Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Super Tenere 750 ( Nie Africa )

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Super Tenere 750 ( Nie Africa )

    Zostałem rozszyfrowany w formie szpiega i przyszłego nabywcy Afryki ale tak jak mówiłem nic z tego więc :
    Tak jak w temacie już oficjalnie kupie dużą Teresę .W dobrym stanie w kwocie 4-6.5 tys.Swoją drogą nie wiecie co się dzieje z tymi motorami nawet na allegro zostały chyba ze 4 sztuki ogólnie na daną chwile żadnego wyboru .

    #2
    Np dobrych motocykli się nie sprzedaje? Ja bym się przyjrzał tej, co dałem w temacie analizy ofert. A jest mało, bo sezonu jeszcze nie ma i już.
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      #3
      W marcu się zacznie, ale drogo będzie. Ja swoja kupiłem w połowie listopada, jechaÅ‚em 5 godzin w deszczu i zimnie nocą ale było warto, bo teraz robię serwis i czekam na wiosnę.

      Komentarz


        #4
        Dobre egzemplarze przechodzą z ręki do ręki
        a strucle od handlarzy czekają na wiosnę i jeleni


        a może afrykanerzy wszystkie ST wykupili ?
        ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
        FB: http://www.facebook.com/kamilltee

        Komentarz


          #5
          Tylko jesienna cena czyni cuda
          już po sezonie na kupno motocykla, teraz trzeba już jeździć i na jesień może znów się coś trafi .
          Jak bardzo CI zależy na kupnie to napisz do kolegi Jarek11, jak jego teresa cię zauroczy to wtedy sprzeda swoją ukochaną choć od razu zaznaczam nie będzie tanio.
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Ja powoli będę się przymierzał do sprzedania mojej tereni ponieważ Bawarka już stoi w garażu. Motocykl będzie skończony za około 2 miesiące. Opis w dziale Moje moto. Pozdrawiam

            Komentarz


              #7
              Moja rada; czekaj cierliwie, a w dziale sprzedam za 2-3 miesiace zaczna pojawiac sie oferty.
              Powodzenia

              Komentarz


                #8
                Mateusz - jestem ciekaw Twojej ceny i ceny finalnej
                bo pracy włożyłeś dużo ... i jestem ciekaw czy znajdzie się ktoś kto za nią zapłaci - czego Ci życzę
                ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                Komentarz


                  #9
                  Myśle, że około 9tys zł. Zobaczymy ile jeszcze bede musiał kasy wydac przed przywróceniem do życia.

                  Komentarz


                    #10
                    No to na razie nie mój budżet chodź mógłbyś sobie zażyczyć więcej za ogrom prace jakie włożyłeś .Nie no panowie nikt nic nie wie czy ktoś chce sprzedać może ktoś zna kogoś kto zna kogoś kto chce sprzedać ?

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez MaciekTOS Zobacz posta
                      No to na razie nie mój budżet chodź mógłbyś sobie zażyczyć więcej za ogrom prace jakie włożyłeś .Nie no panowie nikt nic nie wie czy ktoś chce sprzedać może ktoś zna kogoś kto zna kogoś kto chce sprzedać ?
                      Gadaj z jarkiem11, za 7 chciał swoją dopieszczoną sprzedać
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #12
                        Ewentualnie zagadaj z http://xtzclub.pl/members/9-mx-wulkan, rzadko bywa na forum, ale często motocykle z zagramanicy sprowadza. Moją ślicznotkę przytargał z Włoch i muszę powiedzieć, że była w stanie cud miód malina.
                        "Na motocyklu jeźdź tak, jakbyś chciał, żeby jeździły twoje dzieci"

                        Komentarz


                          #13
                          Dzięki chłopaki za zainteresowanie do Jarka11 już napisałem

                          Komentarz


                            #14
                            Ja już kiedyś pisałem że udało mi się znaleźć maszynkę z zarżniętym silnikiem którą kupiłem za 2500 zł i do tego od guliwera kupiłem silnik który jest w stanie perfekt ideał. Trochę ryzyko czasem kupować w ciemno silnik ale za to za cenę łącznie 4500 zł mam maszynkę na której będę już 3 sezon latał i puki co nic a nic się nie psuje. Więc możesz jeszcze taką opcje przemyśleć. jest trochę zachodu i czasem gra nie warta świeczki, ale zawsze to jakaś opcja. U mnie się opłaciła.

                            Komentarz


                              #15
                              W sumie dobry pomysł ale ja raczej nie skorzystam . Tak jak wyżej piszą nie napalać się ! poczekam dozbieram może przejmę jakąś forumową
                              Jak by ktoś coś wiedział pisać tutaj .

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X