Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stelaż pod aluminiowy kufer centralny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Stelaż pod aluminiowy kufer centralny

    Hej, nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi na męczące mnie pytanie - czym się różni stelaż (nie mówię o płycie) pod aluminiowy kufer centralny od plastikowego.
    "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
    =>
    Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

    #2
    Jak dla mnie to kwestia mocowań samego pudła.
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Zgadzam się z przedmówcą.
      Kwestia tylko zamocowania na stelażu odpowiedniego systemu mocowania kuferka, czy to będzie płyta,
      czy grzybki i klin, czy mimośrody to już zależy od Ciebie i posiadanego kufra...
      Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
      Loud pipes save lives...
      https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez Łojek Zobacz posta
        Zgadzam się z przedmówcą.
        Kwestia tylko zamocowania na stelażu odpowiedniego systemu mocowania kuferka, czy to będzie płyta,
        czy grzybki i klin, czy mimośrody to już zależy od Ciebie i posiadanego kufra...
        ooo! dobrze, że się odezwałeś, bo to Twoje ogłoszenie mnie zaciekawiło...

        Ponieważ robię kufry alu mam na zbyciu stelaż pod kufer centralny do ST.

        Sam chcę w przyszłości mieć alu, ale nie rozumiem w czym przeszkadza stelaż pod centralny?
        "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
        =>
        Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

        Komentarz


          #5
          Zapewne punktów mocowań do moto brakuje i trzeba wyrzeźbić inny stelaż, żeby wszystko pogodzić.
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez _ja Zobacz posta
            ooo! dobrze, że się odezwałeś, bo to Twoje ogłoszenie mnie zaciekawiło...

            Ponieważ robię kufry alu mam na zbyciu stelaż pod kufer centralny do ST.

            Sam chcę w przyszłości mieć alu, ale nie rozumiem w czym przeszkadza stelaż pod centralny?
            Nie zrozumiełeś mnie do końca. Sprzedaję swój stelaż, bo to jest stelaż pod kufer centralny,
            tzn można na nim zaczepić tylko jeden kufer, za siedzeniem.
            Kufry alu będę miał 3, więc potrzebuję stelaża, który oprócz kufra za siedzeniem umożliwi podpięcie
            również bocznych walizek.Ot i cała filozofia wymiany stelaża
            Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
            Loud pipes save lives...
            https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

            Komentarz


              #7
              żebyś mnie dobrze zrozumiał.. nie miałem na celu "śledzenia" Twojego ogłoszenia, tylko że sam chce w przyszłości mieć 3 kufry alu i myślałem że stelaż od Ciebie może być częścią ich mocowania.
              już rozumiem, że nie
              "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
              =>
              Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

              Komentarz


                #8
                Kto pyta nie błądzi
                Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                Loud pipes save lives...
                https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                Komentarz


                  #9
                  mam pytanie za 100pkt. Czy można zamocować płytę pod kufer centralny bezpośrednio na fabrycznym bagażniku? Jeśli chcę tylko centralkę czy muszę montować stelaż?

                  Komentarz


                    #10
                    Można, ja tak miałem. Trzeba wywiercić otwory w bagażniku by przymocować płytę.

                    Beznadziejne rozwiązanie, niszczysz bagażnik, a jeśli ma być wożony pasażer to tylko mega szczupły
                    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                    Komentarz


                      #11
                      Z założenia bez pasażerki;-P A jak się jakaś nawinie to niech cierpi - przez cierpienie do przyjemności:-)
                      A tak serio. Zastanawia mnie czy taki stelaż to nie zbytek skoro można zamontować bezpośrednio. Na boki planuje raczej sakwy.

                      Komentarz


                        #12
                        Nie czepiaj nic do bagażnika, kwestia czasu jak odpadnie,
                        to słabiutki odlew, nie nadaje się do zamocowania kufra.
                        Sam widziałem miny kilku ludków co zamontowali, a potem płacz bo pękło w trasie.
                        Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                        Loud pipes save lives...
                        https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                        Komentarz


                          #13
                          Łojek - Twoje argumenty przemawiają do mnie w 100%. Dzięki za pomoc.
                          Będę szukał stelaża.:-P

                          Komentarz


                            #14
                            Spawałem kiedyś kumplowi ten bagażnik, potem stal się on moją własnością razem z motocyklem
                            Od przykręcenia do urwania nie minął nawet tydzień, kufer głównie latał na pusto, ale to była Maxia E52
                            Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                            Loud pipes save lives...
                            https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                            Komentarz


                              #15
                              Nie ma sensu się bawić jak ma się urwać - zazwyczaj w najmniej odpowiedniej chwili. Będę się rozglądał za a'la Givi lub taki spawany z bocznymi stelażami. Na razie i tak to teoretyczne pytania - motocykl które zamierzam kupić musi okazać się godny i wtedy będę kombinował;-)

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X