Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Czego się spodziewasz po 20-to letnim motocyklu? Po bezobsługowe i bezawaryjne najlepiej udać się do salonu dowolnej marki i kupić nowy. Nie wiem czy xj-ta też jest taka super hiper pancerna. Z 900 tką do czynienia nie miałem, za to dobry kolega miał 600 i ciągle coś w niej dłubał bo wymagało wymiany.
    hominis est errare, insipientis in errore perseverare
    Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

    Komentarz


      No nie wiem. U mnie w XJ600 padł tylko regulator. W małej XTZ( 92r) od zakupu robię tylko pierdoły typu plastiki, kolorki, a to inna owiewka , jakieś gmole, zmiana opon, olejów filtrów, regulacja zaworów i raz łożyska i klocki w przednim kole. - czyli kosmetyka, od 1,5 roku. A kupiłem padalca. I się nie chce popsuć.

      Komentarz


        Fakt ze i mala i duza tenerka sa bardzo niezawodnymi sprzetami, mialem obie i rzeczywiscie dlubalo sie cos jak byl czas a nie ze sie zjebało... stara dobra japonia, solidne i trwałe... zobaczymy jak teraz z katem bedzie, na razie ma 15kkm przelotu to silnikowo mysle ze jeszcze polata, ale pierdoły rozne juz trzeba bylo robic...
        Enduro nie klęka
        R 1100 GS '99 - limonka
        Pajero 3.2 DiD '03

        Komentarz


          Pisząc ile robicie przy moto w rok czy dwa dopiszcie też ilość przejeżdżanych km. Mój znajomy chopperowiec od 5 lat nie robi przy moto absolutnie nic, czyli HD to jest dopiero motocykl niezawodny i bezobsługowy!

          KM też nie robi, bo przez te 5 lat nastukał może z 2tyś? po gładziutkich asfaltach z zawrotną prędkością dochodzącą w porywach do 80km/h
          hominis est errare, insipientis in errore perseverare
          Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

          Komentarz


            Zamieszczone przez MaciekTOS Zobacz posta
            Potrzebuje dużego wygodnego moto po przesiadce z Dominatora 650 , na którym będzie można robić lekkie trasy .Kluczowo bym chciał żeby był bezawaryjny ale z tym coraz bardziej odchodzę od ST 750 z tego co tutaj mówicie .Chciałbym kupić moto zrobić pakiet startowy olej filtry opony i jeździć bezproblemowo , bez ściągania głowić za miesiąc czy wymian łańcuchów rozrządu napinaczy itp .Nie chciał bym rezygnować z terenu dlatego XTZ 750 , ale coraz bardziej rozum podpowiada żeby sobie darować ten teren na rzecz bezawaryjności na rzecz xj 900
            Miałem Dominatora i bezawaryjnością to nie zaskoczył przez rok wyszło tak :
            -Zatarty wałek - 350 zł
            -zatarte dźwigienki zaworowe 200 zł
            -uszczelki 100 zł
            -Sprzęgiełko rozrusznika ASO - 360 zł
            -łożyska w kiwaczcze po 80 zł sztuk bo innych nie ma ...
            -Padnięta zawiecha przód tył regeneracja 50 zł 100 zł 150 zł i tak dalej i tak dalej ...
            Zapomnij o używce w której prędzej czy później nie trzeba będze robić większego serwisu. Taka XJ900 to cztery gaźniki, łańcuch pomiędzy cylindrami, wał itd. XTZ w porównaniu wychodzi w serwisie taniej. No może napęd dochodzi ale to co kilka lat jak zakupisz coś sensownego.
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              za 6 tyś coś świeżego i bezawaryjnego, w którym trzeba wymienić tylko filtry i oleje.... hmmm... pomyślmy... roczny skuter markowy albo nowy chińczyk (w którym mimo, że nowy warto oleje, filtry i świece wymienić)

              Komentarz


                No dobra wiadomo o co chodzi przecież , nie pieniądze nie motor nie musicie mi tłumaczyć .Chciałbym jakiś egzemplarz który chociaż w jakimś stopniu był sprawny silnikowo .Z XJ jest tyle dobrego że raczej inne przeznaczenie inny charakter jazdy ( zawieszenie , silnik) Raczej z samego użytkowania będzie w lepszym stanie , i z konstrukcji silnika raczej też jest bardziej wytrzymała . Także chodzi mi o to że jest większe prawdopodobieństwo kupienia lepszej sztuki w psich pieniądzach i zrezygnowanie z terenu niestety ...
                Ale coś w tej starej krowie jest że ciągnie żeby ją kupić , ale od miesiąca dwóch w moim przedziale cenowym nie ma co kupić niestety ...
                Co innego jak byśmy żyli w kraju i nie zarabiali tyle co zasiłek dla bezrobotnych w DE , to tylu dylematów bym nie miał nie pisał bym co chce tutaj czy na innym forum , tylko poszedł bym do salonu i kupił nowe moto GS 800, KTM 990 itp

                Komentarz


                  Zamieszczone przez erwinw Zobacz posta
                  Pisząc ile robicie przy moto w rok czy dwa dopiszcie też ilość przejeżdżanych km. Mój znajomy chopperowiec od 5 lat nie robi przy moto absolutnie nic, czyli HD to jest dopiero motocykl niezawodny i bezobsługowy!

                  KM też nie robi, bo przez te 5 lat nastukał może z 2tyś? po gładziutkich asfaltach z zawrotną prędkością dochodzącą w porywach do 80km/h

                  Do początku stycznia przez te 1,5 roku jeżdżona prawie codziennie. Jeżdżę do pracy. Kłania mi sie trzecia regulacja zaworów czyli coś kole 12 tyś w tym czasie zrobiłem.

                  Komentarz


                    Dołączę się do tematu. Kupiłem D Teresę bo nie byłem pewien czy moto podejdzie czy żona się skusi itp. Kupiłem i do roboty było wszystko(dosłownie) oprócz silnika. Zona się przekonała ja jeżdżę do pracy od marca do lipca dziennie, zwiedziłem nią z mą lubą: kotlinę Kłodzką, Bieszczady, Mazury. Zjechałem połowę Słowacji. Wsadziłem kupę kasy w eksploatację i stwierdzam że tak jak z żoną. Trochę zadbasz trochę dopieścisz i wdzięczna długi czas i nigdy Mnie nie zawiodła

                    - - - Zaktualizowano - - -

                    Wkradł się błąd, nie lipca a listopada

                    Komentarz


                      Mocno rozważam Tenerę i tu oferta wydaje się atrakcyjna cenowo, czy ktoś może oglądał ten motocykl:
                      http://otomoto.pl/yamaha-xtz-xt660z-...-M3912444.html
                      Na forum znalazłem poradnik o kupowaniu Super Tenere, czy jest coś o 660 w tej nowej wersji - jakieś szczególne wady początkowej produkcji na które trzeba zwrócić uwagę?

                      Komentarz


                        mega dobra cena... jak nie kopci przy odkrecaniu i jest prosta to tylko brać ... reszta to szczegły... chyba ze przebiegu ma 3 razy tyle co na zegarze....

                        Komentarz


                          Cena dobra, ale nie szokująca - bo widziałem już kilka sztuk z tego roku do 15 tys., wiec może rzeczywiście nie było nic z nią niewałkowane. Z drugiej strony dziwi mnie to, że już stoi około miesiąca i nikt jej nie wziął. Wiem, że zima - ale teraz dużo osób (przy tej pogodzie) zaczęło już szukać moto. Mam ochotę się przejechać i ją oglądnąć, ale będę miał czas dopiero w marcu i to pewnie w połowie, obawiam się że jak do tego czasu będzie jeszcze stała, to coś z nią nie tak musi być...

                          Komentarz


                            Wymieniony ma błotnik przedni i obudowę reflektora na czarne (powinny być w kolorze moto). Tył zmieniony też, ale może to akurat bo się właścicielowi bardziej podobało. Ogólnie jakaś taka pordzewiała (śruby na osłonach zbiornika). Szyba akcesoryjna-dla wygody czy łatwiej było dostać niż oryginał?!
                            Ostatnio edytowany przez erwinw; 32.
                            hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                            Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                            Komentarz


                              Witam.
                              Koledzy powiedzcie coś na temat tej tereski. Parę miesięcy już wisi-cena też nie mała ale czy warto?
                              OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                              Komentarz


                                kanapa jak nasza forumowa

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X