Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie handbary..

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Nie wytrzymałem......: rozgrzałem piekarnik do 150 stopni, szyba do środka - firmy LOSTER czy jakoś tak i...... mam płaski kawałek przyciemnianego poliwęglanu
    Daje formować się bardzo łatwo, tylko szybko stygnie, ale na jutro planuję kończenie dzieła, spróbuje ją podciągnąć bardziej do pionu, a szerokość zbliżę do oryginału, o handbary nie zahaczy !!!

    Komentarz


      #32
      Zamieszczone przez zimnogiety Zobacz posta
      hej zakładał ktos te handbary??? duzo trzeba szlifować/przerabiac zeby to upchnąc koło przełaczników?????
      Przy tych nic nie trzeba przerabiać

      Komentarz


        #33
        kto ma takie?


        jakie opinie?
        "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
        =>
        Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

        Komentarz


          #34
          Kumpel miał/ma. Niedługo zakłada acerbisy, bo każda gleba kończyła się prostowaniem

          Komentarz


            #35
            prostowaniem czego? bo zdjęcie jest.... wieloznaczne

            acerbisy też mają (zdaje się) aluminiowy wkład.
            "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
            =>
            Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

            Komentarz


              #36
              W tych raz że mocowanie jest strasznie lipne, dwa że się ten wkład pofałdował i był już problem z używaniem klamki.

              Komentarz


                #37
                Co Acerbis to Acerbis Mam podróbę Acerbisów ale mocowanie zostawiłem oryginalne bo w tych chińskich to aluminium z przetopionych klamek i noży.
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  #38
                  Co lepsze:



                  czy:



                  chociaz i to i to chinskie... te z amazona tansze ale czy lepsze... koniecznie białe chce...
                  Enduro nie klęka
                  R 1100 GS '99 - limonka
                  Pajero 3.2 DiD '03

                  Komentarz


                    #39
                    Wg mnie to jest ten sam model. Nawet zestaw części do montażu jest taki sam.
                    Ostatnio edytowany przez AdamB; 2501.

                    Komentarz


                      #40
                      A co myslicie o handbarach z CARBONU / KEVLARU
                      carbon jest ku....wsko wytrzymaly na zginanie / rozciaganie a kevlar to mistrzunio jesli chodzi przebicie

                      Grzebie troche w tym temacie i po wykonaniu kilku rzeczy do tenerki przyszedl czas na handbary, mam juz forme i zastanawiam sie czy bylby zbyt na takie handbary ?

                      Komentarz


                        #41
                        Myślę, że nie jest to najlepszy pomysł. Materiał na handbary powinien być elastyczny. Jeżeli będzie za sztywny, to podczas gleby pęknie. Nawet listwa alu która wzmacnia handbary nie może być za sztywna, tylko ma część siły uderzenia przejąć (w nowej małej teresie odlewy alu wykorzystane w oryginalnych handbarach pękają momentalnie podczas kontaktu z twardym podłożem).
                        hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                        Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                        Komentarz


                          #42
                          Zamieszczone przez erwinw Zobacz posta
                          Myślę, że nie jest to najlepszy pomysł. Materiał na handbary powinien być elastyczny. Jeżeli będzie za sztywny, to podczas gleby pęknie. Nawet listwa alu która wzmacnia handbary nie może być za sztywna, tylko ma część siły uderzenia przejąć (w nowej małej teresie odlewy alu wykorzystane w oryginalnych handbarach pękają momentalnie podczas kontaktu z twardym podłożem).
                          Z elastycznoscia nie powinno byc problemu
                          jesli taka jest wystarczajaca to dalo by rade - http://www.youtube.com/watch?v=FKrZxXQ2ac8
                          wiekszy problem z uderzeniami przy glebie na asfalt ale to juz chyba kazde sie poddadza ?

                          Komentarz


                            #43
                            Jeśli udało by się zrobić tak elastyczne jak np org w lc8 adv to myślę że spokojnie przeżyją glebę, moje już nie raz się wyginały i klamki zostały całe, problem tylko pewnie by był z mocowaniem do kiery no ale to już nie moje zmartwienie.
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              #44
                              znalazłem coś takiego...

                              Witamy w sklepie Leris.pl Atrakcyjne ceny i szeroki wybór produktów gwarantowany. Bezpieczne i szybkie zakupy motoryzacyjne! W naszej ofercie znajdą Państwo części oraz akcesoria motocyklowe i samochodowe


                              widział to ktoś na żywo?
                              "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
                              =>
                              Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

                              Komentarz


                                #45
                                Wygladaja one mi na podobne do standardowych Acerbis-ow, o takich:

                                http://www.louis.de/_1091af6ade56877...nr_gr=10019691

                                Nie wiem czy nie warto dolozyc do wlasnie Acerbisow, jednak sa znane i cenione, a duzej roznicy nie ma.

                                W takim razie polecam dokupic nakladki na nie:

                                http://www.louis.de/_1091af6ade56877...nr_gr=10019645

                                Kamyk
                                ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X