Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

potrzebuje śruby mocującej lewe lusterko

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] potrzebuje śruby mocującej lewe lusterko

    Potrzebuje śrube mocującą lewe lusterko do kierownicy.Chodzi mi o ten łączik który u dołu ma średnice 10mm i gwint lewy albo prawy a góry gwint na średnicy 16mm wkręcany w lusterko.Ten element występuje zarówno w XT 600,XTZ 660,jak i XTZ 750 jak również w innych motocyklach yamaha.Może ktoś znajdzie ten element na jakimś starym zbitym lusterku.

    #2
    Chyba mam coś takiego. Co prawda od xt 350 ale powinno pasować. Jak będę w domu ( w weekend ) to o ile nie znajdziesz czegoś szybciej mogę speawdzić i Ci wysłać

    Komentarz


      #3
      Dzięki śliczne,sprawdź tylko czy to ta od lewego lusterka,prawe ma inny gwint.Czekam na odpowiedź.

      Komentarz


        #4
        No własnie nie mogę sobie przypomnieć tego. W weekend sprawdzę.

        Komentarz


          #5
          Witam
          Też mam na zbyciu takie cześci dwie nowe.

          Komentarz


            #6
            Hej,
            z tego co kojarzę to 660 ma inny patent z lusterkami niż ST. No i w ST ten wynalazek jest chyba właśnie to jest po to, aby nie było rozróżnienia na lewe/prawe mocowanie - oba chyba mają "normalny" gwint.
            W każdym razie przypadkiem znalazłem wczoraj coś takiego w swojej stercie dupereli pomotocyklowych i przypomniałem sobie o Twoim poście - zerknij czy to o to chodzi - jeśli tak i chesz toto wyślij na PW adres.

            pozdrawiam, Adam
            Załączone pliki
            sigpic

            Komentarz


              #7
              Dzięki Adam,potrzebuje tego elementu który jest po lewej stronie na zdjęciu,oby tylko okazał się śrubą do lewego lusterka czyli z prawym gwintem,ten do prawgo lusterka z lewym gwintem mam i moge komuś odstąpić jakby potrzebował.
              pozdrawiam Jarek

              Komentarz


                #8
                Mam dokładnie coś takiego samego jak to z lewej. Tylko w gorszym stanie Jak to co mogę podeśłać - napisz.

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez guliwer Zobacz posta
                  .....ten do prawgo lusterka z lewym gwintem mam i moge komuś odstąpić jakby potrzebował.
                  pozdrawiam Jarek
                  Ja chętnie przygarnę jeśli można, już posyłam PW

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X