelw555 Zobacz posta
              Pamietam o stelazu, tylko mam problem z gosciem. Nie wiem czy wogole przywiezie ten motor. W ostatecznosci pojade do kolegi z Tarnowa po motor.
              Może poproś Go żeby odkręcił ramki+uchwyty i je przesłał taniej wyjdzie niż będziesz miał jechać do Tarnowa po motocykl,taka moja rada. Zrób sobie na wzór jeden stelaż jak następni jak będą dzwonić /np mój kolega/ będziesz miał problem z głowy.
              podrozemotocyklowe.com

              Komentarz


                #8
                Cena za komplet 1250zl z przesylka.

                Jest szansa ze udalo by sie zejsc z cena do 1150zl, ale musialbym miec chetnych na 10 kpl. Gdyby ktos byl chetny na kufry boczne lub centralny to prosze pisac.
                Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

                Komentarz


                  #9
                  Jakiej grubości jest aluminium?
                  dirtier, happier

                  www.facebook.com/dalekadroga

                  Komentarz


                    #10
                    Blacha na kufrach jest 1,5mm narozniki 2mm a elementy montazowe 3mm. Zastanawiam sie czy nie zmienic blachy na kufrach na 2mm.
                    Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

                    Komentarz


                      #11
                      Ja swoje robię z PA11 grubości 2mm
                      Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                      Loud pipes save lives...
                      https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X