Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Czy ktoś coś może powiedzieć o tym sprzęcie? A może ktoś zna maszynę?

    podrozemotocyklowe.com

    Komentarz


      Zamieszczone przez kowal73 Zobacz posta
      Czy ktoś coś może powiedzieć o tym sprzęcie? A może ktoś zna maszynę?

      http://allegro.pl/yamaha-xtz660-rok-...434655608.html
      Cała malowana, czerwony silikon wystaje z pod pokrywy zaworów.

      Komentarz


        ktoś kojarzy sprzęt albo właściciela?

        OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

        Komentarz


          drodzy forumowicze, a może ktoś zna/oglądał/może obejrzeć tą ST:
          http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...tml#4b7a7374ee i może coś o niej powiedzieć?

          Komentarz


            Zamieszczone przez Kruhy Zobacz posta
            drodzy forumowicze, a może ktoś zna/oglądał/może obejrzeć tą ST:
            http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...tml#4b7a7374ee i może coś o niej powiedzieć?
            Byłem,oglądałem dla kolegi

            zalety:

            motor odpalił bez problemu,żadnych dziwnych głosów z silnika nie zauważyliśmy,rama cała , olej wlany świeży , szersza kiera ,nowy aku,silnik bez wycieków,dość głośny marvig

            wady:

            bardzo słabe tarcze hamulcowe (gruby rant)- przód i tył , opony raczej do wymiany ,tylni stelaż na sakwy/kufry - bardzo delikatne ramki-raczej do wymiany , zbiornik klejony na górze ( śruba od owiewki przeszła przez zbiornik-zaklejone przez właściciela super/hiper klejem,nie czuć oparów benzyny)

            Motor nie jest zapuszczony,właściciel nie ukrywał wad (zbiornik) ,serwisowany u kolegi - jednak odpuściliśmy - nie chciał zbyt negocjować a koszty wymiany opon i tarcz są spore.

            Komentarz


              Bardzo dziękuję jaro za podzielenie się spostrzeżeniami.

              jeszcze znalazłem na allegro 2 ST w moim zasięgu cenowym:


              więc jak by ktoś coś wiedział o nich, to będę wdzięczny za wszelkie informacje, bo ja niestety się nie znam i nawet jak bym sam obejrzał, to się nic nie dowem

              Komentarz


                Było o tym czerwonym już. Malowany, kilka rzeczy podejrzanych, druciarstwo lekkie. Z ceną można spokojne zejść kilka ładnych stówek. Stoi już ze 2-3 miesiace, jak nie dłuzej.

                Zelony: malowany ale wygląda znośnie, akcesoryjny tłumik, kufer, gmole takie sobie ale są, brak osłon na tarcze, klocki na tyle to czerwone EBC - lipa przy hamowaniu. Mógłby dosłać trochę fot ze szczegółami. Cena w sam raz. Jechałbym obejrzeć.
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  jest jeszcze jedna w warszawie, więc jak dla mnie na miejscu, ale zdecydowanie wolał bym mieć jakieś wsparcie merytoryczne przy oglądaniu:

                  jak by ktoś miał czas, to odwdzięczę się ulubionym gatunkiem piwa

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez Kruhy Zobacz posta
                    jest jeszcze jedna w warszawie, więc jak dla mnie na miejscu, ale zdecydowanie wolał bym mieć jakieś wsparcie merytoryczne przy oglądaniu:

                    jak by ktoś miał czas, to odwdzięczę się ulubionym gatunkiem piwa

                    Popatrz na fotę od tyłu: nic nie jest w jednej linii Kolektory mają widoczne wgnioty. W sumie gołe moto. Można zaproponować z 5,5-6 tys. zł.
                    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez oposs Zobacz posta
                      Tego pierwszego widziałem. Opony do wymiany, napęd chyba też. Ogólnie bez zarzutu, jeździć nie jeździłem (nie było właściciela). Uznałem że za drogi i kupiłem w podobnym stanie taniej
                      Kupiona parę stów urwaliśmy na rzeczy eksploatacyjne, mam nadzieję że kumpla nie zawiedzie
                      Hvězdy chtějí patřit Tobě...

                      Komentarz


                        Czy Super Tenerka spełni moje oczekiwania a ja jej?

                        Witam najprawdopodobniej jeżeli sprzęcik okaże się godny jutro będę właścicielem Super Teresy.

                        Mam pewne obawy bo przejeździłem niewiele max 6k Suzuki gs500 czy to wystarczy by wdrapać się na to enduro i je jakoś poskromić?

                        Mam 194cm i 87kg. Moto będzie głównie służyć do dojazdów do pracy, i wycieczki weekendowe super by było wbić się w ścieżkę leśną uwielbiam lasy ;p I zastanawiam się czy nie kupić najpierw np. trampka w którego celowałem?

                        A tak w nawiasie mże znana jest komuś ta tenerka z motoprzygoda.pl?


                        Bo to właśnie ją planuje zakupić jakieś rady przy oględzinach? Można coś niepokojącego wyczytać np. ze zdjęć?

                        edit rootolf: dwa tematy w jednym poście, z dwojga złego wylosowałem ten.

                        Komentarz


                          Jak w lasy ? Przeca po lasach jezdzic nie wolno
                          Enduro nie klęka
                          R 1100 GS '99 - limonka
                          Pajero 3.2 DiD '03

                          Komentarz


                            Wejściówka do lasów bywa kosztowna, wiec uważaj z tym Przy Twoim wzroście na trampku będziesz wyglądał jak na psie. Poza tym tramposz ma skromny prześwit, więc w lesie nie trudno o bliskie spotkanie plastikowej osłony z konarem lub innym kamieniem A jak już mowa o offie, to szukaj ubranej sztuki, bo bez gmoli i stelaży gleba kosztuje plastiki.

                            Komentarz


                              Powinieneś sobie dać radę przy Twoich gabarytach ... ST nie jest najłatwiejszym endurakiem do okiełznania ale jak już okiełznasz to ciężko znaleźć coś lepszego w podobnej cenie.

                              Komentarz


                                Ten sprzęt co podrzuciłeś jest pewny. Myśłałem, że dawno już się sprzedała.
                                sigpic
                                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X