Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Wydech - tłumik głośny basowy ;)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Wydech - tłumik głośny basowy ;)

    Hej.
    Szukam tłumika do ST w rozsadnej cenie, jakis uzywany marving, sebring, micron, laser itp. Ew. jakis rzezbiony wlasnej roboty...
    Ma byc, basowy, glosniejszy od seryjnego, ale bez przesady - zeby dalo sie jezdzic bez zatyczek w trasy no i pasowac w miejsce oryginalu.
    Pozdrawiam.
    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    #2
    Tu masz filmik Łojka naszego kolegi forumowego na wystruganej z kwasówki samoróbce i odgłosy są ciekawe http://www.youtube.com/watch?v=eBT8WnkIgDQ

    Komentarz


      #3
      Witam. Pro Duro nieźle brzmi(kupiłem go razem z moto) i niemam porównania do serji, znajomy miał wybebeszony seryjny- porażka nie polecam nikomu tego robić.

      Komentarz


        #4
        Ja też mam Pro Duro brzmi fajnie mam porównanie do seryjnego wydechu bo słyszałem trochę przypomina cieniasa 700 tyle że nowy Pro Duro kosztuje nie małe pieniądze, raz czy dwa widziałem na allegro i e-bay używki.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
          Tu masz filmik Łojka naszego kolegi forumowego na wystruganej z kwasówki samoróbce i odgłosy są ciekawe http://www.youtube.com/watch?v=eBT8WnkIgDQ
          A ma ktos taka wystrugana samorobke do sprzedania? Ew. jak takie cuś wystrugac
          Enduro nie klęka
          R 1100 GS '99 - limonka
          Pajero 3.2 DiD '03

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez piter Zobacz posta
            znajomy miał wybebeszony seryjny- porażka nie polecam nikomu tego robić.
            A możesz mi powiedzieć dlaczego?
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
              A ma ktos taka wystrugana samorobke do sprzedania? Ew. jak takie cuś wystrugac
              Napisz do Łojka na priv może coś podpowie

              Komentarz


                #8
                Mam mozliwosc kupic samorobke z kwasowki ale przelotowy - warto? Sprzedajacy twierdzi ze zmienil bo zona mowila ze za glosny Zastanawiam sie czy nie bedzie jednak zbyt glosny taki przelot...

                Enduro nie klęka
                R 1100 GS '99 - limonka
                Pajero 3.2 DiD '03

                Komentarz


                  #9
                  Przecież to MArving!
                  --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                  Komentarz


                    #10
                    Sprzedajacy sam nie wiedzial co to za tłumik... powiedzial mi ze za glosny byl wg jego zony i ze przelotowy... mowil cos ze to jest z nierdzewki zrobione.... napisow chyba na nim zadnych nie ma...
                    Czyli wniosek jaki - brac?
                    Enduro nie klęka
                    R 1100 GS '99 - limonka
                    Pajero 3.2 DiD '03

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                      A możesz mi powiedzieć dlaczego?
                      dlatego że był głośny ale nie basowy, dziwnie pierdział, i na obrotach wchodził w jakiś rezonans że po 20 km głowa puchła, niewiem co tam miał zrobione bo kupił moto z takim.

                      Komentarz


                        #12
                        Ja mam drugi przerobiony, jest pięęękny bas nawet na wysokich obrotach. A głowa puchnie - zgadzam się
                        A z rezonansem czy czymś podobnym nie miałem doświadczenia.
                        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                        Komentarz


                          #13
                          Dzis bede wiedzial czy ten tlumik ma chociaz jakies wygluszenie w srodku czy jest to tylko pusta pucha, jak jest bez wygluszenia to nie biore...
                          Enduro nie klęka
                          R 1100 GS '99 - limonka
                          Pajero 3.2 DiD '03

                          Komentarz


                            #14
                            ja mama Arrowa Paris Dakar Replica, tłumiczek pieknie brzmi... a jak sciagniesz DB killa to sie zaczyna haos i masssakra Polecam zdecydowanie

                            Komentarz


                              #15
                              też mam arrowa w xt600z tenere, fakt że bez BDK to totalna masakra ziemia drży a wiewiórki z drzew spadaja do xtz kupiłem marwinga od kolegi z forum , na dniach będę montował,zobaczymy jak spiewa
                              Ostatnio edytowany przez mario_xt600; 365. Powód: literka
                              Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X