Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Łożyska i uszczelniacze koła tylnego - dane techniczne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    Ściągnąłem z wiki rysunki tulejek wysłałem do tokarza odebrałem tulejki i zabrałem się za wymianę i lekko się zdziwiłem

    WP_20150421_001.jpg

    Błąd na rysunku w Wiki?

    Komentarz


      #77
      Najwyraźniej tak. Dobra wiadomość jest taka, że prawdopodobnie wystarczy to zeszlifować z grubości i będzie OK.
      sigpic

      Komentarz


        #78
        Może ktoś da radę poprawić rysunek żeby inni się nie zdziwili jak ja

        Komentarz


          #79
          EDIT:
          na pierwszej stronie znalazłem rysunek tech. MarcinaJunaka i tam jest podana grubość 13mm. Czyli komuś się przemnożyło x2. Postaram się jutro to poprawić.
          sigpic

          Komentarz


            #80
            13mm jest właśnie prawidłową wartością

            Komentarz


              #81
              Sorki, moja wina, nie sprawdziłem tego dokładnie po przeróbce. Jak wrócę dziś do domu to podeślę poprawiony pdf do wrzucenia na WIKI
              Prawidłowy wymiar to 13 mm
              Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #82
                Marcin piwo wisisz przy następnym spotkaniu

                Komentarz


                  #83
                  Zamieszczone przez johny_b Zobacz posta
                  13mm jest właśnie prawidłową wartością
                  Spoko.
                  A z jakiego materiału wykonałeś te tulejki?
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #84
                    Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                    Spoko.
                    A z jakiego materiału wykonałeś te tulejki?
                    Ja tylko zamówiłem u tokarza miało być z takiego jak jest na rysunku i podobno jest.

                    Komentarz


                      #85
                      A to ok, bo dochodziło do mnie czasem że 1H18 jest trochę za miękkie i wyciera się dość szybko dlatego zmieniłem.
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #86
                        Marcin podesłał rysunek, podmienione, powinno być dobrze
                        "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X