Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ognicho u Bartasów

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Coś mi się wydaje, że z forum nikogo tym razem nie będzie... Może PaT? Coś tam pisałeś wcześniej
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      #47
      Usunięte na żądanie użytkownika

      Komentarz


        #48
        Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
        Coś mi się wydaje, że z forum nikogo tym razem nie będzie... Może PaT? Coś tam pisałeś wcześniej
        Zgadza się, pisałem. Niestety brak czasu dosięgnął mnie dotkliwie, pogoda również nie rozpieszcza. Przepraszam ale muszę zrezygnować.
        sigpic
        Paliwa opon i wolnego czasu....

        Komentarz


          #49
          Ognisko się i tak raczej nie odbędzie, bo większość z 40 chętnych zrezygnowała z powodu prognozy pogody na weekend.
          No heaven... no hell... only motór i Bartas

          Komentarz


            #50
            Czyli nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Ognicho się pewnie odbędzie w innym terminie a wiadomość o odwołaniu imprezy ukoiła moje serce i wyrzuty sumienia
            Czekam więc na info o drugim terminie życząc organizatorom dużo słońca
            sigpic
            Paliwa opon i wolnego czasu....

            Komentarz


              #51
              Hehe, napisałam, że raczej się nie odbędzie. Jeszcze mi się goście zdecydować nie mogą, ale stara sprawdzona ekipa przyjedzie choćby i puszkami.

              A co do kolejnego terminu to w tym roku już tak różowo nie jest. Codzienna praca do 21-ej jakoś ogranicza moje możliwości organizacyjne.
              No heaven... no hell... only motór i Bartas

              Komentarz

              Pracuję...
              X