Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPOT WARSZAWA - poligon

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    SPOT WARSZAWA - poligon

    nie wiem, czy to dobry dział... ale
    [ kamiltee: przeniosłem]

    przyznam szczerze.. do tej pory nie miałem okazji - ujeżdżałem sprzęty typowo asfaltowe.

    no i dzisiaj wybrałem się na poligon (mam go kilka kilometrów od domu)

    oooooo kurrrr. to chyba najlepsze określenie.

    przez godzinę jazdy po wertepach, drogach dla czołgów i innych przyjemnościach zażyłem tyle adrenaliny, że jestem teraz łagodny jak baranek

    coś niesamowitego.

    oczywiście szukam chętnych do kolejnych wyjazdów (chodzi o poligon w okolicach Warszawy Wesołej/ Sulejówka)
    czasem przydaje się pomocna dłoń...

    PS jak wyjechałem na asfalt, to zaliczyłem glebę taki chichot losu.
    Ostatnio edytowany przez kamilltee; 308.
    "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
    =>
    Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

    #2
    Hej,
    ja jeszcze parę dni będę miał LC4 na chodzie, więc jeśli przed weekendem Ci pasuje to daj znać.
    sigpic

    Komentarz


      #3
      ja sie chetnie pisze na poligon bo jeszcze nie byłem odezwij sie pw

      Komentarz


        #4
        ja bym proponowal wyjazd polgonowy za tydzień w sobotę bo będę miał wolny weekend w wawie, no chyba że Erwin mnie wyciągnie do Dęblina
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Hej, a gdzie ten poligon? Może bym się też załapał.

          Komentarz


            #6
            widzę, że jest jakieś zainteresowanie.

            poligon (tak jak napisałem) jest na granicy Warszawy Wesołej i Sulejówka.

            możemy się ustawić na jakiś konkretny termin, np. niedziela rano?
            "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
            =>
            Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

            Komentarz


              #7
              i jak z tym wypadem ustawiamy sie ? może niedziela o 12

              Komentarz


                #8
                ja się wstępnie pisze, tylko powiedzcie jakie macie opony, by wszyscy mieli takie same szanse

                ps:
                i jako kontrę zapraszam jak zwykle do Góry Kalwarii na poligon-strzelnice (wylot na Kozienice, skręt za stadionem w prawo):
                jest tam tor i są wieeelkie piachy gdzie ćwiczy Orlen Team, są też wysokie bandy ziemne skąd można pooglądać zmagania innych

                co najwazniejsze - wojsko wyszło, teren jest niczyj, można jeździć legalnie!

                przy tej okazji możemy z Kowalem zorganizować nawet jakiegoś grilla, i tak mieliśmy taki pomysł dla naszych ziomków
                ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                Komentarz


                  #9
                  Ja się dostosuję z oponami, choć na Kalwarię to bez kostek nie bardzo jest sens.
                  Bardziej by mi zależało na ustaleniu z góry czy mowa o sobocie czy niedzieli, bo mam sprzęta rozdłubanego i muszę to jakoś zaplanować.
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    Dla mnie niedziela lepiej pasuje choć na sobotę też się nie pogniewam


                    Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
                    ja się wstępnie pisze, tylko powiedzcie jakie macie opony, by wszyscy mieli takie same szanse
                    Gryzące glebę

                    Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
                    i jako kontrę zapraszam jak zwykle do Góry Kalwarii na poligon-strzelnice (wylot na Kozienice, skręt za stadionem w prawo):
                    jest tam tor i są wieeelkie piachy gdzie ćwiczy Orlen Team, są też wysokie bandy ziemne skąd można pooglądać zmagania innych
                    nie wiem czy będziesz miał jeszcze siłę walczyć

                    Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
                    co najwazniejsze - wojsko wyszło, teren jest niczyj, można jeździć legalnie!
                    kurde nie bedzie takiej frajdy

                    Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
                    przy tej okazji możemy z Kowalem zorganizować nawet jakiegoś grilla, i tak mieliśmy taki pomysł dla naszych ziomków
                    ja się piszę bo przeważnie po jeździe w terenie jestem głodny

                    zapowiada się niezła niedziela, żeby tylko deszcz i inne tałatajstwo nie padalo
                    Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      #11
                      myślalem bardziej o tym, że w tym tyg jedźcie na ten pierwszy (ja mam lokalną impreze moto w sobote + Stara Iwiczna ... a pogoda nie rozpieszacza, podobno 8C i deszcz)

                      a 16 lub 23 kwietnia proponuję Poligon GK + grill
                      ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                      FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                      Komentarz


                        #12
                        z ta pogodą to różnie bywa, jak sprawdzałem miało wczoraj popołudniu padac i dzisiaj przez cały dzień ale na razie znosnie
                        a jesli chodzi o opony to ja wiele nie zdziałam bardziej rekreacyjnie i chciałem zobaczyc gdzie to jest dokładnie....

                        Komentarz


                          #13
                          i ja mam opony uniwersalne
                          plusem GK jest to że można stanąć autem, rozstawić grilla 50 m dalej wejśc na wały i patrzeć na oranie piasku lub 200 m dalej na jeżdżenie po torze



                          a na mokrym poligonie (rembertów) na ST (z kostkami) trzeba być niezłym kierownikiem by powymiatać

                          jak założe kostki to chętnie przyjade - inaczej będzie walka do krwi...
                          ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                          FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
                            ja się wstępnie pisze, tylko powiedzcie jakie macie opony, by wszyscy mieli takie same szanse
                            ja jutro zakładam Dunlop Trailmax, czyli oponę raczej szosową..

                            na takiej pewnie pojadę, ale co tam
                            "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
                            =>
                            Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

                            Komentarz


                              #15
                              no to konkrety jakies by się przydały bo niedziela coraz blizej jak bedzie bardzo zła pogoda to odwołamy i tyle

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X