Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

bagster kupię do ST

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] bagster kupię do ST

    Witam.
    Zamierzam zakupić bagster do mojej Tereski okazyjnie .
    Papacool

    #2
    Bagster tzn. sam pokrowiec czy z torbą?
    Uderz do ksenona, ostatnio ogłaszał swoją XTZ, a kiedyś kupił ode mnie taki kpl. (pod czarne malowanie z 90 czy 91 roku) - może jeszcze ma i sprzeda oddzielnie.

    pzdr, Adam
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Ksenon jak wystawiał swoją st powiedział że bagstera z torbą nie odda nawet chyba w ogłoszeniu tak napisał.

      A nie lepiej Jarek kupić ci normalną torbę na bak? Na magnesy i po sprawie. Fajną można już za 70zł kupić, odradzam dużą torbę bo niewygodnie się jeździ dlatego do ktma kupiłem teraz mniejszą.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Swoją drogą na dorum AT zamawiają bagstery, ale że to zamówienie grupowe, to u nas nie wydoli
        sigpic
        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

        Komentarz


          #5
          z tym, że bagster nie robi pokrowców do ST
          dirtier, happier

          www.facebook.com/dalekadroga

          Komentarz


            #6
            nie wiem czy nie robi. Ja mam do S10 właśnie Bagstera. Nie mam pojęcia jak był zamawiany czy kupowany. Wychaczyłem kiedyś takiego na allegro. Znaczy to tylko że takie są ale trzeba nieżle poszukac.
            Im GORZEJ tym LEPIEJ.
            Nikt nie mówił że będzie letko.

            Komentarz


              #7
              Hmm to jakim cudem można je kupić z rynku wtórnego? Może zaprzestali produkcji?
              sigpic
              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

              Komentarz


                #8
                możliwe, że się mylę, ale jak patrzyłem ostatnio na ich stronie to nie było oferty dla ST, chyba, że krzywo patrzyłem, albo faktycznie zaprzestali.
                dirtier, happier

                www.facebook.com/dalekadroga

                Komentarz


                  #9
                  http://www.bagster.com/en/showroom.p...&id_annee=1997

                  P.S. W googlu jeszcze można znaleźć moje stare aukcje na których sprzedawałem bagstera
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    to się nie popisałem;p
                    dirtier, happier

                    www.facebook.com/dalekadroga

                    Komentarz


                      #11
                      Ne dziwi mie to. Wszak zawsze do S10 był kłopot z akcesoriami. Ja akurat mam Bagstera do malowania 91. Nie jest za piękby ale bardziej chodziło mi o ochronę niż o aspekty wizualne....
                      Cezary popytaj u LOKALSÓW - TAPICERÓW. Wiem że kolesie czasem lubią sie pobawić w takie pierdoły.
                      Im GORZEJ tym LEPIEJ.
                      Nikt nie mówił że będzie letko.

                      Komentarz


                        #12
                        Cena nowego do AT kosztuje ok 120 euro, więc podejrzewam, że z ST wygląda sprawa podobnie. Cena liczona jest oczywiście bez rabatu, ile z rabatem- nie zgłębiałem tego tematu. Możliwe, że możnaby się podpiąć pod zamówienie zbiorcze forum AT i skołować taniej nową sztukę do ST.
                        sigpic
                        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
                          Cena nowego do AT kosztuje ok 120 euro, więc podejrzewam, że z ST wygląda sprawa podobnie. Cena liczona jest oczywiście bez rabatu, ile z rabatem- nie zgłębiałem tego tematu. Możliwe, że możnaby się podpiąć pod zamówienie zbiorcze forum AT i skołować taniej nową sztukę do ST.
                          paradoksem tego wszystkiego jest to, że taniej jest kupić drugi zbiornik...
                          dirtier, happier

                          www.facebook.com/dalekadroga

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez Cezary Zobacz posta
                            paradoksem tego wszystkiego jest to, że taniej jest kupić drugi zbiornik...


                            Faktycznie. Jeszcze niedawno na allegro był chyba za 250 w malowaniu z 96r. Wychodziło by na to ze trzeba być niezłym lanserem żeby miec nowiutki Bagster od Bagstera ;-). To nie AT więc lepiej się rozglądnąć za czymś innym
                            Im GORZEJ tym LEPIEJ.
                            Nikt nie mówił że będzie letko.

                            Komentarz


                              #15
                              Podobno zastosowanie bagstera jeszcze korzystniej wpływa podczas jazdy na nogi, wygodniej czy cuś, ale nie sprawdzałem Jak dla mnie Bagster jest ekonomicznie nieuzasadniony, ale jak ktoś dorwałby za małe pieniądze, to czemu nie.
                              sigpic
                              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X