Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie handbary..

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Tak
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #17
      Acerbisach Hand Brush + osłony Acerbisa od wiatru i jest bardzo pozytywnie bardzo elastyczny zestaw wytrzymuje spore naprężenia przy wywrotkach ale i dobrze chroni dłonie. Cena 200zł z osłonami, jednak aby zmieściły się na pompę trzeba je delikatnie wyszlifować.A co do tego modelu z aluminiową listwą jest niemiłosiernie wytrzymały (brat miał w xt600) ale co z tego jak mało kto ma oryginalną lub dobrą kierownice która wytrzyma wywrotkę

      Komentarz


        #18
        Zamieszczone przez kozioł Zobacz posta
        Acerbisach Hand Brush + osłony Acerbisa od wiatru i jest bardzo pozytywnie bardzo elastyczny zestaw wytrzymuje spore naprężenia przy wywrotkach ale i dobrze chroni dłonie. Cena 200zł z osłonami, jednak aby zmieściły się na pompę trzeba je delikatnie wyszlifować.A co do tego modelu z aluminiową listwą jest niemiłosiernie wytrzymały (brat miał w xt600) ale co z tego jak mało kto ma oryginalną lub dobrą kierownice która wytrzyma wywrotkę
        200 z spojlerami ale jeszcze trzeba dopisać mocowania, ja teraz kupowałem cały komplet, 265zł z przesyłką
        Ostatnio edytowany przez Cezary; 438. Powód: ponieważ zupa była za słona;p
        dirtier, happier

        www.facebook.com/dalekadroga

        Komentarz


          #19
          Nie 200zł i już w tym mocowania

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez kozioł Zobacz posta
            Nie 200zł i już w tym mocowania
            Gdzie i kiedy, adres poproszę
            "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

            Komentarz


              #21
              Kupiłem je w jakimś sklepie w necie. Gdzie nie pamiętam z uwagi na to że wtedy masę części do ST zamawiałem.Nabyłem je rok temu i kosztowały 200zł za komplet a teraz z tego co widzę handbary z mocowaniami 165zł + osłony 61zł... a więc ja musiałem zahaczyć jakąś promocje. Jak znajdę opakowanie to napiszę skąd pochodzą.

              Komentarz


                #22
                Ja mam kierownice troche szersza zalozona i handbary Polisporta, wyglada niezle i na razie przy glebach ok
                Enduro nie klęka
                R 1100 GS '99 - limonka
                Pajero 3.2 DiD '03

                Komentarz


                  #23
                  Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
                  Ja mam kierownice troche szersza zalozona i handbary Polisporta, wyglada niezle i na razie przy glebach ok
                  Też mam takie handbary i standardową kierownicę, dwie gleby w tym jedna z wygiętym gmolem i pękniętym bokiem owiewki (ten odkręcany od czachy) trochę obtarte ale poza tym nic więcej

                  Komentarz


                    #24
                    Mam SW Motech z alulistwą. Kupiłem je zaraz po ślizgu na asfalcie, podczas którego klamka sprzęgła ucierpiała trochę...Gleb już kilka zaliczyły-po jednej prostowałem alulistwę w imadle. Plastiki są "miękkie", nie pękają podczas upadku tylko się wyginają, maja trochę obtarc. Naprawdę solidny produkt, choc przydałby się jakis dodatkowy "spojler" w górnej częsci dla lepszej osłony od pędu powietrza. Dopiero po założeniu handbarów doceniłem grzane manetki Cena to ok.320zł, dystrybucja: motobagaż

                    Ostatnio edytowany przez erwinw; 32. Powód: ort
                    hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                    Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                    Komentarz


                      #25
                      Jak handbar nie bd chcial sie na pompie zmiescic to czasami zamaist wycinać,możemy wpakować go do piekarnika na ok 150 stopni do momentu az sie zrobi troche plastyczny i wymodelować,jak ochlodnie to taki zostanie,o ile jest z abs'u.jak coś nie wyjdzie to mozna spowrotem nagrzać i próbowac modelować.
                      https://www.migus-motocykle.pl/

                      Komentarz


                        #26
                        Tak ale przy pompie w ST trzeba wyszlifować górę i dół handbara, a więc niepotrzebna zabawa jak ładnie się wytnie to nie widać tego nawet
                        Ostatnio edytowany przez rootolf; 7. Powód: ort

                        Komentarz


                          #27
                          Tak tylko podaje w ramach ciekawostki,rózne duperele można dorbić w ten sposób z abs'u wyciagnietego np z deski rozdzielczej jakegos wraku na szrocie
                          https://www.migus-motocykle.pl/

                          Komentarz


                            #28
                            Zamieszczone przez mx-wulkan Zobacz posta
                            Jezeli chodzi o wyglad to mi sie te podobaja http://picasaweb.google.com/mxwulkan...74785280982642
                            Cenowo tez nie żle 119 zł
                            Jezeli chodzi o bezpieczeństwo.najpraktyczniejsze chyba są oryginaly,
                            hej zakładał ktos te handbary??? duzo trzeba szlifować/przerabiac zeby to upchnąc koło przełaczników?????

                            Komentarz


                              #29
                              Kupiłem takie http://allegro.pl/as-moto-cross-oslo...html?source=oo handbary,
                              jest dobrze...tylko mam założona wysoką szybę, żrby mozna było normalnie skręcać do oporu musiałem wyciąć w szybie półkola po obu stronach, teraz handbary przeszkadzają....Czy ktoś próbował po podgrzaniu uformować szybę, może trochę do góry podgiąć, albo wycinać dalej.

                              Komentarz


                                #30
                                Ja miałem wysoką szybę z takim wygiętym bajerem u góry (szersza niż w standardzie), szyba upiona na allegro. Również handbary mi się nie mieściły i waliły o szybę. Szybę sprzedałem, a na jej miejsce założyłem starą (połamaną i skręconą) wysoką i prostą (szerokość jak w oryginale).
                                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X