Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Poka wyniki od 61 do 68 z 68

Temat: Krtsze i dusze dogbones- rozeznanie tematu.

Junior Member
    Doczy
    sie 2014
    Postw
    13
    Skd
    Biaystok

Domylnie

Cytat Napisa PiNO Zobacz post
    Panowie mili :-) - wanie si zastanawiam nad tym patentem i nasuwa mi si pytanie. Wszystko adnie piknie obniamy/podwyszamy ale tylko tyek, co z przodem przy takiej operacji ?? Jak to si ma do trakcji (zmiana samego tyu) ??
    Cytat Napisa PiNO Zobacz post
    No tak mylaem e przd bdzie "growa" i pasuje go wtedy analogicznie wpuci - 2 z tyu 2 z przodu gra/d - czy regulacja przodu obnienie o 2 cm to skomplikowana sprawa czy mona to samemu w garau zrobi (sugestie i podpowiedzi mile widziane) ? na widelcu przednim regulacja jaka jest ale wydaje mi si, a raczej pewny jestem e to o si odbicia chodzi.
    Podwyszenie / obnienie tyu wpywa oczywicie na nieznaczn zmian geometrii. Przd mona obniy poprzez wpuszczenie lag w pki i jest to prosta operacja. Poluzowa ruby w pkach i przesun lagi w gr. Ja zazwyczaj najpierw je wycieram do czysta i pryskam sprayem silikonowym. Wwczas lekko si przesuwaj.
    Podwyszy moesz takim patentem jak na FAT proponuj. Podobno si sprawdza. Ewentualnie wykorzysta tuleje wkadane pod korek. Zmienia si napicie wstpne spryny, moto jest wyej, ale ma twardszy przd. Tak samo dziaaj korki z pokrtem w lagach. Nie zmieniaj do i odbicia, a wanie zmieniaj napicie spryny.
    Ja ma wanie tak rozwizane u siebie. Ty o 4cm w gr i w lagach 20mm dystans z ertalonu. Moto si wyrwnao i nie ma wraenia jakby "nurkowa". Twardszy przd powoduje duo lepsz trakcj w terenie, w szczeglnoci na piach, bocie.

DSC_5070.jpg

Member Avatar michalkow
    Doczy
    kwi 2017
    Postw
    79
    Motocykl
    XTZ 750
    Skd
    Warszawa

Domylnie

Czy ma kto moe jeszcze dusze Dogbonesy?

Junior Member
    Doczy
    sie 2017
    Postw
    3
    Skd
    Szczecin

Domylnie

Jaka jest oryginalna Dugo dogbonsu

Guru Member Avatar Beniamin
    Doczy
    sty 2010
    Postw
    1,076
    Motocykl
    SHDS ST 750
    Skd
    Frombork/Braniewo

Domylnie

Wymiar caoci to musiabym sprawdzi ale midzy rodkami otworw jest 109mm.
    "Na dobry pocztek - jed na koniec wiata"

Junior Member
    Doczy
    sie 2017
    Postw
    3
    Skd
    Szczecin

Domylnie

Czy mona zamwi podwyszajce o 40 milimetrw

- - - Zaktualizowano - - -

Czy mona zamwi podwyszajce o 40 milimetrw

Member
    Doczy
    kwi 2019
    Postw
    193
    Motocykl
    xtz 750
    Skd
    Kielce

Domylnie

Odkopuje stary temat. Drani mnie jazda w miecie i koleiny ktre powoduj e nie mog sta stabilnie na skrzyowaniu. O ile musz by dusze Dogbonesy by obniy Teresk o 20mm, tyle potrzebuj , max 30mm. Kto ma tak obnion ? Oryginay teraz mam 110mm dugoci.

Senior Member Avatar Lis
    Doczy
    wrz 2017
    Postw
    789
    Motocykl
    FJ1100-47F'85 -------------------------- XTZ750-3LD'93
    Skd
    Ruda lska

Domylnie

http://www.xtzclub.pl/threads/14934-...l=1#post187024
    Tylko w drug stron...
    Moe wpuszczenie lag wystarczy?

Member
    Doczy
    kwi 2019
    Postw
    193
    Motocykl
    xtz 750
    Skd
    Kielce

Domylnie

Przd ok, ale ty za wysoko. I teraz bym opuci te 20-30mm co by bez spinki na skrzyowaniach postoje robi. Wczoraj w lekkim offie te by si zdao ciut niej kanap mie. Nie wiem jak zaadowana wyjazdowo Tereska bdzie sta, ale na pusto nie czuje si pewnie. Rok si mcz i ........czas na zmiany. Kanap mam ju obnion. .......natura co innego stwierdzia e mnie wyposay. Do tej pory zastanawiam si w co

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •