Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    ja mialem takie kwitki do pegaso - mechanik mi wystawial swistek z pieczatka.

    do xtz po prostu prowadze watek na forum i na blogu. glownie dla siebie, zeby pamietac co bylo robione i kiedy.
    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

    Komentarz


      Ja mam np jak do tej pory tylko maila z wycena roboty - wiec sila dowodowa dla potencjalnego nabywcy zadna... ale dla siebie do pamietania to tez fajne!

      A szczerze powiedziawszy, jak mi poprzedni wlasciciel pokazal serie fotek z remontu, jaki przeprowadzil w Teresie, ktora kupowalem to bylo to fajne i utwierdzil mnie w checi zakupu... suche paragony chyba by tak nie zadzialaly...
      Pzdr!
      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

      Komentarz


        http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...tml#cc0d57919c czy ktoś kto go oglądał i może więcej powiedzieć na temat tej xtz-y??

        Komentarz


          Link nie działa kolego :-)

          Komentarz


            http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...tml#9d44d4fbf3 to ten link. coś było wspominane o nim ale nie mogę znaleźć.

            Komentarz


              Poczytaj kolego temat,bylo już o niej

              Komentarz


                Zamieszczone przez rysiek018 Zobacz posta
                http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...tml#9d44d4fbf3 to ten link. coś było wspominane o nim ale nie mogę znaleźć.
                "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                Komentarz


                  Zamieszczone przez rysiek018 Zobacz posta
                  http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...tml#9d44d4fbf3 to ten link. coś było wspominane o nim ale nie mogę znaleźć.
                  Omijaj tego parcha z daleka !!!!

                  ja zbieram wszystkie kwity i robie fotki z przeprowadzanych prac a zaczynam od zera czyli moto praktycznie w mak, jak narazie koszt czesci ponad 4000 i jeszcze pare rzeczy zostalo do zrobienia takze koszty wraz z zakupem teresy wyniosly ponad 10k pln, z reszta teresa chyba zostanie na dozywocie bo kosztuje mnie kupe kasy, czasu i zdrowia...

                  Komentarz


                    http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...tml#cdb99c3cde a tego ktoś może kojarzyć?? szukam coś do 6000pln.

                    Komentarz


                      Ja sobie prowadzę plik w arkuszu kalkulacyjnym, w którym pisze "co, kiedy, przy jakim przebiegu i za ile" ...kolumna ostatnia jest straszna po podliczeniu . Plik odziedziczyłem po poprzednim właścicielu i tak sobie kontynuuję.
                      Niby dowód dla kupującego żaden ale przecież nikt nie każe we wszystko wierzyć, a przynajmniej ja wiem co i kiedy. Z paragonami też sobie w końcu odpuściłem, bo nie zawsze brałem czy dostałem albo sam zrobiłem

                      Komentarz


                        Panowie jest nowa perełka :
                        OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                        Wygląda ciekawie , przyznać się ktoś ją jedzie oglądać ? Bo podobno zainteresowanie duże jest

                        Komentarz


                          Rozumiem, że osłony tarcz, harmonijki na lagach zdjęte, żeby była lżejsza? Tylny wahacz czarny był fabrycznie tylko w jednym malowaniu. Rocznik 89 taka kawa z mlekiem. Możesz wyszukać zdjęć gdzieś w moim archiwum - mam dokładnie taki egzemplarz.

                          Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

                          Komentarz


                            Moto sprowadzone z Francji , silnik podobno w bardzo dobrym stanie , sprzedawca twierdzi że sprowadził i szykował na wyjazd do Albanii.Tyle wiadomo , jak na pierwszy rzut oka sprawdzić czy silnik jest zdrowy ?

                            Komentarz


                              To kiepskie to szykowanie, bo nie widzę nic, co by było potwierdzeniem tego szykowania. Na silniku możesz zmierzyc kompresję, posluchac go. Ale to dalej bedzie loteria. Zmierz jeszcze prąd ładowania.

                              Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

                              Komentarz


                                Bardzo golutka jak na wyjazd do Albanii. Bez centralnej stopki, gmoli bym się chyba nie wybrał. Po dodaniu tych elementów plus zakup stelaży i kufrów cena przestaje być atrakcyjna.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X