Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Super tenere 92 sprzedam

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Super tenere 92 sprzedam

    Teresa wczoraj przyjechala z Austrii.
    Silnik pracuje ladnie.
    Oryginany lakier.
    Z przodu plywajace tarcze o wiekszej srednicy,zaciski z adapterami,wszystkie przewody w oplocie.
    Tylny amor WP ze zbiorniczkiem i wszystkimi regulacjami.
    Sprezyny progresywne,dzisiaj wymienilem olej w lagach.
    Filtry KM
    Gmole
    Stelaz pod kufer centralny
    Teresa podwyzszona krotsze dog bones oryginalnych niestety nie mam.
    Opony ok
    Po wymianie oleju z filtrem.
    Technicznie wszystko ok wizualnie,widziaem gorsze i chwalili,ze ladna i widziałem ładniejsze.Średnia do odpicowania mi sie juz nie chce.
    Fotki wstawie jak kupie baterie i ladowarke do aparatu bo mi sie stare rozlały
    cena 7400 dla forumowiczow odpuszcze na koszty rejestracji.
    tel.510169407 GG 3038468

    #2
    Link do fotek teresy https://picasaweb.google.com/mxwulka...59441230770690
    Teresa bez gmoli nie chcialo mi sie zakladac bo pojeżdzic musialem
    Gmole załoze w poniedzialek to wstawie pozostale fotki.

    Komentarz


      #3
      Ile to ma do ziemi(wys siedzenia).Bo akurat szukam tereski ale juz na oryg bonesach to raczej maximum na jakie przy moim wzroscie se moge pozwolic ;/
      https://www.migus-motocykle.pl/

      Komentarz


        #4
        Wysokosci nie mierzylem,ale jest wyzsza .Mam 175 cm i czubkami palcow sięgam.
        Wczoraj pojezdzilem,zawieszenie i hamulce bajka.
        Tylko odglos od KN mnie troche denerwuje bo nie slysze wydechu.

        Komentarz


          #5
          No ja mam wlasnie te 170,w butach jakies +2cm i nie wiem czy dalbym rady,w viadrze mam 840mm i nie ma problemu ale male viadro wazy 50 kilo mniej.Jak za jakies 2tyg bedzie aktualne to sie odezwe bo musze najpierw moje skalic.
          https://www.migus-motocykle.pl/

          Komentarz


            #6
            Wtrącę swoje (a dokładniej kolegi 3 grosze).
            Pozwolę sobie zauważyć, że Tenerka nie "przyjechała wczoraj z Austrii":





            To jest dokładnie ten sam motocykl.
            sigpic
            "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

            "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

            Komentarz


              #7
              Wiedziałem że już coś takiego widziałem na alledrogo, handlarz zawsze będzie handlarzem i swoje chwalił, ku.a co za ludzie. Podmalował trochę kolektory i osłonę przy stopce hamulca, parę naklejek nakleił i cene dał o 2tys wyższą, nieźle. Trzeba by napęd sprawdzić bo widać że był nie naciągnięty wcześniej.

              Podsumowując za wymianę oleju w lagach i przegląd z zarejestrowaniem i tłumaczeniem papierów max 500zł dał, kupił za 5tys, ceniąc 7 jest zarobiony ok 1tys, z czegoś trzeba przecież żyć ale nie podoba mi się że próbował zataić prawdę że kupił od innego handlarza w pl co oczywiście nie znaczy absolutnie że moto nie jest w dobrym stanie.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #8
                Nowoczesny marketing....
                Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                Komentarz


                  #9
                  Mam nadzieję, że to tylko podobne motocykle (tarcze to chyba nie przypadek, bo dość nietypowe)
                  Niech kolega sprzedający sie wytłumaczy, albo bana mu za kłamanie na forum ,
                  bo takie zachowania powinne być tępione wg mnie.
                  Ostatnio edytowany przez Łojek; 396.
                  Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                  Loud pipes save lives...
                  https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                  Komentarz


                    #10
                    teraz co mogę od ciebie kupić to prawy przedni boczek i lewy tylni(ten co zakrywa akumulator) nie lubimy kłamców
                    POPIERAM ŁOJKA BAN ZA KŁAMSTWO ALBO NA DYWANIK DO TŁUMACZENIA!!!

                    Komentarz


                      #11
                      Faktycznie z tym wczoraj troche przesadzilem.Przyjechal 5.04. ja go kupilem 6-tegi wystawilem 8-go.Czy to ma jakies znaczenie.Handluje tenerami i tego nie ukrywam.Wszyscy wiedza A to gdzie i za ile kupiłem nie musze sie chwalic.
                      Bartas tez przthandlował teresa na forum http://xtzclub.pl/threads/2317-Sprze...0-Super-Tenere
                      A ile zarobil to jego sprawa ja wiem,i czy sobie lepsze czesci poprzekładał do swojej to juz tylko jego tajemnica.
                      Ja chociaz sobie zadalem trudu w przygotowaniu moto do sprzedazy a to sa jakies koszty.

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez mx-wulkan Zobacz posta
                        Bartas tez przthandlował teresa na forum http://xtzclub.pl/threads/2317-Sprze...0-Super-Tenere
                        Ale wszystko powiedział i opisał dokładnie że ją kupuje i będzie sprzedawał wiec wszystko było jasne

                        Zamieszczone przez mx-wulkan Zobacz posta
                        A ile zarobil to jego sprawa ja wiem,i czy sobie lepsze czesci poprzekładał do swojej to juz tylko jego tajemnica.
                        Konflikt interesów widzę albo podpuchę

                        Zamieszczone przez mx-wulkan Zobacz posta
                        Ja chociaz sobie zadalem trudu w przygotowaniu moto do sprzedazy a to sa jakies koszty.
                        Nie usprawiedliwia to kłamstwa na forum, na allegro by przeszło i nikt by pewnie się nie dopatrzył. Internet jest wielki a jak wcześniej pisałem każdy chce zarobić na niewiedzy innych. Szkoda ale to rzeczywistość.
                        Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X