Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Damskie rękawice i kurtka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Damskie rękawice i kurtka

    Swój człowiek poprosił mnie, żebym zamieścił, więc zamieszczam.

    Mam do sprzedania:
    1. damską kurtkę belgijskiej f-my RICHA. Model HAWK.
    Rozmiar z metki to XS, jest regulowana w pasie dzięki czemu będzie dobra także na osobę noszącą rozmiar S.
    (osoba na zdjęciu nosi rozmiar 34, regulacja pozwala swobodnie dopasować kurtkę do rozmiaru 36/38)

    Kurtka z membranę Reissa, systemem AIRDURA, oraz wstawkami odblaskowymi Schotchlite 3M. Kurtka posiada podpinkę. Wyposażona w ochraniacze z deklaracją zgodności CE. Na łokciach, barkach oraz na plecach ma grube protektory w specjalnych kieszeniach umożliwiających ich wyjmowanie.

    Kurtka wcięta w pasie, możliwość regulacji. Poniżej pasa 2 pojemne kieszenie.
    Stan ogólny bdb, jednak na prawym rękawie dwa punktowe (5mm) defekty. Dla zainteresowanych mogę zrobić dokładne zdjęcia.

    cena: 220 PLN plus przesyłka





    2. damskie rękawice motocyklowe znanej firmy POLO. Przeznaczone na chłodniejsze dni, takie jak obecnie, oraz wiosnę i jesień.

    Rozmiar S, tekstylne ze wstawkami skórzanymi oraz membraną Hipora.
    Rękawice są nowe, nieużywane, jeszcze z metkami.

    Cena: 110zł plus przesyłka.

    W stolicy lub Lublinie, możliwy odbiór osobisty.



    Kontakt
    tel. 728.660.879 gg#2668224
    ------------------------------------------------------------------
    Trzeba kochać wszystkie motocykle.
Pracuję...
X