Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Membrany gdzie najlepiej kupić ? + zamienniki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #17
    Po przeczytaniu kilku wątków odnośnie membran (na starym i na nowym forum) wychodzi, że (niestety) powinieneś jednak kupić te dedykowane dla XTZ 750.
    Sam Lukass chyba już też wycofał ze swojej oferty zamienniki od Suzuki DR.
    W linkach, które Janas podał martwi mnie brak wyraźnego określenia producenta, więc te 2 lata gwarancji to raczej "chłyt marketingowy".

    Komentarz


      #18
      Zamieszczone przez Bezy Zobacz posta
      W linkach, które Janas podał martwi mnie brak wyraźnego określenia producenta, więc te 2 lata gwarancji to raczej "chłyt marketingowy".

      Pamiętajcie że dla przyjemności nie można oszczędzać a pewnie każdy wie że chytry dwa razy traci
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #19
        Właśnie robię remoncik pod siebie na długie lata i nie będę bawię się w przeróbki. dzwoniłem do sklepu i zamówiłem te membrany i są to keystary 2 lata gwarancji na nie są. wiec z suzuki jednak nie są kompatybilne z naszymi gaziorami? po wymianie konieczna będzie synchronizacja?

        Komentarz


          #20
          Na kedo.com są po 22.50 euro za sztukę.

          Komentarz


            #21
            Odkopie trupa, walcząc z szarpaniem motocykla doszedłem do wniosku, że trzeba zajrzeć w gaźniki. A tu niespodzianka, moim oczom ukazały się dwie różne membrany. Sorki za kijowe zdjęcie ale chyba widać o co chodzi. Jedna z nich membran to jakiś zamiennik, membrana z DRa czy jeszcze jakieś inne nie wiadomo co ? Jak powinna wyglądać właściwa membrana? Bo pacząc po zdjęciach i taka i taką znajduję
            membrana.jpg

            Komentarz


              #22
              Ta którą masz w ręce jest poprawna.
              Nie kombinuj z używkami tylko kup ori w aso, nie są takie drogie a masz pewność że bedą dobre.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #23
                Ok, dzięki za szybką odpowiedź

                Komentarz


                  #24
                  Ja kupowałem tą - https://allegro.pl/oferta/membrana-m...ZjUzYmVjOGU%3D

                  Jakość i działanie jest w porządku.

                  Komentarz


                    #25
                    Akurat w aso są w ch... drogie. Zobacz przepustnicę, jeśli też jest wyrypana to kup tourmaxa z allegro za 270.

                    Komentarz


                      #26
                      Tourmax to gówno, za pół roku znów będzie to samo.
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #27
                        Nie wiem skąd bierzesz te swoje info, ale u mnie działa już ponad 5 lat.

                        Komentarz


                          #28
                          Lukass sprzedawał kiedyś ori w dobrym stanie: http://www.xtzclub.pl/threads/14179-...e-klock%C3%B3w

                          Komentarz


                            #29
                            Znalazłem w sklepie motobros membrana z przepustnica byla za 211 zł, mają też chyba same gumy za 80. Producenta nie znalazlem nigdzie ale guma ładnie siadła na korpus.

                            Komentarz

                            PracujÄ™...
                            X