Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

OKOLICE Żary Zielona Góra ew cos z dolnego śląska

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    OKOLICE Żary Zielona Góra ew cos z dolnego śląska

    Potrzebny porządny mechanik dla mojej xtz750 kwestia silnika, kogo polecacie !?

    #2
    a co się dzieje w tym silniku? w zg koło salonu Yamahy jest godny polecenia, pod żadnym pozorem nie dawaj do intercars'u.
    dirtier, happier

    www.facebook.com/dalekadroga

    Komentarz


      #3
      konkretniej to skrzynia biegów wyskakuje mi 2 niekiedy nawet 3 oraz przy wbijaniu 1 ale to nie zawsze...

      Komentarz


        #4
        to nie lepiej kupić silnik a tego na części puścić? koszty rozbiórki silnika i złożenia z włożeniem w rame to jakieś 1tys zł, plus części które trzeba bedzie wymienić w silniku, łożyska, uszczelki uszczelniacze i kupa pierdół bo nigdy nie wiesz co wylezie przy rozbiórce. Kup silnik od tdm i dzida. Myślę że będą to takie same pieniądze a reszte możesz zawsze na części puścić.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Mechanik - w połowie drogi Jelenia Góra- Bolesławiec

          Chciałem polecić mechanika z miejscowości Marczów, obok Pławnej, super specjalista i bardzo rozsądne ceny. W sezonie problem z czasem i cały rok problem z kontaktem tel., tam jest słaby zasięg , ale reszta jak najbardziej godna polecenia.
          Robi mi regulacje i czyszczenie gaźników w kolejnym moto i jestem bardzo zadowolony - ST łyka 5l / 100km
          Gość od regulacji, ale również od poważnych remontów starszych i nowych sprzętów, ma dobrze wyposażony warsztat i dużą wiedzę.

          Komentarz


            #6
            To podaj namiary można połączyć wyjazd z naprawą lub w nagłych wypadkach, tym bardziej to na trasie w teren górek

            Komentarz


              #7
              nr telefonu do mechanika 605 111 052

              Komentarz


                #8
                Również mogę go polecić, choć jak u wielu mechaników ma problemy z dotrzymaniem terminu (trzeba od początku trzymać rękę na pulsie)
                Dakar & DRZ400E

                Komentarz

                Pracuję...
                X