Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kupię Super Tenere 95-97 r.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Kupię Super Tenere 95-97 r.

    Witam
    Kupię Super Tenere rocznik 95-97. Wersje szwajcarskie odpadają. Jeżeli ktoś chce przekazać moto w dobre ręce zapraszam na prv.
    Pozdrawiam.
    „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

    #2
    Szwajcary wszak są tylko zdławione a przez to masz pewność że silnik nie jest zajechany na maxa.
    Jeśli chodzi o rocznik to do kiedy była produkowana S10 ?
    Im GORZEJ tym LEPIEJ.
    Nikt nie mówił że będzie letko.

    Komentarz


      #3
      Mam nadzieję że od forumowicza nie kupię zajechanej na maxa co do lat produkcji zdarzają się egzemplarze z roku 97 r. - był nawet ostatnio taki na allegro 1 dzień... i sprzedany
      „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

      Komentarz


        #4
        to rok pierwszej rejestracji, a nie produkcji. Po sprowadzeniu pojazdu urzednicy w WK wpisują w dowód często całkiem przypadkową datę wziętą z oryg. dowodu rejestracyjnego.

        Ostatnie sztuki oficjalnie zjechały z taśm w 1995 roku, a z tego co zrozumiałem - na jednym z filmów o historii ST, to ostatnie sztuki opuściły mury fabryki na początku 1996 roku.
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #5
          w takim razie dzięki za info - ogólnie chodzi mi o moto w ostatniej wersji malowania - zaj..biście mi się podoba - a błąd wynikł z faktu, iż na allegro czasami pojawiały się z roku 97 - ale pewnie sytuacja wygląda tak jak opisałeś.
          „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

          Komentarz


            #6
            Właśnie dlatego zapytałem. Obawiałem się że wiecie coś czego ja nie wiem. Nawet moja książka serwisowa podaje że produkcja zakończyła się w roku 96`
            Co do malowania to jednak większa uwagę radze zwrócić na stan maszyny. W tym przypadku na okładce się nie śmiga. Spokojnie poczekasz a na bank trafisz w swoje upodobania.
            Im GORZEJ tym LEPIEJ.
            Nikt nie mówił że będzie letko.

            Komentarz


              #7
              tylko że ja już sie nie moge doczekać żeby polatać , co do stanu to dla mnie oczywiste, malowanie malowaniem, taką sobie wymyśliłem więc napewno poczekam jeżlei nie trafi sie nic fajnego w dobrym stanie.
              „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

              Komentarz


                #8
                Rudolf, mówi sie, że na kolorze sie nie jeździ

                Gruby, Ty lepiej poluj na sprzęt który jest zadbany od strony technicznej, a nie rok produkcji czy kolor. Pomalować zawsze zdąższysz czy zmienić plastiki
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  #9
                  Pożyjemy zobaczymy może uda się jedno i drugie.
                  „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                    Rudolf, mówi sie, że na kolorze sie nie jeździ
                    Wiem, chciałem tak trochę bardziej ukulturalnić to nasze forum.
                    Im GORZEJ tym LEPIEJ.
                    Nikt nie mówił że będzie letko.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X