Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Iglicę gaźnika + 2 podkładki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Iglicę gaźnika + 2 podkładki

    Witam, potrzebuje 1 iglicę gaźnika + 2 podkładki, jakby ktos mial dajcie znac nr iglicy 5c19
    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    #2
    z samą iglicą trudno, prędzej całe gaźniki dostaniesz, zadzwoń do lublina do skóry i zapytaj ile kosztują to byś może dwie nowe wsadził i po kłopocie, za gaźniki cena ok 100-150zł ale nigdy nie wiadomo w jakim stanie, napisz do bladego, ma chyba ze 3 komplety gaźników
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      U skory 100zł iglica,dowiadywalem sie Najchetniej kupilbym kpl 2 iglice + podkladki w dobrym stanie....
      Ostatnio edytowany przez trocin; 48.
      Enduro nie klęka
      R 1100 GS '99 - limonka
      Pajero 3.2 DiD '03

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
        U skory 100zł iglica,dowiadywalem sie Najchetniej kupilbym kpl 2 iglice + podkladki w dobrym stanie....
        O jakie podkładki ci chodzi? Do iglic?
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Tak, do iglic...
          Kpl 2 iglic z elementami montazowymi to u Skóry koszt 436zl - troche sporo jak za takie gowno
          Jestem w Poznaniu moge podjechac do Kornika do kolesia ma gazniki cale do sprzedania za 200zl do wziecia z moto po przebiegu podobno 28kkm, chyba sie wybiore dzis lub jutro... myslicie ze warto? Nie wiadomo w jakim stanie te iglice w sumie...
          Ostatnio edytowany przez trocin; 48.
          Enduro nie klęka
          R 1100 GS '99 - limonka
          Pajero 3.2 DiD '03

          Komentarz


            #6
            No iglic tak od razu nie sprawdzisz trzeba rozbierać gaźniki, napisz do niego czy może rozebrać a jak nie bedzie chciał to na 150 targuj
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #7
              też potrzebuję iglic, ciężko dostać, myślałem o takim zestawie : http://sklep.scigacz.pl/zestaw-dysz-...9-p-12723.html
              W opisie jest napisane, że można stosować do fabrycznego filtra powietrza i wydechu, tylko jest to chyba kpl na jeden gaźnik, mam podtarte iglice i spalanie na poziomie 8 l (ok 500 km po regulacji zaworów, czyszczeniu, regulacji i synchro gaźników), ciekawe czy po zastosowaniu takiego zestawu spalanie by spadło, niby stage 2 i 3 służą do podnoszenia mocy.

              Komentarz


                #8
                Kupilem te gazniki za 200zł, do tego przy okazji pompe tylna za 40 zl bo w mojej gumki byly wywalone, mysle ze z 4 gaznikow zrobie 2 na tip top bo w moich jeszcze moze zaworki beda walniete, nie wiadomo jak dysze i reszta bo nie dobieralismy sie do tego... poprzekladam wszystko co bedzie lepsze i bedzie git
                Enduro nie klęka
                R 1100 GS '99 - limonka
                Pajero 3.2 DiD '03

                Komentarz


                  #9
                  ja mam całe gaźniki bez membran jak by kogoś interesowały oddam za 80zł pozdrawiam

                  Komentarz


                    #10
                    Szkoda ze dopiero teraz dajesz znac, wzialbym je ale juz kupilem...
                    Enduro nie klęka
                    R 1100 GS '99 - limonka
                    Pajero 3.2 DiD '03

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X