Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPOT WARSZAWA - poligon

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #17
    Proponuję zbiórkę na Orlenie na zakręcie w Sulejówku o 11.00 :


    Może zróbmy listę kogo możemy się tam spodziewać?
    1. _ja ?
    2. enduro904 ?
    3. kamiltee ?
    4. lukasz8090b ?
    5. fxrider

    P.S. Gdyby ktoś potrzebował pomocy/wywiedzieć się co i jak: 605 146 650
    sigpic

    Komentarz


      #18
      O to może i ja bym sie załapał jak by nie padało, bede ruszał z Bielan wiec jak ktoś chce sie po drodze załapać to możemy spotkać się wcześnij i razem polecieć na Sulejówek


      Tylko pytanie na którą na tym orlenie trzeba być? Czy 11 ta pasuje wszystkim? Dla mnie ok.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #19
        Ja dzis w deszczu zmykalem d domu. Jutro odpadam. Ale obiecuje zorganozowac grila za tydzien
        ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
        FB: http://www.facebook.com/kamilltee

        Komentarz


          #20
          hej,
          ja jutro zaczynam (niestety) pracę od 12.

          To znaczy, że wolne mam czas do ok 11.
          jeśli jest ktoś chętny pojeździć z samego rana, powiedzmy od 8.. to niech da znak
          "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
          =>
          Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

          Komentarz


            #21
            W sumie bym mógł. Podeślij nr. tel na PW lub przedzwoń do mnie - tel. wyżej. O 11 po prostu byśmy podjechali na tą stację i jeździłbym dalej z resztą.
            sigpic

            Komentarz


              #22
              Hej,
              właśnie zrobiłem mały zwiad na poligonie i jest nieźle - większość dróg jest sucha, są miejscami podmokłe, ale zazwyczaj da się to bez problemu ominąć - jednak sugerowałbym nie zbliżać się za bardzo do rzeczki, zwłaszcza bez kostek - mniejsze boczne dróżki bywają całkowicie zalane.
              Lecę suszyć buty i zmieniam jednak koła na kostki - chcę potestować jutro trochę.

              @_ja: przedzwoń (lub SMS) do mnie dzisiaj lub jutro do 7.00 (znaczy, żeby obudzić - w godzinę się zbiorę i dojadę), jeśli chcesz towarzystwa od 8.00


              pozdrawiam, Adam
              sigpic

              Komentarz


                #23
                no to jak? jedzie ktoś na 11tą czy nie? bo sam przecież nie pojadę.
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #24
                  Ja jadę, przed chwilą qbalon się zadeklarował jeszcze
                  sigpic

                  Komentarz


                    #25
                    ok to i ja sie ubieram, spotkanie na tym orlenie co pokazywałes wcześniej
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      #26
                      No to wróciłem, dziękuję towarzystwu za towarzyszenie, było zajebiście i sporo nowych doświadczeń zebrałem. PI*drzwi 100km samym terenem było. Wieczorem postaram się tych kilka fotek wkleić.
                      Do następnej razy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #27
                        Ja to jestem ciekawy czy jak by była jeszcze wieksza pała to takim lekkim dwutaktem dało by rade leciec po samych wierzchach górek jak na torze motocrosowym na muldach ciekawe ciekawe. Fajnie było choć trochę za mało błota i wody bo jak sie trafiały to kałuże po pas
                        chciał bym kiedyś zobaczyć jak taki czołg zapierdziela po tym torze na pełnej pizd..ie to jest dopiero PPH
                        Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          #28
                          Ha!
                          Zajebioza było! Dzięki Adamie za pokazanie super tras, terenów i danie się karnąć Twoim KTM'em
                          Ja od półgodziny w domu dochodzę do siebie.
                          A Marcin z Łukaszem dotarli do domów?

                          Widzę, że Marcin dotarł.
                          Ostatnio edytowany przez qbalon; 113.

                          Komentarz


                            #29
                            ja dzisiaj niestety nie dałem rady, ale next time na pewno
                            czwartek? sobota?
                            "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
                            =>
                            Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

                            Komentarz


                              #30
                              Zamieszczone przez qbalon Zobacz posta
                              Ha!
                              Ja od półgodziny w domu dochodzę do siebie.
                              A Marcin z Łukaszem dotarli do domów?
                              Widzę, że Marcin dotarł.
                              Ty a co Ci się stało że dochodzisz do siebie tylko nie zwalaj winy na kondycje fizyczną

                              Ja dotarłem spoko, Łukasz pewnie też choć rozpaczał że będzie musiał kleić owiewki
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X