Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez radosss Zobacz posta
    Dla mnie to kondon, chyba że ktoś chce klasyka to można jeszcze się zastanawiać ale nie dał bym tyle kasy za moto które nie jedzie i nie hamuje.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      Czyja to? http://allegro.pl/xtz-750-super-tene...838004358.html wiecie coś o niej? kolega szuka...

      Komentarz


        Zamieszczone przez machoney Zobacz posta
        kiera to nie była na 100%, pozatym ściąganie było tragiczne puszczałeś kiere i leciała od razu na prawą stronę, powiedzmy jeżeli jedziemy środkiem drogi to po 2-3 sekundach byłeś na krawężniku.
        Ponawiam pytanie
        zna może ktoś ten sprzęt http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-i3849952773.html gościu ma go rok, a wcześniej należał podobno do któregoś z forumowiczów, więc może udało by się jakieś info szersze wyrwać
        Sprzęt był sprzedawany w zeszłym roku. Wtedy wydawał się w jakimś lepszym stanie. Gmole, centralka i jakaś akcesoryjna kiera (jak aluminiowa za stówę to od razu na śmietnik z nią). Cena OK.
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          heja, dzięki za info, a nie kojarzysz czy należał do kogoś z forum?
          JADĄ, JADĄ, CHŁOPCY, CHŁOPCY NA JAPOŃCACH HEJ NIKT ICH NIE DO GONI BO KRĘCĄ DO KOŃCA!!

          Komentarz


            Musisz wejść do powitalni czy do działu "Moje moto", może ktoś się chwalił.
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              patrzyłem i nie wynalazłem , no nic zobaczymy czy coś nam z tego wyjdzie, na razie klient nie potrafi odpowiedzieć na moje pytanie, czy po puszczeniu kierownicy motocykl jedzie prosto, a po ostatnim oglądaniu moto nigdzie się nie wybieram bez tej informacji.
              JADĄ, JADĄ, CHŁOPCY, CHŁOPCY NA JAPOŃCACH HEJ NIKT ICH NIE DO GONI BO KRĘCĄ DO KOŃCA!!

              Komentarz


                Ja kupując ST nawet metra się nie przejechałem
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  Zamieszczone przez machoney Zobacz posta
                  patrzyłem i nie wynalazłem , no nic zobaczymy czy coś nam z tego wyjdzie, na razie klient nie potrafi odpowiedzieć na moje pytanie, czy po puszczeniu kierownicy motocykl jedzie prosto, a po ostatnim oglądaniu moto nigdzie się nie wybieram bez tej informacji.
                  Moim zdaniem to nie jest wyznacznik,
                  wystarczy że opona będzie miała mniej powietrza, źle ustawiony naciąg łańucha albo za bardzo skręcone łożyska główki i może ściagać na którąś stronę po puszczeniu kiery.
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    Nie masz zdaje się tam nawet 200 km, więc wsiadaj w auto, bierz zaliczkę i jedz oglądać dopóki śnieg nie leży.
                    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                      Moim zdaniem to nie jest wyznacznik,
                      wystarczy że opona będzie miała mniej powietrza, źle ustawiony naciąg łańucha albo za bardzo skręcone łożyska główki i może ściagać na którąś stronę po puszczeniu kiery.
                      Oczywiście Marcinie masz racje, tylko, że ja to wszystko sprawdziłem powietrze uzupełnione naciąg sprawdzony łożysko główki chodziło płynnie i lekko, bez luzów, i moto nie ściągał tylko walił się na prawą stronę

                      - - - Zaktualizowano - - -

                      tak myśle, ze morze się tam przejade
                      JADĄ, JADĄ, CHŁOPCY, CHŁOPCY NA JAPOŃCACH HEJ NIKT ICH NIE DO GONI BO KRĘCĄ DO KOŃCA!!

                      Komentarz


                        Może mocno wiało
                        Tak sobie żartuje
                        ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                        Komentarz


                          wiać wiało, ale moto było tak dzielne że waliło się nawet pod wiatr
                          JADĄ, JADĄ, CHŁOPCY, CHŁOPCY NA JAPOŃCACH HEJ NIKT ICH NIE DO GONI BO KRĘCĄ DO KOŃCA!!

                          Komentarz


                            Weź ze sobą latarkę jak oglądasz moto, zajrzyj w każdą szczelinę. Jak nie będzie trudno i właściciel się zgodzi to pościągaj plastiki spod siedziska i okalające zbiornik. Będziesz miał pogląd na stan ramy. I powiedz sprzedawcy by nie odpalał silnika przed przyjazdem. Silnik ma być zimny. Nie pytaj czy wciąga olej ale od razu zapytaj ile oleju
                            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                            Komentarz


                              [QUOTE=zz44;137938]Mam na oku dwie tenerki 660, 96 i 97r., proszę kolegów, którzy dłużej siedzą w temacie o opinie i spostrzeżenia.



                              Druga:
                              OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl






                              Hej

                              Też patrzyłem na te ogłoszenia aż w końcu dołożyłem i kupiłem moto w oryginale.
                              Ta zielona ma jeszcze nieoryginalny boczek pod siedzeniem z lewej strony no i te odcięte owiewki, dziwna sprawa... Obawiam się, że wymaga dosyć dużo wkładu żeby doprowadzić ja do stanu używalności.

                              Z oględzin tej niebieskiej zrezygnowałem właściwie dlatego, że sprzedający nie odpowiedział na prośbę o wysyłkę większej ilości zdjęć a w ogłoszeniu praktycznie jej nie widać. Pytanie zasadnicze to jaką dużą glebę przeżyła, inna sprawa że jest troszkę... hmm... Te ringi i czerwone śrubki, no nie wiem

                              Komentarz


                                Witam,

                                co myślicie o tej Tenerce?

                                OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X