Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kpl. przód od LC4 Adventure (lagi WP USD 48mm) - fajny zestaw do przeróbki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [inny] Kpl. przód od LC4 Adventure (lagi WP USD 48mm) - fajny zestaw do przeróbki

    Hej,
    jak w temacie, nazbierało mi się w garażu tyle części, że mogę z tego skompletować cały przód którego można użyć do zrobienia fajnej rzeźby. Mam :
    - lagi WP USD 48 z LC4 Adventure 2003 - skok 275 mm, sprężyna 4.4, wielostopniowa regulacja tłumienia dobicia i odbicia, mocowanie pod jedną tarczę, ośka 20 mm, z plastikowymi osłonami lag. Mają mały przebieg, chrom idealny, trzeba wymienić uszczelniacze (czyli zwykły serwis zawieszenia).
    - półki do powyższego z mocowaniem pod stacyjkę (do XTZ trzeba by dorobić własną sztycę - ta jest łatwo wyjmowalna, mogę dostarczyć rozłożone)
    - koło do powyższego z mocowaniem na jedną tarczę, ośka 20
    - ośka + ślimak do powyższego
    - tarcza hamulcowa 300 lub 320 (do wyboru) + stosowny adapter + zacisk
    - pompa hamulca z czujnikiem stopu + przewód w oplocie + śruby do powyższego
    - złota kierownica 28,6 o zmiennej średnicy (jakiś znany producent, ale nie pamiętam już który) z handbarami (z listwą alu, w średnim stanie są, ale skuteczne) + stosowne adaptery do mocowania 22mm (przy okazji podnoszą kierę o jakieś 2-2.5 cm)
    - wysoki błotnik do powyższego

    Wszystkie części są w bardzo ładnym stanie (oprócz wspomnianych handbarów), w razie pytań służę pomocą. Jak pisałem do ST trzebaby wytoczyć własną sztycę do półek, ale to nie jest duży problem, bo to się łatwo wymienia i jest wzór.
    Zdjęcia mogę zrobić, jeśli ktoś będzie poważnie zainteresowany, bo nie mam tego pod ręką i musiałbym najpierw pozwozić w jedno miejsce.
    Cena... w zależności od wariantu i konfiguracji (niektóre elementy mam w różnym stanie - można wybrać, tarcza 320 czy 300, mogę sprzedać tylko wybrane elementy) w przedziale 2-3kPLN, do indywidualnego ustalenia.

    Mam też masę innych części do LC4 ADV, prawdopodobnie wkrótce będę miał też luzem zestaw do przeróbki zwykłej LC4 na ADV - m.in. tą dakarową czachę z lampami.

    pozdrawiam, Adam

    P.S. Jakby ktoś miał namiar na pompkę sprzęgła magura + przewód do LC4 byłbym wdzięczny za informację.
    sigpic
Pracuję...
X