Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Bartosz pogrzeb w postach, bo tą Tenerę właściciel opisał też na forum, może znajdziesz coś jeszcze albo skontaktujesz się z właścicielem.

    Komentarz


      Chyba o to chodzi:

      Komentarz


        Witam. a co sądzicie o tej Tenere? http://tablica.pl/oferta/yamaha-tene...tml#b15e6de30c. Czy waszym zdaniem cena nie jest zbyt wysoka?

        Komentarz


          To chyba tutejsza, bo na wahaczu logo XTZ-Club. Co do ceny, to cóż... za niewiele więcej na forum advrider są do sprzedania dwa ładne LC4 Adventure, więc...

          Komentarz


            Ja potrzebuję moto maksymalnie do 48KM więc ten jest idealny. Bo to kat. A2

            Komentarz


              Jako użytkownik takiego samego motocykla, z czystym sercem piszę że maszynka takiego pokroju nie jest warta TYCH PIENIĘDZY. 9300 to dużo, a i rocznikowo to pewnie 96`. Za te pieniądze można mieć już motór świeższy technologicznie. Taki który w 98-99 został opracowany, a nie produkowany od 91`. Może i jest zadbana, ale napiszę jeszcze raz że wg. mnie niewarta takich pieniędzy. No i kwestia olejowego pijaństwa, gdyby wystąpiła w motórze za 9300, to chyba bym się Jeśli faktycznie w takich pieniądzach można kupić adefała to gdybym to ja miał teraz kupować motór za tyle pieniędzy to toczył bym wewnętrzny bój serce VS rozum KTM wymaga więcej uwagi i sumienności od właściciela, Jamaha to jamaha- litr oleju mniej niż być powinno i dalej jedzie, z tym że jedzie po jamahowemu, a nie po kateemowemu Jeszcze raz, 9300 za dużo 7000 dałbym max tyle ile dałem za swoją w 2011

              Jak chcesz to napisz na pw. Napiszę ci co i jak obiektywnie, bo mam ten motór, ale go "ślepo" nie zachwalam bo "jest mój i musi być najlepszy"
              Ostatnio edytowany przez małoś86; 2539.

              Komentarz


                Zamieszczone przez przemko6 Zobacz posta
                Witam. a co sądzicie o tej Tenere? http://tablica.pl/oferta/yamaha-tene...tml#b15e6de30c. Czy waszym zdaniem cena nie jest zbyt wysoka?

                jak ktoś jest kolekcjonerem to czemu nie,
                ja bym w życiu tyle nie dał ale w pracy się ze mnie śmieją że chce dać 20 tys za 20 letniego mercedesa a oni moga kupić za te pieniądze świeżego kompakta
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  Przemko, kupowałem swoją XTZ teraz w styczniu i też patrzyłem na tą za 9300, pisałem nawet do sprzedawcy,- odpisał że cena poniżej 9000 go nie interesuje. Motocykla nie oglądałem, bo ta cena była dla mnie zbyt wysoka.
                  Może inne sprzęty (KTM itd) są fajniejsze od Yamahy, ale ja miałem już XTZ 660, ST 750 i szukałem tylko Yamaszki bo spełnia moje oczekiwania.
                  Szukałem kilka miesięcy, swoją kupiłem za 7800,- to też dużo, ale moto mam bardzo zadbane (Zobacz w moim profilu, zamieściłem tam dwa zdjęcia).

                  Komentarz


                    Ktoś coś widział albo słyszał nt tej Tenerki?

                    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                    Komentarz


                      Ja to naprawdę lubię swoja małą tenere, ale no bez jaj- za powyżej 6tyś to musiałby byc stan kolekcjonerski a nie jakiś podejrzany bandaż. Kiedyś podobały mi se wersje dwulampowe. Teraz bym odpuścił- plastiki do jedno-lampa są trudne do dostania. Do dwu-lampa to już zupełnie nie widuję. W zeszłym roku od Dragon'a w Kraku (serwis na kamiennej ) można było wziąć świeżutko po generalce małą jednolampową za 5tyś. I to była dobra oferta.

                      Komentarz


                        Nie pasuje mi przedni błotnik w tej Tenerce i zdaje się, że nie ma osłony na tarczy hamulcowej. Ale jeżeli jest naprawdę w dobrym stanie to osobiście dałbym takie pieniądze.
                        Ja szukałem tylko XTZ 660 i inne motocykle nie wchodziły w rachubę. Po obejrzeniu kilku sztuk za mniejsze pieniądze zwyczajnie się kwu...rzyłem i stwierdziłem, że nawet 2tys. różnicy nie są warte późniejszych nerwów za każdym razem jak na nią spojrzę.
                        Zależy czego się szuka, czego oczekuje i na jak długo ma to być zakup, ja raczej rzadko zmieniam motocykle, w końcu to rodzina

                        Komentarz


                          A co myślicie o tym sprzęcie? http://otomoto.pl/yamaha-xtz-750-sup...-M3903131.html

                          Komentarz


                            Ładna, jak moja ;d Przebieg to raczej 160. Zapytaj czy ma jakieś faktury/rachunki za części do remontu silnika, poproś o jakieś fotki stelaży i kufrów. Gmole lepsze niż żadne, ale bez rewelacji, osłony świateł też nie ma na zdjęciach, gniazdo zapalniczki na +, wymieniony centralny amor i progresy na +, plastiki przy bagaju, bez nalepek. Albo się zdarły, albo malowane. Zalapniczka na +, ze względu na to że nie trzeba tego robić bo sama w sobie tania. Bagażnik własnej roboty.. wyższa kanapka - na plus jeśli jesteś wysoki. W regulacje gaźników i zaworów raczej bym nie wierzył bo to w każdym ogłoszeniu sprzedaży motocykla jest, chyba że gość ma jakieś rachunki na płytki.

                            Jedź i zobacz, cena do negocjacji więc warto. Jedna rada: zobacz jak wygląda wałek zdawczy koniecznie! ;d
                            Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
                            Adwenczur Klab FB
                            Adwenczur Klab w sieci

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez szafura Zobacz posta
                              Jedź i zobacz, cena do negocjacji więc warto. Jedna rada: zobacz jak wygląda wałek zdawczy koniecznie! ;d
                              Wałek zdawczy? .... to nie afryka!

                              Komentarz


                                Ja kupiłem z przyspawaną zębatką do wałka, więc będę to sprawdzał do końca życia w każdym motocyklu!
                                Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
                                Adwenczur Klab FB
                                Adwenczur Klab w sieci

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X