Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ktoś coś wie na temat tego moto ? , tak mniej więcej po zdjęciach .Na pierwszy rzut oka cena nie przesadzona ?


    Nie mogę edytować posta , ale trudno .Patrzcie na to , dwie w takiej samej cenie 92 rok golas ale ładny i 96 z wyposażeniem .Obie 6,5 , czy obie są tyle wartę ? Ktoś kojarzy sprzęty ?

    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

    Komentarz


      Ten ostatni daruj sobie, oglądałem go, szrot.

      Komentarz


        To widzę że, mnie kolega wyprzedził) szkoda że, wcześniej nikt nie napisał, to bym nie jechał

        Komentarz



          Zobaczcie , co jest z tymi ludźmi ? Skąd oni takie ceny wymyślają . 92 golas , do rejestracji , bez wydechu , silnik nie wiadomo .6700 mądre ?
          Ile to jest warte 3,5 -4 tys ?

          Komentarz


            Tłumik kupisz za 200zł to nie jest problem. Za dużo nie widać na tych zdjęciach i na dodatek świeżo umyty, ale: opona tylnia chyba na końcówce, mi osobiście nie leży ten panel do sprzęgła i co to tam jeszcze jest. Golasek, jak zauważyłeś. Ale jeśli wszystko mechanicznie jest sprawne, to w sumie z 5 mógłbym dać.
            Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
            Adwenczur Klab FB
            Adwenczur Klab w sieci

            Komentarz


              Zamieszczone przez MaciekTOS Zobacz posta
              http://otomoto.pl/yamaha-xtz-super-t...-M3907787.html
              Zobaczcie , co jest z tymi ludźmi ? Skąd oni takie ceny wymyślają . 92 golas , do rejestracji , bez wydechu , silnik nie wiadomo .6700 mądre ?
              Ile to jest warte 3,5 -4 tys ?
              no, no, no nie przesadzaj z tymi cenami.
              3,5 tyś to dałem za swoją i drugie tyle włożyłem (zamierzona transakcja), za 3000 są bez papierów w złachanym stanie.
              "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

              Komentarz


                Zamieszczone przez szafura Zobacz posta
                Tłumik kupisz za 200zł to nie jest problem. Za dużo nie widać na tych zdjęciach i na dodatek świeżo umyty, ale: opona tylnia chyba na końcówce, mi osobiście nie leży ten panel do sprzęgła i co to tam jeszcze jest. Golasek, jak zauważyłeś. Ale jeśli wszystko mechanicznie jest sprawne, to w sumie z 5 mógłbym dać.
                witam
                co rozumiesz pod pojęciem panel od sprzęgła???

                Komentarz


                  No dobra , 4,5 mogę dać ale i tak mam kawał drogi :-/

                  Komentarz


                    Miałem na myśli ssanie oczywiście

                    Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
                    Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
                    Adwenczur Klab FB
                    Adwenczur Klab w sieci

                    Komentarz


                      jakby ktos sie wybierał po tego to uprzedam ze szrot



                      kolega poprosil o jakis dokument z potwierdzeniem jakie czesci zostaly wymienione i za jakie pieniadze to dostal "dokument" z dwiema pozycjami 1. czesci i 2. usługa takze rzeczowo i na temat, poza tym jest po ostrym dzwonie w przod, wgieta chlodnica, kolektor i szlif z gory na pokrywie silnika, zero info na miejscu, nikt nic nie pamieta co i kiedy bylo zrobione, kufry alu ciosane siekera itp... itd... ponad 400 km przejechalismy po tego 'cukiereczka' :/
                      Ostatnio edytowany przez Mad; 3546.

                      Komentarz


                        Z otomoto już zniknęło. Z kopii strony w google:

                        Komentarz


                          kolega poprosil o jakis dokument z potwierdzeniem jakie czesci zostaly wymienione i za jakie pieniadze to dostal "dokument" z dwiema pozycjami 1. czesci i 2. usługa
                          Do żadnego z moich byłych jak i obecnego motka podobnego dokumentu (faktur itp.) nie dawałem i nie miałem, bo ... mechanik często zamawia części do kilku motocykli, a że oficjalnie działalności nie ma, więc i paragonów nie wystawia. Więc co, nie kupiłbyś motocykla ode mnie, bo nie jestem w stanie udowodnić serwisu? Akurat brakiem faktur i starych części bym się nie sugerował kupując motocykl. (trzymacie wszystkie stare części i rachunki przez cały okres użytkowania moto ???)
                          hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                          Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                          Komentarz


                            OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                            Patrzcie cen poszła w dół o 600 zł

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez erwinw Zobacz posta
                              Do żadnego z moich byłych jak i obecnego motka podobnego dokumentu (faktur itp.) nie dawałem i nie miałem, bo ... mechanik często zamawia części do kilku motocykli, a że oficjalnie działalności nie ma, więc i paragonów nie wystawia. Więc co, nie kupiłbyś motocykla ode mnie, bo nie jestem w stanie udowodnić serwisu? Akurat brakiem faktur i starych części bym się nie sugerował kupując motocykl. (trzymacie wszystkie stare części i rachunki przez cały okres użytkowania moto ???)
                              Jak ja robilem w warsztacie regulacje zaworow i czyszczenie-regulacje gaznika to tez dostalem paragon z pozycja usluga
                              Take care of your Tenere she will take care of you

                              http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

                              Komentarz


                                Nawet kiedyś próbowałem trzymać jakieś paragony za łożyska, klocki itd . Ale sorry - trzymaj to, i jeszcze wszystkie gwarancje, pity, umowy, kwity, paragony i inne dokumenty. Trzeba być urodzonym bibliotekarzem żeby to ogarniać. Teraz wywalam i jak czytam ogłoszenia tych wszystkich spuszczających sie na to jakie papiery nazbierali to zawsze sie zastanawiam co to za zbok musi to trzymać oprawione w ramki, czy jak?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X