Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
    - możliwe, że opony ma oryginalne (sądząc po przedniej), także od razu do wymiany
    - kolektory malowane pod sprzedaż
    - gmole z kiepskim mocowaniem
    - popękane owiewki
    - dlaczego lewy kranik jest brązowy? czyżby zbiornik malowany?
    - stelaż pod kufer źle zamocowany, zniszczony bagażnik przez to
    - lusterka nie oryginalne (od TDM?)
    - widać były parkingówki
    - owiewki boczne od czachy... albo tak wyszły dziwnie z fabryki lub ktoś podoklejał dodatkowe paski.... albo się nie znam
    - super wygodne siedzenie na dłuższe trasy

    Ogólnie motocykl nie odstrasza. Jednak trzeba zajrzeć głębiej.
    właśnie jak to zwykle bywa mam pół polski do przejechania :/
    a szukamy z koleszkami 3 tenerek 750 na grubsze wyjazdy
    wizual nie musi byc cacy, techniczne musi być cacy
    fakt że i tak będziemy ogarniać części eksploatacyjne ale przydały by się sprzęty nie starsze niż '93 no chyba że nie ma to znaczenia bo laik jestem jeśli chodzi o tenerki...

    Komentarz


      Zamieszczone przez Mad Zobacz posta
      właśnie jak to zwykle bywa mam pół polski do przejechania :/
      a szukamy z koleszkami 3 tenerek 750 na grubsze wyjazdy
      wizual nie musi byc cacy, techniczne musi być cacy
      fakt że i tak będziemy ogarniać części eksploatacyjne ale przydały by się sprzęty nie starsze niż '93 no chyba że nie ma to znaczenia bo laik jestem jeśli chodzi o tenerki...
      Nie ma znaczenia, są w b. dobrym stanie z 91 roku i szroty z 94.
      Kieruj się stanem, nie wiekiem.
      "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

      Komentarz


        I przebieg raczej tez odpusc
        Take care of your Tenere she will take care of you

        http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

        Komentarz


          OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

          A co Panowie myślicie o tym sprzęcie ??

          Komentarz


            Koles chyba nie do konca wie o czym pisze
            Take care of your Tenere she will take care of you

            http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

            Komentarz


              "Kontrola ssania" Ciekawe oryginał, czy malowany. Na zdjęciach wygląda bardzo ładnie.

              Komentarz


                Fajna
                z tym ssaniem to OCB? może ma na myśli "system" który odpowiada za dawkowanie paliwa w zależnosci od ciśnienia atm. - duże wysokości? W tym modelu chyba coś takiego było... ?

                Artur - jest tam takie coś?

                (dopiero teraz wyczaiłem ze temat jest przeniesiony HP )
                Ostatnio edytowany przez czeczen; 402.

                Komentarz


                  Odpowiedż właściciela na stan:
                  Witam, motocykl jest od jakiegoś miesiąca w kraju, poprzedni i jedyny właściciel był mechanikiem na rajdach Dakar i i to on tyko na nim jeździł sporadycznie, gdyż miał motorów sześć. Bardzo dbał o sprzęt to jest jego hobby. Motor jest w pełni sprawny do jazdy, nic nie trzeba naprawiać ani wymieniać. Wiem na pewno, że klocki, filtry i olej były wymieniane, przednia opona nowa, tylna w bardzo dobrym stanie.Motocykl sprowadzony z Francji
                  Czy rocznik 88 nie miał napisu TENERE na boku czaszy? Tam gdzie na tym motocyklu znajduje się napis YAMAHA?

                  Komentarz


                    malowania

                    88



                    89



                    z niebieskich to takie znalazłem ... wygląda na to że była malowana -gdyby była w oryginale tak ładnie zachowanym to można śpiewać już sporo więcej... w końcu piękny klasyk

                    Komentarz


                      W PL klasyków się jeszcze nie ceni. Ale coś mi tu wali ściemą typowego handlarzyny. Że niby co, bogaty francuz trzymał zadbaną perełkę w garażu i postanowił ją sprzedać polskiemu handlarzykowi za kilkaset euro? Nie uwierzę, póki nie zobaczę

                      Komentarz


                        Ja takze, tym bardziej ze pochodzi ona od mechanika ktory uczestniczy w Dakarze. Jakas dziwna historia
                        Take care of your Tenere she will take care of you

                        http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

                        Komentarz


                          Też tak mi się wydaję, czarny silnik z skrzynią z 88 to się zgadza, ale naklejki już nie.

                          Komentarz


                            Mam na oku dwie tenerki 660, 96 i 97r., proszę kolegów, którzy dłużej siedzą w temacie o opinie i spostrzeżenia.



                            Plusy:
                            -kufer
                            -klocki, tarcze niby ok

                            Minusy:
                            -problem z odpalaniem ("teraz zła pogoda na odpalanie, ale jak już zapali to chodzi ładnie!")
                            -ucięte boczne owiewki (rzekomo brak śladów wskazujących aby miało to być efektem gleby)
                            -przednia opona do wymiany
                            -zestaw napędowy do wymiany
                            -olej wymieniany nie wiadomo kiedy
                            -brak jakiegoś dekielka czy klapki po lewej stronie silnika, ja nic nie wypatrzyłem, ponoć jest dorobiona plastikowa
                            -komis czyli nikt nic nie wie...


                            Druga:
                            OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


                            kilka dodatkowy zdjęć:

                            2013-12-30 10.54.411.jpg2013-12-30 10.55.181.jpg2013-12-30 10.55.371.jpg2013-12-30 10.56.231.jpg2013-12-30 10.56.581.jpg2013-12-30 10.57.031.jpg2013-12-30 10.57.151.jpg2013-12-30 11.02.101.jpg

                            Plusy:
                            -kuferki
                            -nowy lakier (chociaż średnio ładny)
                            -nie była jeżdżona w terenie
                            -właściciel nie ingerował w stan techniczny ani nie grzebał w silniku
                            -niby płyny, napęd, hamulce ok

                            Minusy:
                            -malowanie i nieoryginalne kierunki są efektem upadku - oby niczego poważniejszego...
                            -właściciel nie grzebał więc zachodzi obawa czy dbał o konserwację...
                            -mimo pięknej tablicy - do rejestracji
                            -brak handbarów
                            -czarny silnik???
                            -opony do wymiany (chociaż właściciel stwierdził, że mając dojście do opon może wymienić, kto jednak wie na jakie)
                            -te dziwaczne o-ringi zamiast pozycji też ma zdjąć...


                            Jak myślicie, jest w ogóle sens ruszać w drogę na oględziny? Nie szukam ideału bo takiego nikt się nie pozbywa, zwłaszcza za takie kwoty, tak samo nie wierzę w przebiegi. Ale jest szansa aby nie wtopić?
                            Będę wdzięczny za każdą opinię, również za porady, na co powinienem zwrócić uwagę przy ewentualnym ich oglądaniu.
                            Dzięki z góry!

                            Komentarz


                              Czy może ktoś powiedzieć cosik na temat tego egzemplarza. Wstępnie wybieram sie na jego oględziny w lutym. Ponieważ mieszkam obecnie w UK nie jest dla mnie to takie proste podjechać i obejrzeć dlatego pytam was o jakiekolwiek podpowiedzi, a może akurat ktoś był i go oglądał. Z góry dziękuje za jakiekolwiek informacje.

                              - - - Zaktualizowano - - -

                              sorki nie dodalem linku do aukcji
                              tu jeden
                              http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz7...tml#0dc702b884
                              ten mnie bardziej przkonuje a przed chwila jeszcze sie nadziałem na tego
                              http://allegro.pl/xtz-750-super-tene...838004358.html

                              Komentarz


                                W tej pierwszej tylna lewa owiewka też rzeźbiona i lampy jakoś głęboko osadzone, klosze jakieś niefabryczne. W drugiej tablica wygięta jak w jakimś plastiku conajmniej, ciekawe po co? Jakiś dziki Dżo jeździ od świateł do świateł na krowie? Wnioskując po tych pozycjach wszystko możliwe. Przede wszystkim zapytaj tego od tej malowanej ile pali oleju, ci z komisu nie odpowiedzą bo nie jeździli. Jak odpowie że nie bierze oleju to nie kupuj bo znaczy ze ściemnia. Jak kupisz olejoholiczkę to musisz liczyć się ze sporym wydatkiem na remont. Ogólnie loteria, kup transalpa mniejsze prawdopodobieńswo walenia oleju hehe. Jeszcze jedno, w obu przypadkach brak gmoli. A te plastiki pękają jak zderzaki w starych mondeo Choć z drugiej strony, ta siekiera kusi (nie mogłem się powstrzymać)
                                Ostatnio edytowany przez małoś86; 2539.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X