Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie handbary..

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    mam Acerbisy z Alu i są mega solidne jutro fotkę wstawię

    Komentarz


      #77
      fota acerbisówxtz.jpgxtz 1.jpg

      - - - Zaktualizowano - - -

      a tak w calakuxtz 3.jpg

      Komentarz


        #78
        Fajne Drogo dałeś? bo tak jak paczałem to ok 460zł , a za 560 jakieś z ledami wbudowanymi ale chyba bez alu

        Komentarz


          #79
          Acerbis Rally Pro ok 360zł, zajebiste, mam w kacie i wytrzymują konkretne gleby
          Enduro nie klęka
          R 1100 GS '99 - limonka
          Pajero 3.2 DiD '03

          Komentarz


            #80
            kupione z moto - holender zakładał, i wzmocnienie stelaża pod kufry też zakładał ale wcześniej musiał spalić chyba worek zioła bo inwencja twórcza po h....u

            Komentarz


              #81
              Kupiłem dzisiaj te handbary (Acerbis Rally Pro): http://olx.pl/oferta/motocyklowe-osl...tml#95b5c10fab cena zajebista 230 zł a na aledrogo od 340 do prawie 400zł Odebrałem osobiście jako że jestem z okolic Wawy Koleś ma jeszcze chyba kilka sztuk lub może coś jeszcze załatwi więc warto do niego napisać

              Komentarz


                #82
                http://allegro.pl/handbary-z-alumini...002609381.html Zapłaciłeś sporo kasy za zrobienie firmowego napisu, na "chińczyku".
                "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                Komentarz


                  #83
                  Heheh, to podróby chińskie, podobne do Acerbisów, wystarczy sie przyjrzec i widac roznice



                  W kacie mam oryginalne Acerbisy Rally Pro kosztowaly 350zł
                  Enduro nie klęka
                  R 1100 GS '99 - limonka
                  Pajero 3.2 DiD '03

                  Komentarz


                    #84
                    Zaplacil marze handlarzowi. U skosnookich sa takie do wyrwania za max 35$ z darmowa wysylka

                    Komentarz


                      #85
                      Może głupie pytanie, ale warto zadać przed kupnem. Po jeździe w terenie pękły mi ciężarki kierownicy i pomyślałem, że może pora zainwestować w handbary jakieś porządne. Wykręciłem i się zdziwiłem, że wchodzą kawałek w głąb jeszcze te ciężarki (zapewne rozumiecie o czym mówię ). Czy jeśli kupie Acerbisy z listwą alu, to będę mógł to bez problemu założyć, czy będę musiał coś kombinować?

                      Komentarz


                        #86
                        Zastanawaima się nad handbarami od KTm`a..nie wiem czy będą pasowałi na kierownice - ktoś już testował tąsprawe na Tenere 660 92r?

                        62b164ef4f0284c875487c9bfbe2.jpg
                        Karpaty V50M > Voshod 3M > Jawa 350 > Suzuki GSX750F > Dragon 200 > Tenere XTZ660 -> BMW R1150GS Instagram
                        Facebook

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X