Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    aaaa teraz doczytałem, że to xtz od modego No to bez dwóch zdań można brać w ciemno

    Komentarz


      nie mój, od Wojtka, moim popyla teraz Gientki, spoko możesz brać sprzęta tym bardziej że Wojt zrobił Ci taką cene ze śmjech na sali ;-)
      sigpic

      Komentarz


        ja mam podobne gabaryty. tu masz zdjecie jak jade na stojaco na Pegaso, ktore jest wyzsze od trampka

        2.jpg

        dla mnie prawie wszystko (szczegolnie na asfalcie) jest latwiejsze na ST niz na Pegaso. Po prostu mam bardziej naturalna pozycje. Jedyna przewaga to masa, ale coz..
        Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
        Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

        Komentarz


          dzięki wszystkim za pomoc dziś będę jechał po st jak uda mi się wybrać kase z bankomatu ;p

          Komentarz


            No to później zapraszam na pochwalenie się na Grunwaldzką 18

            Komentarz


              Witam,
              Jestem przed zakupem małej tenery, szukam 3AJ lub 3YF. Będzie to moje pierwsze własne moto i nie mam dużo doświadczenia, jak chodzi o ocenę stanu. Jestem z Poznania i jak na razie jedyne ogłoszenie jakie dotąd znalazłem z Wlkp to to:


              Widać, że raczej handlarz. Opona z tyłu kostka z przodu szosa, przebieg niewiarygodnie mały, cena też dość wysoka jak na starą tenere... Co myślicie?
              Jestem gotów jechać dalej po motor, więc jakby ktoś miał coś godnego zaufania..

              Komentarz


                Faktycznie trochę drogo za 20 latka. Ja za swoją (dwie lampy) która jak ją kupowałem 3 sezony temu miała 9 lat (rejestracja 2002) zapłaciłem 7000zł, a miała też gmole, kolektor z nierdzewki i kufer centralny. Ale coś za coś moja w chwili kupna miała 100.000 na liczniku, rdzę prawie wszędzie no i wali olej. Ale co do oleju to nigdy nie masz pewności jak kupujesz od obcego. Jeśli to handlarz to sam nie wie czy pije olej czy nie. Moja pije i nie dymi do dzisiaj, nie ugadniesz. Wydaje mi się że dysponując taką gotówką nie napalałbym się tylko spokojnie czekał, aż trafi się coś ciekawszego. Tak z doświadczenia piszę, wybrzydzaj to będziesz zadowolony
                Ostatnio edytowany przez małoś86; 2539.

                Komentarz


                  Jak szukasz zadbanej 660 to odezwij sie do mnie. Przejedziesz sie pare km ale masz pewnosc ze kupisz sprawny motocykl a nie padlo od handlarza za kosmiczna sume
                  Take care of your Tenere she will take care of you

                  http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez esi Zobacz posta
                    Jak szukasz zadbanej 660 to odezwij sie do mnie. Przejedziesz sie pare km ale masz pewnosc ze kupisz sprawny motocykl a nie padlo od handlarza za kosmiczna sume
                    Chyba rozmawialiśmy dziś nawet przez telefon..
                    Jak znajdę chwilę, a Twoje moto będzie aktualne to wpadnę na pewno!

                    Komentarz


                      To wpadaj wpadaj Nie stracisz czasu na szukanie "igly"
                      Take care of your Tenere she will take care of you

                      http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

                      Komentarz


                        http://allegro.pl/show_item.php?item=3501778900
                        a to ktoś może zna ?? Wygląda pysznie....

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez gibek73 Zobacz posta
                          http://allegro.pl/show_item.php?item=3501778900
                          a to ktoś może zna ?? Wygląda pysznie....

                          Wygląda dobrze Poproś o wiecej fotek, niech pokaże szczegóły. Jak będzie OK to oglądaj ją na zywo. Tylko streszczaj się bo ciekawa sztuka.
                          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                          Komentarz




                            Wie ktoÅ› coÅ› na temat tej yamahy, zastanawiam siÄ™ nad kupnem

                            Komentarz


                              jeszcze niedawno wystawiał ją za 7,5tys pln, wygląda zachęcająco , oby tylko kółka i lagi były do podmiany...

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez martholini Zobacz posta
                                http://allegro.pl/sprzedam-ladna-sup...540510302.html

                                Wie ktoÅ› coÅ› na temat tej yamahy, zastanawiam siÄ™ nad kupnem
                                Z tego co pamiętam to ten egzemplarz już był wałkowany tu na forum, poszukaj. Szczegółów nie pamiętam.

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X