Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zakładanie airbox-a na gaźniki.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    A miałem na końcu dopisać, że tak to nazwiesz Cóż, komplet właściwych gum 260-300zł...

    Komentarz


      #47
      Zamieszczone przez Bezy Zobacz posta
      A miałem na końcu dopisać, że tak to nazwiesz Cóż, komplet właściwych gum 260-300zł...
      moje liche , szukam tych gum i nigdzie nie mogę znależć . Katalog podaje jakies inne gumy


      Lista części na interaktywnym schemacie 'Wtrysk paliwa' do Yamaha XTZ750 SUPERTENERE z możliwością szybkiego zakupu. Dostępne są także inne schematy z częściami Yamaha.

      Komentarz


        #48
        ASO i widziałem też niedawno na ebay

        Komentarz


          #49
          18 i 17 na schemacie
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #50
            tak już doszedłem do tego że to wchodzi też do środka , mój błąd
            pytanie czy to łatwo wyjdzie i czy łatwo wyjdzie

            - - - Zaktualizowano - - -

            Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
            ASO i widziałem też niedawno na ebay
            ASO to yama-sklep.pl ?

            Komentarz


              #51
              jesteś z Kielc jak widze, to ci podpowiem że macie tam też autoryzowany serwis Yamaha

              - - - Zaktualizowano - - -

              https://mapa.targeo.pl/salon-serwis-yamaha-motor-warszawska-402-25-414-kielce~4549381/yamaha-motor-dealer-serwis/adres

              Komentarz


                #52
                Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
                jesteś z Kielc jak widze, to ci podpowiem że macie tam też autoryzowany serwis Yamaha

                - - - Zaktualizowano - - -

                https://mapa.targeo.pl/salon-serwis-...r-serwis/adres
                przecież oni tego na półce nie będą mieli , zamówią .........dwa razy będę musiał ich odwiedzić a kurier wrzuci do paczkomatu jak zamówię z netu . Pewnie nawet wcześniej dostanę niż oni.
                staram się wspierać lokalny biznes ale Kielce to stan umysłu .....niestety

                Komentarz


                  #53
                  Zamieszczone przez Lucjan Zobacz posta
                  ...pytanie czy to łatwo wyjdzie i czy łatwo wyjdzie...
                  Wymieniałem je w ubiegłym roku. Kupiłem z yama-sklepu, przyszły nowe miękkie króćce. Z założeniem nie było żadnego problemu.
                  Natomist do zdjęcia trzeba było użyć sporo siły, ale się udało. Zastałe króćce można podgrzać. Po "rozruszaniu" schodzą, ja nie grzałem.
                  W moim wątku koledzy radzili też jak obejść się ze starymi, żeby je ponownie założyć. Jak miałbym to robić ponownie, zrobiłbym wg opisu hudeckiego.
                  Ostatnio edytowany przez Lis; 4923.

                  Komentarz


                    #54
                    Zamieszczone przez Lis Zobacz posta
                    Jak miałbym to robić ponownie, zrobiłbym wg opisu hudeckiego.
                    pewne tematy powinny być przyklejone na stałe
                    święta są , podrzuci ktoś link ?

                    Komentarz


                      #55

                      Komentarz


                        #56
                        znowu patenty ala farelka itp...
                        w innym temacie Hudecki też opisywał problemy z tym związane i potem zdziwienie że jakieś ćmy czy inne owady dostają się do gaźników.
                        jak się skurczyły i są za krótkie to już się nie wydłużą i żadna chemia i farelka nie pomoże. a potem kolejny temat ( pomocy, jestem w trasie , a moto parska , nie ciągnie i pali jak smok) przerabiałem sam osobiście już ten temat i takie sytuacje.
                        Lucjan twoja pierwsza myśl jest najlepsza , kupuj nówki i żadnych półśrodów. raz, drugi ci się uda patent i na koniec i tak kupisz nowe , szkoda nerwów i roboty.
                        A ty mnie Lisie zaskoczyłeś że zaproponowałeś takie patenty , tym bardziej że sam kupiłeś nówki. przecież temat już nie raz był wałkowany.

                        Komentarz


                          #57
                          Nie wiesz nawet co "dolega" tym króćcom Lucjana, a już jedyna słuszna decyzja o wymianie. Ma ofertę, skorzysta jak będzie chciał.
                          Podałem patent, który bym wypróbował przed wymianą. Nie ma to nic wspólnego ze źle rozumianą oszczędnością. Mam nadzieję, że mój wątek też o tym świadczy.
                          Zdrowia!
                          Ostatnio edytowany przez Lis; 4923.

                          Komentarz


                            #58
                            u mnie już mega ujjowe te króćce , nowe zamówię ........chociaż w czasach kryzysu jest to spory wydatek jak za gumy , ale serdecznie mam dość rozbierania tego jeszcze raz

                            Panowie , Zdrowych i Rodzinnych Świąt. ........i do zobaczenia w trasie .

                            Komentarz


                              #59
                              wzajemnie...choć z tymi rodzinnymi teraz to ciężko . pozdro

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X