Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    nie będą, no chyba, że zostawisz duże tarcze

    zobacz tu: http://www.xtzclub.pl/threads/256-Po...pem-itp/page79
    w poście 1565 masz opis MX-a ze sprowadzenia

    "Ja ja osobiscie przywiozłem z Francji dla znajomego.
    Tu masz fotki jeszcze z Francji podczas załadunku https://plus.google.com/u/0/photos/1...71930106742737
    Silnik super moto bezwypadkowe,zawieszenia oryginalne proste.Żabojad wymienil na szosowe od TDM.Do moto sa tylko kola z tarczami,zawieszenie z półkami .Nie ma zacisków przednich i blotnika francuz szukał ale nie znalazl.
    Porównaj sobie licznik jak ja kupiłem we Francji a teraz jaki jest przebieg.Gosć wcale nie jezdzi dlatego chce sprzedać.W lagach nowe uszczelniacze i olej,w silniku tez osobiscie wymieniałem."

    a co tam sprzedajÄ…cy dorzuca - to zapytaj sprzedajÄ…cego...
    Ostatnio edytowany przez kamilltee; 308.
    ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
    FB: http://www.facebook.com/kamilltee

    Komentarz


      a tarcze do oryg. koła będą pasować ?

      Komentarz


        Nie. Mocowania zacisków też są różne.
        sigpic

        Komentarz



          Teresa sprzedana ktoś chyba ze ślaska wzioł.Przyznac się kto?

          Komentarz


            Panowie,mam takie pytanko,czy ktoś może wie coś na temat tej xtz 600 z Olkusza,czy długo już wisi na allegro,bo znajomy zastanawia się czy nie podjechać,wiem że z Krakowa daleko niema,ale może ktoś z Was wie coś na ten temat
            Dzięki za pomoc,pozdrawiam.



            Sorko,proszę moderatora o przeniesienie do odpowiedniego działu.
            Ostatnio edytowany przez jabu; 448. Powód: zły dział

            Komentarz


              Zamieszczone przez TIREK
              Mam pytanie czy ktoś miał do czynienia z takim regulatorem??http://allegro.pl/regulator-napiecia...487201653.html
              Tak wyglądają orygninały od XTZ750. Zresztą zobacz u mnie w sklepie (link na dole) które roczniki go miały. Spokojnie możesz podłączyć jeden z dwóch pozostałych. Albo jeszcze inny....

              - - - Zaktualizowano - - -

              Zamieszczone przez jabu Zobacz posta
              Panowie,mam takie pytanko,czy ktoś może wie coś na temat tej xtz 600 z Olkusza,czy długo już wisi na allegro,bo znajomy zastanawia się czy nie podjechać,wiem że z Krakowa daleko niema,ale może ktoś z Was wie coś na ten temat
              Dzięki za pomoc,pozdrawiam.



              Sorko,proszę moderatora o przeniesienie do odpowiedniego działu.
              Te opony wydaja się być plastikowe Z tyłu tarcza była wymieniona. Z wyglądu Tereska OK. Ciekawe jak kondycja silnika.
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz


                Zamieszczone przez jabu Zobacz posta
                Panowie,mam takie pytanko,czy ktoś może wie coś na temat tej xtz 600 z Olkusza,czy długo już wisi na allegro,bo znajomy zastanawia się czy nie podjechać,wiem że z Krakowa daleko niema,ale może ktoś z Was wie coś na ten temat
                Dzięki za pomoc,pozdrawiam.



                Sorko,proszę moderatora o przeniesienie do odpowiedniego działu.
                Jeśli chce XT600Z, to Ony sprzedaje swoją na belgardowych zawiasach http://forum.yamahaxt.pl/viewtopic.php?f=16&t=2900

                Komentarz


                  Zamieszczone przez jabu Zobacz posta
                  Panowie,mam takie pytanko,czy ktoś może wie coś na temat tej xtz 600 z Olkusza,czy długo już wisi na allegro,bo znajomy zastanawia się czy nie podjechać,wiem że z Krakowa daleko niema,ale może ktoś z Was wie coś na ten temat
                  Dzięki za pomoc,pozdrawiam.



                  Sorko,proszę moderatora o przeniesienie do odpowiedniego działu.
                  Wymieniana tarcza, starte naklejki na boczkach , ślizg łańcucha rozsypany w drobny pył... Moim zdaniem świadczy to o jego kosmicznym przebiegu a jest to singiel więc ja na Twoim miejscu bym nie brał.

                  Komentarz


                    Co sądzicie o tym zastanawiam się żeby pojechać po nią :
                    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                    Komentarz


                      To co rzuca się w oczy, to przednie koło i kolor felgi (skąd ta zmiana?). Do tego dziwnie skręcone harmonijki lag. Kołyski ramy wydają się też malowane, niestety zdjęcia w słabej jakości, więc może się mylę. Na bank malowany tylny wahacz, a wraz z nim chyba i główka osi tylnego koła (prawa strona). Ta samą farbą pomalowana również osłona tłumika. "Jakiś takiś" składak się wydaje.

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez mastodont7 Zobacz posta
                        Co sądzicie o tym zastanawiam się żeby pojechać po nią :
                        http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...tml#b346dd33cd
                        Nie budzi mojego zaufania. Jakiś taki dziwny.... I to koło przednie czarne. Brak np. osłon na tarcze. Przewody w oplocie to dziś żadna rewelacja, 60 zł sztuka (co prawda nie renomowanego producenta ale jakość OK). Dla mnie brak dodatków i cena jaką bym dał to 5,5 tys zł.
                        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                        Komentarz


                          Panowie prośba o opinię, mam trochę daleko aby pojechać tylko ją obejrzeć ale zastanawiam się nad tym bo na pierwszy rzut oka wygląda fajnie. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie, może ktoś już ją oglądał?


                          Pozdr.

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez Krzyżak Zobacz posta
                            Panowie prośba o opinię, mam trochę daleko aby pojechać tylko ją obejrzeć ale zastanawiam się nad tym bo na pierwszy rzut oka wygląda fajnie. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie, może ktoś już ją oglądał?


                            Pozdr.
                            Malowany boczek, lewy jest w innym kolorze, chociaż jest napisane: "Lakier oryginalny i w bardzo dobrym stanie.", zależy do czego chcesz używać, bo opony szosowe.
                            O ile mnie wzrok nie myli, to oplot jest założony tylko na jedną tarczę, no i ta cena.
                            "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                            Komentarz


                              Fakt cena nie niska i do tego nie zauważyłem tego innego boczka. Przy braku historii i takich kwiatkach trochę podejrzane.
                              Zakładam używanie jej na początek delikatnie lecz raczej poza asfaltem nie licząc dojazdu. Chętnie przytuliłbym coś ogarniętego technicznie i lekko przygotowanego do zjazdu z asfaltu ale wybór skromny.
                              PrzyglÄ…dam siÄ™ jeszcze tym:

                              Komentarz


                                patrząc na budziki z 1-wszego ogł. odnoszę nieodparte wrażenie , że licznik cofnięty jest o jakieś 50 tysi
                                ale mogę się mylić , wszak nikt niemylny nie jest , albo kierownikiem Stevie Wonder był
                                oczywiście nie dyskwalifikuje to sprzęta DOBRZE UTRZYMANEGO
                                Ostatnio edytowany przez roLLback; 2702.

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X