Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Tą w Bielsku oglądałem już wcześniej, silnik ładnie i cicho pracował, odpala od razu na dwa, ogólnie ok, tarcze do wymiany i napęd z tego co pamiętam bo oglądałem ją w czerwcu. Spokojnie pójdzie za mniej niż 5 tys, właściciel miał nią jeździć ale złamał nogę i stała dwa miechy nie ruszana, plastiki w całości, nie było widać żadnych klejonek i innych, lakier zmieniony przez poprzedniego właściciela, faktycznie szykował ją do dłuższych przejażdżek, obecny właściciel to jakiś wojskowy czy coś takiego, pracuje w mon-ie i nie ma pojęcia o tym motocyklu, kupił go z polecenia kolegi mechanika jako warty swej ceny i przejeździł nim może ze 2 tys km.
    Wiem że masz do przejechania całą Polskę ale za te pieniądze myślę że warto.

    Jeśli masz na wydanie drugie tyle to pisz do kolegi gruby88, chce sprzedać teresę z całym szpejem a jest tego trochę.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      Zamieszczone przez Krzyżak Zobacz posta
      Fakt cena nie niska i do tego nie zauważyłem tego innego boczka. Przy braku historii i takich kwiatkach trochę podejrzane.
      Zakładam używanie jej na początek delikatnie lecz raczej poza asfaltem nie licząc dojazdu. Chętnie przytuliłbym coś ogarniętego technicznie i lekko przygotowanego do zjazdu z asfaltu ale wybór skromny.
      PrzyglÄ…dam siÄ™ jeszcze tym:

      http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-sup...635419776.html
      A patrzyłeś na coś z forum?
      "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

      Komentarz


        Dzięki Marcin za konkretne informacje, z opisu wynika że napęd już wymienił więc pozostają jeszcze tarcze tylko dlaczego to tak daleko .
        Rootolf tak patrzyłem biorę pod uwagę tą z okolic Szczecinka

        to trochę bliżej i czasami jestem tam przejazdem wdrodze do Drawska więc o ile nie wybiorę się do BB to ją obejrzę.

        Pozdr.

        Komentarz


          Pomoc przy wyborze Tenerki

          Witam

          czy możliwe, ze przez urwaną szpilkę kolektora wydechowego silnik jak właściciel pisze pracuje nierówno? Patrz zdjęcia.

          Nie rób tego dzisiaj, co możesz odłożyć na jutro. Czy jakoś tak...

          Komentarz


            Raczej nie .... przynajmniej nie aż tak nierówno żeby o tym pisać w ogłoszeniu Poproś o jakieś lepsze (dokładniejsze) fotki .... bo na tych niewiele widać. 25 tys> !!!! - kurcze! gdzie są takie motocykle!??? i po co zmieniać koło od szwajcara ...

            Komentarz


              Żeby bylo śmiesznie to na mobile.de jest co najmniej kilka tenerek z przebiegami ponizej 30-40.000 km
              Nie rób tego dzisiaj, co możesz odłożyć na jutro. Czy jakoś tak...

              Komentarz


                i tez zastanawia po co ktoś zdejmował kolektory, skoro moto ma tylko 25tkm, poza tym nie ta jedyna szpilka jest kombinowana.

                Komentarz


                  Potrzebuję trochę porady odnośnie zakupu XTZ'ta

                  Witam potrzebujÄ™ porady czy sprzet jest godny uwagi ?

                  OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                  Komentarz


                    Wygląda na moto od mx-wulkana.... zapytaj bezpośrednio. Sprzedał sporo tenerek, zna się na tych sprzętach i raczej nie wciska kitu..

                    Komentarz


                      Będę wdzięczny za wszelkie uwagi dotyczące tego motka: http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-sup...808477444.html
                      Cena dosyć wysoka, ale mam do niej blisko. Może ktoś był i oglądał? Jeśli się powtarzam z góry przepraszam ale jestem tu nowy i nie czytałem jeszcze wszystkiego

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez Rudiy Zobacz posta
                        Będę wdzięczny za wszelkie uwagi dotyczące tego motka: http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-sup...808477444.html
                        Cena dosyć wysoka, ale mam do niej blisko. Może ktoś był i oglądał? Jeśli się powtarzam z góry przepraszam ale jestem tu nowy i nie czytałem jeszcze wszystkiego
                        Rocznik produkcji to 90, ze zdjęć nie wygląda źle, trzeba pojechać i obadać a cena wcale nie jest za wysoka nawet jeśli doliczysz pakiet startowy będzie ok.
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez Rudiy Zobacz posta
                          Będę wdzięczny za wszelkie uwagi dotyczące tego motka: http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-sup...808477444.html
                          Cena dosyć wysoka, ale mam do niej blisko. Może ktoś był i oglądał? Jeśli się powtarzam z góry przepraszam ale jestem tu nowy i nie czytałem jeszcze wszystkiego
                          Żadna wysoka cena.... ja chcę za swoją 11

                          - brak osłona na lagi
                          - kolektory malowane na sprzedaż
                          - lewy boczek pęknięty zdaje się od spodu (a może tak porysowany?)
                          - zero dodatków (płyta pod kufer źle przymocowana)
                          - bardzo oryginalny i zadbany
                          - jak ma opony szosowe to znaczy, że nie jeżdzony w terenie (na plus)
                          - ciekawe jak ma przebieg na zegarach
                          - rocznik nie jest 93, mógł być zarejestrowany w 93
                          - jak ze Szwajcarii to nie oznacza, że tam dbają o pojazdy najlepiej w Europie.

                          Jedź i oglądaj na żywo jak masz blisko.
                          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez Mad Zobacz posta
                            Witam potrzebujÄ™ porady czy sprzet jest godny uwagi ?

                            http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...tml#4f77d0d3d6
                            - możliwe, że opony ma oryginalne (sądząc po przedniej), także od razu do wymiany
                            - kolektory malowane pod sprzedaż
                            - gmole z kiepskim mocowaniem
                            - popękane owiewki
                            - dlaczego lewy kranik jest brązowy? czyżby zbiornik malowany?
                            - stelaż pod kufer źle zamocowany, zniszczony bagażnik przez to
                            - lusterka nie oryginalne (od TDM?)
                            - widać były parkingówki
                            - owiewki boczne od czachy... albo tak wyszły dziwnie z fabryki lub ktoś podoklejał dodatkowe paski.... albo się nie znam
                            - super wygodne siedzenie na dłuższe trasy

                            Ogólnie motocykl nie odstrasza. Jednak trzeba zajrzeć głębiej.
                            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                            Komentarz


                              jak na moj gust to rocznik 89/90, malowanie 90 a przełączniki na kier 89

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez rumpel Zobacz posta
                                jak na moj gust to rocznik 89/90, malowanie 90 a przełączniki na kier 89
                                Bywały sztuki na forum nawet z roku 91 (malowanie na to wskazywało) które miały przełączniki jak modele z 89 r. Jakieś takie przejściówki.
                                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X