Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

orginalny tłumik xtz750 wymiary ???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    orginalny tłumik xtz750 wymiary ???

    witam
    jak w temacie mam możliwośc zrobienia sobie tłumika do mojej niuni ze stali nierdzewnej (mam materiały a kolega ma tig-a)do tej pory jeżdżę na sebringu
    i nie podoba mi się dzwięk, chcę żeby maszyna chodziła cicho jak na orginalnym i dlatego potrzebuję dokładnych wymiarów tego co jest w środku i na zewnątrz lub chociażby zdjęć jego środka...

    #2
    Uuu Panie... gdyby Ci się udało, mógłbyś uruchomić produkcję kopii oryginału na bazie nierdzewki. Na zewnątrz wymiar się znajdzie, ale wewnątrz już gorzej. No chyba, że ktoś ma w stanie agonalnym w garażu i odda na pomiary
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      #3
      Marcik jesteś pewien że chcesz uzyskać dźwięk oryginalnego tłumika? Wcale nie jest rewelacyjny.
      "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

      Komentarz


        #4
        Za ile sprzedajesz tego sebringa? Mogę w rozliczeniu dać oryginalny tłumik w którym coś w środku odpadło + dopłata. Jak nie, to będę go otwierał i reanimował, a wtedy będę znał wymiary.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Beniamin Zobacz posta
          Marcik jesteś pewien że chcesz uzyskać dźwięk oryginalnego tłumika? Wcale nie jest rewelacyjny.
          Po operacji za pomocą wiertarki i delikatnej obróbce szlifierką kątową masz niepowtarzlny basowy dzwięk Już na drugim tłumiku mam identyko. Akcesoryjne wydechy pierdzą cienko, a oryginał pięknie basowo.
          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

          Komentarz


            #6
            Tyle, że dziurawione od tej kątówki tracą nieco momentu
            sigpic
            "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

            "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

            Komentarz


              #7
              Kilka Nm dla pięknego gangu - opłaca się
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz


                #8
                Oryginalny tłumik

                Usunięte na żądanie użytkownika

                Komentarz

                Pracuję...
                X