Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Potrzebna pomoc z instalacją elektryczną

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Potrzebna pomoc z instalacją elektryczną

    Montuje instalację elektryczną i chciałbym ją zamontować po fachowemu i nie spinać i wypinać niepotrzebnie, porobiłem foty przed demontażem ale mi się skasowały
    Najbardziej mi zależy na zdięciach elektryki przy akumulatorze i cewce zapłonowej i jak są poprowadzone wiązki przy ramie.

    #2
    jak masz gg to daj nr przesle ci zdjecia z odnawiania mojej st tam moze cos troszke uda ci sie podpatrzec.

    Komentarz


      #3
      Prześlij na klak1981@o2.pl

      Komentarz


        #4
        A jak będziesz potrzebował coś więcej, to pisz, ja mam też moto rozebrany.
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #5
          W manualu na początku są rysunki prowadzenia kabli.

          Komentarz


            #6
            kurcze sporo zdjec mi gdzies wsiaklo ale Kilka zdjec ci wyslalem (chyba) nie ukrywam ze mam z tym problemy niestety za wiele nie pokazuja

            Komentarz


              #7
              Kowal nic nie doszło.
              Bede się wzorował na manualu ale i tak najlepsze bedą foty.

              I ma ktoś możliwość zrobienia fotek instalacji bo serwisówka w tym przypadku to nie to, nie chce ciągnąć kabli tak na pałe bo później przy końcowym składaniu będe musiał poprawiać.
              Ostatnio edytowany przez lukasz_vip; 36.

              Komentarz


                #8
                Zadzwon lub napisz mi smsa ok. 20. Będe w garażu, porobię zdjęcia Tobie i Bartasowi przy okazji.
                600 4567 53 Łukasz
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  #9
                  Odnawiam Temat bo mam taki malusieńki tyci problemik.


                  Aku praktycznie nowe. W moto wyjście na gps-a.zapalniczke,pogdrzewane manetki i zrobione 2xh4.
                  Jeżdżę tylko na krótkich (1 lamka) nie mam nic podłączonego a wydaje mi się jak by moto wcale nie ładował aku.
                  Już od paru dni rozpalam na pych...
                  Dziś jechałem a że mrozik z wieczora nie mały zapodałem troszkę ciepełka w rączkę.
                  Zauważyłem ze moto przy zmianie z długich na krótkie przerywa. Tak jak by się krztusił, gasił czy stracił moc.
                  W sobote jeżdziłem przeszło 3h i nie zauważyłem żeby aku sie podładował choć troszke.
                  Jak myslicie co jest? reg padł ?
                  Im GORZEJ tym LEPIEJ.
                  Nikt nie mówił że będzie letko.

                  Komentarz


                    #10
                    Sprawdź ładowanie z alternatora do reglera jest temat na forum - 3 białe i jeden czerwony.
                    http://www.informatyzacja.com

                    Komentarz


                      #11
                      Ale najpierw sprawdz ładowanie na zaciskach akumulatora przy włączonych długich i obr. 4 tys. Jak wszystko będzie ok, to przejedz się jeszcze z miernikiem podłączonym do aku.

                      Jeśli będzie nie tak jak trzeba, załóż proszę nowy, oddzielny temat.
                      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                      Komentarz


                        #12
                        Podpowiem jeszcze, że bardzo ważne jest podłączenie masy. Wyczyść i podokręcaj przewody masy.
                        R

                        Komentarz


                          #13
                          Dzięki wszystkim za podpowiedzi.
                          Tak jak pisaliście troche pogrzebałem, przeczyściłem kabelki, końcówki, sprawdziłem mase. Miernik po parunastu próbach nie pokazał nic niepokojącego.
                          Winny był Aku. Od mojego wyjazdu około roku temu do "ciepłych krajów" moto był praktycznie nie używany do tego sezonu. Widocznie zima dała mu w kośc a nie ogrzewany garaż nie pomógł.
                          Im GORZEJ tym LEPIEJ.
                          Nikt nie mówił że będzie letko.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X