Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    i nawet miasto sie zgadza - wiec to pewnie sztuka od mx-wulkan
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

    Komentarz


      Zamieszczone przez erwinw Zobacz posta
      Wymieniony ma błotnik przedni i obudowę reflektora na czarne (powinny być w kolorze moto). Tył zmieniony też, ale może to akurat bo się właścicielowi bardziej podobało. Ogólnie jakaś taka pordzewiała (śruby na osłonach zbiornika). Szyba akcesoryjna-dla wygody czy łatwiej było dostać niż oryginał?!
      @erwinw - dzięki za wskazówki, czyli w oryginale nie jest jak to pisze handlarz, no nic na razie znikła z ogłoszeń, zobaczymy czy wystawi ją raz jeszcze.

      Komentarz


        ciekawa oferta za rozsądny pieniądz http://tablica.pl/oferta/yamaha-supe...tml#6c4841f6ea

        Komentarz


          Zamieszczone przez wegiel Zobacz posta
          ciekawa oferta za rozsądny pieniądz http://tablica.pl/oferta/yamaha-supe...tml#6c4841f6ea
          Już jesienią ją widziałem, całkiem całkiem tylko kolor mi średnio leży,ale z braku innych ofert podjadę chyba luknąć mam coś koło 120km.

          Komentarz


            kolorystyka najlepsza z najlepszych
            Chociaż to kolorystyka dla modelu 93-94 z tego co dobrze kojarzę, więc warto dobrze numery oblookać

            Komentarz


              normalne malowanie jak na 92 rok przystało http://www.xtzclub.pl/threads/26-Mal...3%B3w-i-modeli

              Komentarz


                Moim zdaniem ta czerwona ma super malowanie wlasnie w pelni zgadzam sie z Danielem! Ogladalem taka i bylem na nia niezle nagrzany, bo jeszcze cene miala jakas sensowna, ale niestety okazala sie szrotem :/
                Pzdr!
                prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                Komentarz


                  Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta
                  Moim zdaniem ta czerwona ma super malowanie wlasnie w pelni zgadzam sie z Danielem! Ogladalem taka i bylem na nia niezle nagrzany, bo jeszcze cene miala jakas sensowna, ale niestety okazala sie szrotem :/
                  Mówisz konkretnie o tym egzemplarzu? Czy o malowaniu?

                  Komentarz


                    Konkretnie o malowaniu, ale zupelnie nie to moto, tamto bylo z pod Warszawy i nie jestem przekonany czy ktos je kupil, czy dalej jest w Raszynie


                    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
                    Pzdr!
                    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez wegiel Zobacz posta
                      normalne malowanie jak na 92 rok przystało http://www.xtzclub.pl/threads/26-Mal...3%B3w-i-modeli
                      rzeczywiście, coś mi się o rok przesunęło

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez rysiek018 Zobacz posta
                        A co możecie powiedzieć o tej http://otomoto.pl/yamaha-xtz-xtz750-...-M3870216.html Cena przystępna.
                        Ogłoszenie po raz kolejny: "3 dni w kraju"....) oglądał ktoś?

                        Komentarz


                          ciekawe, czy stlumiona....
                          Pzdr!
                          prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                          Komentarz


                            Na pewno bo w opisie jest, że ma aż 1KM
                            ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                            Komentarz


                              tez zauwazylem ;-) ale nie spodziewalem sie az takiego stlumienia ;-)
                              Pzdr!
                              prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez Rudiy Zobacz posta
                                Ogłoszenie po raz kolejny: "3 dni w kraju"....) oglądał ktoś?
                                dobre była już wystawiana kilka razy

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X