Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Stelaż pod kufry boczne xtz 750

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Stelaż pod kufry boczne xtz 750

    witam- jak w temacie stelaż pod kufry do xtz- być może do innego tez podejdą
    link do aukcji
    http://allegro.pl/stelaz-pod-kufry-b...388206578.html

    #2
    Ale cenę, to dałeś zaporową...
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      #3
      210 zł z przesyłką to tak
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #4
        cena do ugadania dla ludzi z forum xtz - z 50 dych zrzucę(wiecie ile to kosztuje i ze nie łatwo to dostać) ale przesyłkę trzeba kombinować samemu bo poczta lub kurier to pewnie połamie/pognie

        Komentarz


          #5
          można zdj jak on jest mocowany - pod co idą te długie mocowania? pod które śruby?

          zdj bez motocykla jest odwrócone ? (odbicie lustrzane?)
          ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
          FB: http://www.facebook.com/kamilltee

          Komentarz


            #6
            chwilowo stelaz przyblokowany dla użytkownika Laguna, jak nie da znac do jutra to rano porobię wiecej szczegółowych zdjęć i wrzuce na forum


            faktycznie stelaz na focie do gory nogami- to dlugie mocuje sie do dolnej sruby stopki pasażera
            Ostatnio edytowany przez peyter; 79.

            Komentarz


              #7
              Z tą dostępnością bym nie przesadzał, chyba, że ktoś potrzebuje koniecznie stelaż Hepco do kufrów dedykowanych. Nie będę podawał cen konkurencyjnych, ale życzę żebyś sprzedał. Kamiltee, mam gdzieś w domu na kompie zdjęcie z bliska mocowania, może jest w moim temacie o sprzedaży kufrów Hepco. Dlugie ramiona daje się pod podnóżki, jeden element idzie pod siedzenie od wewnątrz jakby nadkola i to są razem 4 punkty mocowania. Te mocowania całkiem z tyłu nie są do zamontowania do motocykla, tylko do przymocowania kierunkowskazów, które trzeba przesunąć bardziej do tyłu, na wysięgnikach najlepiej. Stelaże Hepco, w przypadku ST nie są przez to wystarczająco sztywne (przynajmniej dla mnie w porównaniu do givi, five stars itp).
              sigpic
              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
                Z tą dostępnością bym nie przesadzał, chyba, że ktoś potrzebuje koniecznie stelaż Hepco do kufrów dedykowanych. Nie będę podawał cen konkurencyjnych, ale życzę żebyś sprzedał. Kamiltee, mam gdzieś w domu na kompie zdjęcie z bliska mocowania, może jest w moim temacie o sprzedaży kufrów Hepco. Dlugie ramiona daje się pod podnóżki, jeden element idzie pod siedzenie od wewnątrz jakby nadkola i to są razem 4 punkty mocowania. Te mocowania całkiem z tyłu nie są do zamontowania do motocykla, tylko do przymocowania kierunkowskazów, które trzeba przesunąć bardziej do tyłu, na wysięgnikach najlepiej. Stelaże Hepco, w przypadku ST nie są przez to wystarczająco sztywne (przynajmniej dla mnie w porównaniu do givi, five stars itp).
                Z dużym szacunkiem --- pokaż mi stelaż do xtz konkurencyjny cenowo(w takim stanie jak mój) oraz prosze wrzuć informacje o alternatywnych mocowaniach kufrów bo ja szukałem i nie mogłem się doszukać

                Komentarz


                  #9
                  Proszę bardzo, tylko proszę nie traktować tego jako reklamę, a formę wyjaśnienia- stelaż pod kufry givi, wykonany przez Pawław555. Do tego zamiast samych ramek pod kufry boczne jest jeszcze stelaż pod kufer centralny. Tutaj masz zdjęcia z montażu nowego zestawu, także stan lepszy:







                  Na zdjęciach nie jest jeszcze przykręcony na wszystkich mocowaniach, które leżą w tle zapakowane.

                  Co masz na myśli pisząc o alternatywnych mocowaniach kufrów? Całe systemy- givi, krauser, hepco? Był gdzieś na forum już o tym temat.
                  Ostatnio edytowany przez Bartas; 5.
                  sigpic
                  "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                  "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                  Komentarz


                    #10
                    aby była jasność: ja pytałem w imieniu Laguny własnie

                    czy ten stelaż jest z jakiegoś systemu czy to stelaż tylko pod sakwy ?
                    ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                    FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                    Komentarz


                      #11
                      To jest stelaż pod kufry Hepco Becker'a.

                      Niedawno sprzedawałem taki komplet z kuframi do ST:

                      Ostatnio edytowany przez Bartas; 5.
                      sigpic
                      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                      Komentarz


                        #12
                        stelaż sprzedany - można wątek usunąć żeby nie śmiecić


                        Pozdrawiam

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X