Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam XTZ 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Sprzedam XTZ 750

    Panie i Panowie sprzedaję moją Yamahe. Skończona będzie na przełomie marca i kwietnia. Dokładny opis w dziale Moje moto. Została mi do dokończenia elektryka (czujniki rezerwy i ciśnienia oleju plus przekaźniki reflektorów), nadwozie i zalanie nowych płynów. Cena jaka mnie interesuje to koszt zakupionego motocykla + kasa którą w niego włożyłem (za prace nie licze bo to byłby kosmos). Wychodzi około 9500-10000 zł. Oczywiście wszystko jest kwestią dogadania. Chciałbym, żeby trafiła w dobre ręce. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania 697 637 768 lub priv.
    Pozdrawiam

    #2
    dawaj zdjęcia
    klient kupuje oczami
    Sprzedam silnik do xtz 750 kontakt na PW.

    Komentarz


      #4
      Hej, niektóre linki nie działają
      Ostatnio edytowany przez ANDERE; 14.
      .

      Komentarz


        #5
        Stary zastanów się 10 razy nad sprzedażą widać ze zdjęć, że renowacja XTZ sprawiła Ci dużo frajdy, przy BMW tak nie podłubiesz, nie będzie tej frajdy, że się udało coś doprawadzić do końca....będzie tylko jazda jazda i jeszcze raz jazda.....a dłubanie przecież także jest fajne;-)

        tele mojego mądrowania.

        Komentarz


          #6
          Do dłubania mam jeszcze dużo sprzętów Chętnie bym ją zostawił, ale kasa potrzebna...

          Komentarz


            #7
            z czynnikiem finansowym ciężko dyskutować...

            Komentarz

            Pracuję...
            X