Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kask szczękowy Lazer Granville

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kask szczękowy Lazer Granville

    Sprzedam jak w temacie, czarny błysk rozmiar L (59-60 - ale idealny na mnie a mam obwód 58). Pinlock, poduszki wyciszające, worek, dodaję drugą nową szybkę na pinlock. Kask kupiony w listopadzie 2008 (daję paragon), bardzo dobrze utrzymany, wyczyszczony, jeżdżony jedynie maj i czerwiec 2009 - w lipcu miałem poważną kontuzję i na moto do dziś nie dam rady wsiąść - zatem 2 miesiące=w sumie jakieś 1000-1500km. Naprawdę niewielkie ślady używania.
    Lazer Granville, rozmiar L masa 1650, norma ECE R22-05 (czyli najwyższa - ta, którą ma m.in. Shoe, Araii i Schuberth)
    Chcę sprzedać, bo zakupiłem Schuberta ( jak w temacie - Dla Ridera/Jaki kask).
    Wydaje mi się, że cena 300PLN jest przyzwoita (druga nowa szybka za 120 PLN w komplecie), przesyłka gratis.
    To cena niższa niż za Boxa czy Naxę, których wykończenie jest naprawdę ch...e.
    Na Allegro na razie nie wystawiam, ale niechybnie zrobię to jeśli wśród kolegów z Forum nie będzie zainteresowania. Zainteresowani - proszę o kontakt na PW lub tel: 603 958 850.Więcej zdjęć na priv.
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez Gosienka; 2. Powód: podlinkowanie tematu
    ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

    #2
    Usunięte na żądanie użytkownika

    Komentarz

    Pracuję...
    X