Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Na zdjęciu wygląda na ładną i kompletna.
    W terenie raczej nie jeździła, co zwykle jest dobra wróżbą na początek.


    - - - Zaktualizowano - - -

    Na zdjęciu wygląda na ładną i kompletna.
    W terenie raczej nie jeździła, co zwykle jest dobra wróżbą na początek.

    Komentarz


      Sądząc po oponach to jednak widziała nie tylko asfalt.
      "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

      Komentarz


        Zamieszczone przez Mondo Cane Zobacz posta
        Jako nowy na forum zaczynam od pytań

        Dwie maszyny stojące w okolicach Warszawy.



        Zamiaruję podjechać w ciągu najbliższych dwóch dni uzbrojony w opis z wątku poradnik kupującego i szwagra, który już jeździ...
        Dla mnie jeden i drugi wygląda mało sympatycznie Oba malowane, żadne rewelacje. Ceny w miarę OK. Czarny nie ma osłon tarcz i łańcucha tak dla przykładu. Trzeba podjechać i zainteresować się jak chodzi silnik i czy rama nie krzywa/popękana.
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          Pytanie się nasuwa: Czy to źle, że opony to kostka ? Przecież ten motocykl jest stworzony do jazdy poza asfaltem Pytanie raczej , jak mocno był tam eksploatowany?
          Spróbowałem korespondować z gościem od tego moto http://tablica.pl/oferta/sprzedam-mo...tml#b566b50f76 no i na kilka moich zadanych mu pytań, odpowiedział tylko:
          - moto od 4 lat w kraju
          - sprawny technicznie
          - opony w porządku
          - napęd nowy i olej wymieniony
          To tyle co udało się z niego "wydusić", ale i tak najważniejsze to było by go obejrzeć LIVE
          Poprosiłem o dodatkowe fotki, ale nic nie podesłał , trudno

          p.s.
          Dzięki Panowie za te pierwsze odpowiedzi, zawsze milej jak ktoś się zainteresuje i rzuci obiektywnie okiem na to co widać tylko na foto.
          pzdr
          Ostatnio edytowany przez gibek73; 3334.

          Komentarz


            Szanowni,
            pierwsze oględziny czarnej Tereski dokonane. Dużą zaletą w tej sytuacji jest, że motocykl stoi w warsztacie - mogłem zajrzeć praktycznie wszędzie i na miejscu dopytać o budzące wątpliwość sprawy.
            Dandy stwierdził, że silnik i zawieszenie są w porządku. Sprawdził przy okazji działanie instalacji elektrycznej - tu jedynym mankamentem jest mocno grzejący się regulator. Sam obejrzałem również ramę od główki po zadupek i poza kilkoma drobnymi powierzchniowymi rudymi nalotami z tyłu wygląda zdrowo. Owiewki z przodu faktycznie nie są w najlepszym stanie, choć nie straszą za bardzo. Po sezonie będę się zastanawiał co z tym dalej zrobić bo czarny nie jest moim ulubionym kolorem.
            Podsumowując - najwyraźniej mam zwycięzcę

            Dziękuję za dobre słowo i zainteresowanie. LwG.

            Kuba
            Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

            Komentarz


              Zamieszczone przez Mondo Cane Zobacz posta
              Szanowni,
              pierwsze oględziny czarnej Tereski dokonane. Dużą zaletą w tej sytuacji jest, że motocykl stoi w warsztacie - mogłem zajrzeć praktycznie wszędzie i na miejscu dopytać o budzące wątpliwość sprawy.
              Dandy stwierdził, że silnik i zawieszenie są w porządku. Sprawdził przy okazji działanie instalacji elektrycznej - tu jedynym mankamentem jest mocno grzejący się regulator. Sam obejrzałem również ramę od główki po zadupek i poza kilkoma drobnymi powierzchniowymi rudymi nalotami z tyłu wygląda zdrowo. Owiewki z przodu faktycznie nie są w najlepszym stanie, choć nie straszą za bardzo. Po sezonie będę się zastanawiał co z tym dalej zrobić bo czarny nie jest moim ulubionym kolorem.
              Podsumowując - najwyraźniej mam zwycięzcę

              Dziękuję za dobre słowo i zainteresowanie. LwG.

              Kuba
              No i git, pozostaje życzyć szerokości, a plastikami się nie martw, niedługo i tak będą się nadawały do roboty
              "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

              Komentarz


                Można coś stwierdzić na oko nt. tej XTZ660 ?
                Czy jest warta uwagi, czy z góry widać coś, co ją dyskwalifikuje ?
                OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                Komentarz


                  Zamieszczone przez Blazkowicz Zobacz posta
                  Można coś stwierdzić na oko nt. tej XTZ660 ?
                  Czy jest warta uwagi, czy z góry widać coś, co ją dyskwalifikuje ?
                  http://tablica.pl/oferta/xtz-660-ten...tml#4b7a7374ee
                  Na podstawie jednego zdjęcia wiele nie można powiedzieć, musisz poprosić o więcej zdjęć szczegółowych i wypytać o historię co się z nią działo w jego rękach a jak będziesz dalej zainteresowany to poszukaj kogoś z forum kto mieszka blisko i zechce podjechać i ocenić lub sam wybierzesz się i zobaczysz. Jedno co mogę powiedzieć na podstawie tego zdjęcia to że z tej strony wygląda bardzo dobrze.

                  Komentarz


                    cześć chłopaki ( i dziewczyny również, choć mało nas )

                    mam prośbę, moglibyście zerknąć na te dwa ogłoszenia? albo zaproponować cuś innego, bo szukam xt-ka 600 albo 660-ki w dobrym stanie

                    rzuciło mi się w oko coś takiego, ale nie znam się na handlu moto, z moją terenią średnio mi wyszło
                    więc tym razem proszę o radę, z góry dziękuję :*



                    Komentarz


                      Nie kupuj żółtych strucli bo wyjdzie tak samo jak z paściem którego masz. Dołóż i kup lc4 od Erwina, będziesz na pewno zadowolona.
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        Popieram w 100%
                        hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                        Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                        Komentarz


                          only KTM

                          Komentarz


                            Omlet ma pikną XT600 na sprzedaż - doinwestowana, bez ściemy

                            za jakieś 5300 do negocjacji (realnie 5000, nie mniej)


                            no ale jeśli chcesz mocy i zawiasu to jak powyżej: masz KTMa od Erwina
                            ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                            FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                            Komentarz


                              Znacie może te dwa motocykle? kolega się przymierza, a że jeździ na plastiku to warto go namówić na zjechanie z czarnego
                              OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                              OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl
                              Hvězdy chtějí patřit Tobě...

                              Komentarz


                                Tego pierwszego widziałem. Opony do wymiany, napęd chyba też. Ogólnie bez zarzutu, jeździć nie jeździłem (nie było właściciela). Uznałem że za drogi i kupiłem w podobnym stanie taniej

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X