Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

LINKA SPRZĘGŁA 750 - kupię/przyjmę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] LINKA SPRZĘGŁA 750 - kupię/przyjmę

    Jak w temacie.
    Ma ktoś może w garażu?

    #2
    Awaryjnie kiedyś od MZ 250 wyrzeźbiłem.
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez trunek Zobacz posta
      Jak w temacie.
      Ma ktoś może w garażu?
      lepiej kup nówkę, za miesiąc ponownie nie będziesz musiał wystawiać takiego posta
      dirtier, happier

      www.facebook.com/dalekadroga

      Komentarz


        #4
        Nie wiem jak w Gdańsku ale w wawie dorabiałem linkę w zakładzie Autolinka, pancerz został stary a środek zrobiony na wzór z plecionki o wiele elastyczniejszej niż oryginał, kosztowało to 20zł, potem nasmarowałem linkę i śmigała bez zająknięcia.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          u nas też się dorabia bez problemu linki tylko moja plastikowa końcówka tzn dokładnie to co się na kierze skręca nie wytrzymało moich "testów" i pękło.
          może tam gdzie dorabiają mają takie końcówki ale tego jeszcze nie wiem a wydawało mi sie że oryginał to oryginał

          Komentarz


            #6
            chodzi ci pewnie o napinacz linki wkręcany w manetkę na kierze, taki napinacz spokojnie dotaniesz w sklepie z linkami, musisz tylko podać średnice linki i rodzaj gwintu na niej ale sa standardowe wiec nie będzie problemu z doborem
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #7
              Proponuję zbiorcze zamówienie na linki u jakiegoś Pan Linka - byle tylko była identico jak org.
              Ja jestem chętny na 1 szt.
              ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
              FB: http://www.facebook.com/kamilltee

              Komentarz


                #8
                Moja linka nie wchodzi w manetkę tylko ma osobny "bolec" do wyciągnięcia na kierownicy.
                Nie taki straszny okazał się temat bo dopasowałem coś chyba od suzi co wygląda identycznie.
                Linka jest dłuższa ,dobrze, że nie krótsza, ale tu właśnie wspomniany Pan Linka będzie wspierał
                A kosz to ok 15 PLN
                Myślałem, że będę musiał uśmiechnąć się do serwisu yamahy gdzie ceny w euro potrafią zaskoczyć

                Komentarz


                  #9
                  Napiszę później co to za moto. Jakby ktoś potrzebował.

                  Komentarz


                    #10
                    Po linki nie trzeba wcale do Yamahy po oryginały. Klasa, Larson, Allegro itp. można taniej kupić zamienniki.
                    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X