Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Osłona łańcucha

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Osłona łańcucha

    Jako że w mojej ST brakuje osłony łańcucha, to postanowiłem ją zdobyć. Okazało się jednak, że na rynku wtórnym "rozbiórkowcy" życzą sobie 80 zł za ten kawałek plastiku.

    Stąd dwa pytania.
    1: czy widzicie jakieś przeciwwskazania w dorobieniu tego z "nierdzewki"
    2: czy ktoś z okolic Warszawy były tak miły i odkręcił ten kawałek plastiku póki jeszcze moto stoi w garażu i pożyczył mi go na parę dni jako wzór?
    "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
    =>
    Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

    #2
    Napisz do Karoland z forum, może ma jeszcze osłonę w ludzkich pieniądzach.
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      #3
      Zrób sobie z nierdzewki taką jak ja mam w avatarze.

      Komentarz


        #4
        Tutaj kolega ma już plan na dorabianie, sam mam chęć na pokrywę bagażnika. http://xtzclub.pl/threads/2098-Moje-...ch%C5%82odnicy
        "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

        Komentarz


          #5
          podepnę się pod temat.
          Jako, że mało jest tych osłon do XTZ660 a sporo do 750
          Czy osłona z XTZ750 będzie pasować do xtz660 (podwójna lampa)?

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez terek_4 Zobacz posta
            podepnę się pod temat.
            Jako, że mało jest tych osłon do XTZ660 a sporo do 750
            Czy osłona z XTZ750 będzie pasować do xtz660 (podwójna lampa)?
            Nie będzie pasowała ale dla pewności zmierz mocowanie i zrób zdjęcie.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #7
              dla potomnych, osłona łańcucha z XTZ750 ST pasuje do XTZ660 Tenere, zaryzykowałem, kupiłem i pasuje

              Komentarz


                #8
                Mogę oddać za symboliczne 20zl osłonę z lekkim peknieciem przy mocowaniu z tyłu, jeśli ktoś jest zainteresowany mogę dodać zdjęcia.

                Komentarz

                Pracuję...
                X