Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kup moja bo to jakies motane niewiadomo co
    Take care of your Tenere she will take care of you

    http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

    Komentarz


      Ja bym targował tą pierwszą na 4 tys,
      wsadził 2 w doprowadzenie jej do stanu używalności i jeździł póki nie będzie brała oleju.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        Zamieszczone przez Wicio88 Zobacz posta
        ten mnie bardziej przkonuje a przed chwila jeszcze sie nadziałem na tego
        http://allegro.pl/xtz-750-super-tene...838004358.html
        Wedlug http://www.supertenere.sk/index_archiv1.htm to malowanie to jest 92. Rok rozstrzalu bym przezyl, ale dwa... - warto zapytac o historie. Przebieg tez wydaje sie maly jak na ten wiek i moto, ktore wyglada na przygotowane do asfaltowej turystyki... warto porzadnie mu sie przyjrzec!
        Pzdr!
        prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

        Komentarz


          haha to prawda, siekiera rzuca na kolana - na dodatek z logo XT więc to nie przelewki Też mnie zastanawiało że ktoś daje całą maszynę do malowania a oszczędza parę zł na gmolach, które mogą przecież zapobiec podobnym uszkodzeniom w przyszłości... Chociaż i ta zielona tez podejrzana.

          Co do oleju: czy tenerki faktycznie mają tendencje do brania oleju po jakimś czasie/przebiegu?

          Komentarz


            Zamieszczone przez zz44 Zobacz posta

            Co do oleju: czy tenerki faktycznie mają tendencje do brania oleju po jakimś czasie/przebiegu?
            Mają, jak każdy motocykl. Jeden wcześniej, drugi później. W przypadku 1-cyl. jest to zdecydowanie wcześniej niż później.

            Komentarz


              Hej, pojechałem dzisiaj 300km oglądać sprzęt http://tablica.pl/oferta/sprzedam-mo...tml#d18050ae91 . Przed zakupem wypytałem dokładnie sprzedawce o stan. Na minus mówił tarcze hamulcowe do wymiany, lakier, końcówka sprzęgła, ogólnie troszke zaniedbany (i to się zgadzało) na plus (nowe świece, olej, gaźniki po regulacjach 2tys km temu, wydech końcowy, napęd nowy, dobre opony, zero luzów na główce, w kołach i zawieszeniu, nie cieknące lagi, zdrowy silnik + stary zatarty na korbie w cenie, po puszczeniu kierownicy motocykl jedzie prosto, nowy akumulator)- to były zapewnienia sprzedającego. Ponadto stwierdził, że właśnie wkręcił nowe świece i nie złożył go jeszcze więc będzie można obejrzeć ramę, a złożymy go moment razem.
              No to w drogę przyczepka podłączona i jedziemy. Na miejscu czeka TERESA nie ubrana, pierwsze oględziny ok rama wydaje się być ok, brak oznak pęknięć czy spawania w newralgicznych miejscach. No to składamy air box, chłodnica, zbiornik i można kręcić niestety nowy aku coś nie ma ochoty, no ale ok długo stał. Kable rozruchowe, parę obrotów rozrusznika chodzi na jeden gar po ok 15sek zaskakuje drugi strzelając lekko w wydech. No to moto się rozgrzewa, a my skręcamy resztę plastików trochę śrub brakuje ale ok, zakładamy gmole (małe) w miejscu mocowania na cybanty (rama pomocnicza lekko podgięta od gmola) ale ok nic strasznego, to tylko rama pomocnicza.Sprawdzamy ładowanie jest ok, Zakładamy boczki brak trzymaków (tych plastikowych). Moto rozgrzane no to przygazówka i smuga czarnego dymu z wydechu, więc coś chyba nie do końca z tą regulacją gaźników. Silnik chodzi ok brzmi zdrowo, no to jazda próbna słabe sprzęgło utrudnia zmainę biegów, ale jakoś jeszcze idzie je wrzucić 1,2,3,4,5 są wszystkie . Silnik ciągnie ok, nie strzela, nie szarpie spoko. no to puszczam kierownice qwa takiego ściągania w prawo to nie widziałem w życiu. Informuje sprzedającego o tym fakcie. Mówi nie ma powietrza w kołach to dla tego, ok więc skocz na orlena dmuchnij wiatru i przyjedź, za chwilę był spowrotem i mówi jest ok puszczał kiere i idzie prosto, no to jeszcze jedna jazda próbna, puszczam kiere i qwa to samo jakby mnie chalny chciał zdmuchnąć , mówie do kumpla przejedź się bo mi ściąga a sprzedającemu nie, ok. No kumplowi też ściąga, ale trzymając kiere jest ok zero walki ze sprzętem, więc burza muzgów, może tylne koło "stoi bokiem"-nie wszystko ok linia prosta z przednim zachowana. Ok sprzedający może jedna laga jest pusta (gumy do góry-no jedna cieknie-pomimo wcześniejszych zapewnień że jest sucho)-ale myślimy nie no niemożliwe, żeby poprzez brak oleju, aż tak mocno ściągał. Sprzedający zapewnia, że sprzęt bez wypadkowy on jeździ nim 8 lat i się przyzwyczaił i mu nie ściąga . Nie daję jeszcze wygrać zdrowemu rozsądkowi i jeszcze jedna jazda próbna, wow moto jedzie prosto z tym, że mój lewy półdupek znajduje się poza siedzeniem, a prawy zajmuje miejsce lewego na siedzeniu wtedy idzie prosto, jeszcze dając upust swej frustracji odkręcam manętkę gazu do końca-obrotomierz idzie na czerwone i zero odcięcia zapłonu-czy to normalne w ST?. Ok stwierdzam, że sprzęt ściąga i w sumie nie kupujemy go. 300zł na paliwo w plecy, i pierwsza próba zakupu nie udana. Jeśli ktoś będzie się interesował tą tenerą przekażcie moją historyjkę. Pozdrowienia
              JADĄ, JADĄ, CHŁOPCY, CHŁOPCY NA JAPOŃCACH HEJ NIKT ICH NIE DO GONI BO KRĘCĄ DO KOŃCA!!

              Komentarz


                Nie ma odcięcia tak ma być.
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  teraz zauwazylem ze ta tenera to ode mnie z miasta, widzialem juz ja na forum ktos wklejal ale nie zauwazylem ze Świdnica Osobiscie nigdy nie widzialem sprzeta i nie znam wlasiciela ale w tym koloerze wyglada obrzydliwie
                  jakbym widzial ze ze Swidnicy to pojechalbym obejrzec ja dla Ciebie
                  Take care of your Tenere she will take care of you

                  http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

                  Komentarz


                    esi dzięki, gościu niby się przeprowadził z warszawy, może dla tego nie widziałeś jej. Zgadza się barwy paskudne.

                    - - - Zaktualizowano - - -

                    zna może ktoś ten sprzęt http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-i3849952773.html gościu ma go rok, a wcześniej należał podobno do któregoś z forumowiczów, więc może udało by się jakieś info szersze wyrwać
                    JADĄ, JADĄ, CHŁOPCY, CHŁOPCY NA JAPOŃCACH HEJ NIKT ICH NIE DO GONI BO KRĘCĄ DO KOŃCA!!

                    Komentarz


                      Mnie się rzuca w oczy prawy set pasażera - jest od starszego typu\rocznika. Pasowanie plastików przy czasze, w okolicach zegarów wydaje się z kolei przesunięte w lewo. Może jakiś związek?

                      Komentarz


                        Znajomy któremu pożyczyłem swoją małą tenerkę tez twierdził, ze ściąga na którąś stronę. Tyle, ze u mnie kiera jest krzywa po ilustam glebach. Brałeś pod uwagę?

                        Komentarz


                          kiera to nie była na 100%, pozatym ściąganie było tragiczne puszczałeś kiere i leciała od razu na prawą stronę, powiedzmy jeżeli jedziemy środkiem drogi to po 2-3 sekundach byłeś na krawężniku.
                          Ponawiam pytanie
                          zna może ktoś ten sprzęt http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-i3849952773.html gościu ma go rok, a wcześniej należał podobno do któregoś z forumowiczów, więc może udało by się jakieś info szersze wyrwać
                          JADĄ, JADĄ, CHŁOPCY, CHŁOPCY NA JAPOŃCACH HEJ NIKT ICH NIE DO GONI BO KRĘCĄ DO KOŃCA!!

                          Komentarz


                            witam

                            Panowie zna ktoś, tą 3aj:


                            coś mi śmierdzi z przebiegiem, w 2011 po zakupie miała ponoć 35 tysi, włąściciel pchał do tyłu przez te lata???

                            Komentarz


                              dobry motó . napewno nie bedzie miał problemó z ładowaniem bo ma dwa akumulatory w dodatku nowe /

                              - przewód hamulcowy HEL PRZÓD - maj 2013



                              - płyn hamulcowy PRZÓD+TYŁ - maj 2013



                              - akumulator PRZÓD+TYŁ - maj 2013

                              Komentarz


                                Lepsza jest ta osłona łańcucha zdjęta dla ochrony przed zgubieniem, zwłaszcza w motocyklu który praktycznie stoi.
                                "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X