Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Możliwe niedostępności forum - zmieniamy serwer na nowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Możliwe niedostępności forum - zmieniamy serwer na nowy

    Hej!
    Dzisiaj zaczęliśmy wymieniać maszynę, gdyż dłużej tego odwlekać nie można.. Wstępne prace administracyjne mające na celu zwiększenie szybkości działania do czasu przeprowadzki już zostały po cichu poczynione.

    Nowa i silniejsza, kupiona jakiś czas temu maszynka jest również prawie przygotowana, trwa kończenie konfiguracji, a dane na niej mają być dzisiaj zsynchronizowane z obecną. Jak dobrze pójdzie, to wieczorem będziemy już na nowym serwerze i powinno to delikatnie mówiąc trochę przyśpieszyć działanie forum.. Jak pójdzie trochę gorzej, to mam nadzieję do końca środy sprawa będzie załatwiona.

    Od czasu do czasu, do zakończenia akcji możliwe są chwilowe niedostępności forum. Jak mawia stare, ludowe przysłowie.. Jak się nie sp..przy, to się polepszy..

    Pozdrawiam,
    Gosia
    Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

    #2
    To ( forum ) stoi na jakimś dedyku czy na VPS ?
    Ostatnimi czasy forum chodzi tak jakby było postawione na sterowniku od pralki...

    Komentarz


      #3
      Ja już chciałem pisać w tej sprawie. Wieczorami- po godz. 21., forum leeeeeedwo co działa. Masakra!
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #4
        Czy ta zamiana doszła do skutku?
        "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

        Komentarz


          #5
          Gosi już ni ma, a ja niestety nie wiem. Wydaje mi się, że forum zrobiło się ostatnio sporo żwawsze.
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Mi też się wydaje że forum chodzi jak ST na jednym cylindrze

            Komentarz

            Pracuję...
            X